320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna siin Kuno juba kõvasti kommenteerib (kahjuks küll telefoni vastu ei võta?), siis toome veel natuke ametlikkust

    Näitasin Aivar Pohlakule seda diskussiooni ja palusin tema kommentaari. Siin see on:

    Arvan, et kui EJL määraks Meistriliiga mängu EM-finaalturniiri mängudega samale ajale, siis oleks see väga rumal tegu, sest Meistriliigat mängitakse ju jalgpallisõbrale, kelle jaoks EM-finaalturniiri mängu vaatamine on elementaarne. Jalgpallisõprade alla peame liigitama ka mõlema meeskonna mängijad ja mängu teenindavad ametnikud.

    Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal. Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

    Lisan ka, et kalendri koostamise põhimõtted on väga kindlad:

    - Meistriliiga põhimängupäev on laupäev, erandlik mängupäev teisipäev;

    - kevadel (1. märts - 30. aprill) ja sügisel (1. september - 30. november) on laupäevased põhimänguajad kell 14 ja kell 17, kusjuures kell 17 algav TV mäng on eristatud üldjuhul teistest mängudest jalgpallihuvilisele mõeldes. Kell 14 algav põhimänguaeg lähtub ilmastikust, see on kevadel ja sügisel kõige soojem aeg päevast, ja valgustatud staadionite vähesusest;

    - suvel (1. mai - 31. august) on põhimänguajad kell 17 ja kell 19.30, kolmetunnist mängude vahet oleme siin eiranud selleks, et 19.30 algava mängu resultaat jõuaks ETV spordiuudistesse. 19.30 algav TV mäng on jällegi eristatud üldjuhul teistest mängudest;

    - teisipäevane mänguaeg on üldjuhul vaid 18.45 ja teisipäevastes voorudes pole võimalik TV mängu teistest eristada. Mänguaeg on valitud tööpäeva lõpust lähtuvalt. Paraku tuleb valgustamata staadionitel kevadeti ja sügiseti kasutada ka erandlikku mänguaega kell 17 ja kell 18;

    - juhul, kui Tallinnas on kolm mängu samaaegselt, siis kehtib põhimõte, et kolmas mäng viiakse teisele ajale, kusjuures kõige suuremat publikuhuvi ja kõige väiksemat publikuhuvi pakkuvad mängud mängitakse üheaegselt ja huvitavuselt teine mäng viiakse teisele kellaajale. Kui Tallinnas on kaks mängu samaaegselt, siis viiakse teine mäng üldjuhul teisele ajale, välja arvatud olukord, kus TV mäng ei ole Tallinnast - siis võidakse ka Tallinnas mängida üheaegselt;

    - suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette. Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

    Sellest kõigest koorub välja ka loogika käesoleva vooru algusagade kohta nagu kõikide mängude algusaegade kohta üldse. Olen päri, et asju tuleb näha tervikpildina ja olen kindel, et just seda eesmärki täidab kindlast mänguaegade määramise süsteemist kinnipidamine.

    Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.

    Kommentaar


      braavo poisid ...ja et felipe õnn jätkuks.. kaua oodatud kaunikene! Suur aplaus ka Tammeka fänclubile, vähe.. kuid häält tegid mitmekümne eest.

      Kommentaar


        Ma vist ei saanud Vincenti sarkasmile pihta, kui ta ütles, et nõlvalt jalgpalli vaatavad inimesed on tõenäoliselt need keda jalgpall ei huvita, aga mul on tunne, et ta omamoodi tabas naelapead. Nimelt näen ma just säästukaal neid inimesi, kes jalgpallist aru saavad ja matsu jagavad ja staadioni tribüünil on mingid lapsfanaatikud. Mitte, et see halb oleks, aga lihtsalt seoses ühe staadioni omapärase olukorraga on tekkinud huvitav võimalus jälgida, mida mingi inimgrupp teeb.

        Kommentaar


          mul ei ole kunagi nii paha olnud kui täna aga vähemalt Felipe päästis päeva ... TUBLI!

          Kommentaar


            sügav kummardus tartust kohale sõitnud MT fännide ees keda oli vähe ja kes kindlalt oma tööd tegid ! aga see kord olime meie paremad ! (Y)

            Kommentaar


              Pennu oli kaheldav. Viga oli, kuid 85 minut ja viga joonel. Raivo vist tahab puhata jälle. Tänu sellele, et Kalju tahtis madala tempoga mängida omas keskväljal kenasti Maag. Kaljukaid oli täna isegi vähem kui Levadia ja Flora fänne.

              Kommentaar


                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                Kuna siin Kuno juba kõvasti kommenteerib (kahjuks küll telefoni vastu ei võta?), siis toome veel natuke ametlikkust

                Näitasin Aivar Pohlakule seda diskussiooni ja palusin tema kommentaari. Siin see on:

                Arvan, et kui EJL määraks Meistriliiga mängu EM-finaalturniiri mängudega samale ajale, siis oleks see väga rumal tegu, sest Meistriliigat mängitakse ju jalgpallisõbrale, kelle jaoks EM-finaalturniiri mängu vaatamine on elementaarne. Jalgpallisõprade alla peame liigitama ka mõlema meeskonna mängijad ja mängu teenindavad ametnikud.

                Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal. Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

                Lisan ka, et kalendri koostamise põhimõtted on väga kindlad:

                - Meistriliiga põhimängupäev on laupäev, erandlik mängupäev teisipäev;

                - kevadel (1. märts - 30. aprill) ja sügisel (1. september - 30. november) on laupäevased põhimänguajad kell 14 ja kell 17, kusjuures kell 17 algav TV mäng on eristatud üldjuhul teistest mängudest jalgpallihuvilisele mõeldes. Kell 14 algav põhimänguaeg lähtub ilmastikust, see on kevadel ja sügisel kõige soojem aeg päevast, ja valgustatud staadionite vähesusest;

                - suvel (1. mai - 31. august) on põhimänguajad kell 17 ja kell 19.30, kolmetunnist mängude vahet oleme siin eiranud selleks, et 19.30 algava mängu resultaat jõuaks ETV spordiuudistesse. 19.30 algav TV mäng on jällegi eristatud üldjuhul teistest mängudest;

                - teisipäevane mänguaeg on üldjuhul vaid 18.45 ja teisipäevastes voorudes pole võimalik TV mängu teistest eristada. Mänguaeg on valitud tööpäeva lõpust lähtuvalt. Paraku tuleb valgustamata staadionitel kevadeti ja sügiseti kasutada ka erandlikku mänguaega kell 17 ja kell 18;

                - juhul, kui Tallinnas on kolm mängu samaaegselt, siis kehtib põhimõte, et kolmas mäng viiakse teisele ajale, kusjuures kõige suuremat publikuhuvi ja kõige väiksemat publikuhuvi pakkuvad mängud mängitakse üheaegselt ja huvitavuselt teine mäng viiakse teisele kellaajale. Kui Tallinnas on kaks mängu samaaegselt, siis viiakse teine mäng üldjuhul teisele ajale, välja arvatud olukord, kus TV mäng ei ole Tallinnast - siis võidakse ka Tallinnas mängida üheaegselt;

                - suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette. Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

                Sellest kõigest koorub välja ka loogika käesoleva vooru algusagade kohta nagu kõikide mängude algusaegade kohta üldse. Olen päri, et asju tuleb näha tervikpildina ja olen kindel, et just seda eesmärki täidab kindlast mänguaegade määramise süsteemist kinnipidamine.

                Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.
                Nonii, vaidleme edasi siis:
                1. Mängud hakkasid täna kell 11.00 ja kell 14.00. Em-l hakkab esimene mäng kell 19.00.
                2. 3h mängude vahe kui eriaegadel.
                Neist lähtuvalt oleksid võinud mängude ajad täna olla kell 13.00 ja kell 16.00. Inimene jõuaks teleka ette kella 19.00 ideaalselt. Klubidel oleks isegi võimalus korraldada ühisvaatamisi kas siis staadionil või pubis. Klubidele seda võimalust ei antud seekord.

                Kommentaar


                  KÕIGEPEALT VABANDAN, ET KIRJUTAN SUURTE TÄHTEDEGA, SEE EI TÄHENDA EBAVIISAKUST, ARVAN, ET NII ON LIHTSAM ERISTADA MINU TEKSTI... MÕTLESIN TÜKK AEGA, KAS KIRJUTAN SIIA MIDAGI VÕI MITTE. OTSUSTASIN KIRJUTADA JA RÕHUTAN, ET MINU JUTT EI OLE KUIDAGI VIHANE, NÄRVILINE, PAHATAHTLIK, MA POLE KELLEGAGI RIIUS JA SUHTUN KÕIKIDESSE ÜLIMALT SUURE AUSTUSEGA!!!

                  Näitasin Aivar Pohlakule seda diskussiooni ja palusin tema kommentaari. Siin see on:

                  ÄÄRMISELT MEELDIV TEGELIKULT, HEA, ET TÄHELEPANU VÄIKESTELE FOORUMI ASJADELE JUHITAKSE!

                  Arvan, et kui EJL määraks Meistriliiga mängu EM-finaalturniiri mängudega samale ajale, siis oleks see väga rumal tegu, sest Meistriliigat mängitakse ju jalgpallisõbrale, kelle jaoks EM-finaalturniiri mängu vaatamine on elementaarne. Jalgpallisõprade alla peame liigitama ka mõlema meeskonna mängijad ja mängu teenindavad ametnikud.

                  MEILE MEELDIB VABA KONKURENTS, JA ME (NÕMME KALJU) TAHAKS ANDA INIMESTELE VALIKU VÕIMALUSE... VÄHEMALT! KUI RAHVAS OLEKS NÕUDNUD EM'I, SIIS OLEKS KAS VÕI KOHALE TOONUD SUURE LED EKRAANI JA SEDA HIIUL KA KÕIKIDELE NÄIDANUD... TÄNA MEILE ISEGI EI ANTUD SEDA VÕIMALUST! TELEKA JALGPALLIFÄNNE ON TERVE EESTI TÄIS, KATSUME NAD STAADIONILE SAADA, SIIS OLEKS KÕIGIL SELLEST KASU! EELKÕIGE JALGPALLILIIDUL!


                  Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal.

                  EI SAA TUUA JALGPALLI JUURDE INIMESI KEDA JALGPALL EI HUVITA!
                  NO EI SAA, VÄGISI KA VIST MITTE... TOOME NÕMME KALJU JUURDE INIMESI KEDA EESTI JALGPALL POLE SIIANI HUVITANUD! SIIN ON SUUR VAHE!
                  JA SEE ON ÕIGE, TURUNDUS ON SUUNATUD UUTELE SIHTGRUPIDELE... NEED AIA TAGA VAATAJAD (TÕELISED FÄNNID) JA AUTOST VAATAJAD ON MEILE KÕIGILE JU HÄSTI TEADA...

                  MINGE ÖELGE KUSKIL MAAILMAS, ET EESTI JALGPALLI VAADATAKSE NATUKE HALVEMA ILMAGA AUTOST JA AIA TAGANT, VAADAKE MILLINE REAKTSIOON TULEB... NIHT GUT!

                  MEIE EESMÄÄRK ON ÕILIS, TAHAME TUUA UUSI INIMESI JALGPALLI JUURDE, KÕIGEPEALT KALJU, SIIS KOONDIS JA KES TEAB, VÕIBOLLA OTSUSTAB KEEGI SEALT EDASI HOOPIS FLORAT VÕI LEVADIAT TOETAMA HAKATA!?
                  SEE ON IGA ÜHE VABA VALIK!!!!

                  Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

                  TAVALÄHENEMINE ON MEIE ARUST SEE, ET LOOME VÕIMALUSE, KORRALDAME HUVITAVA ETENDUSE, PAKUME LISAVÄÄRTUSEID JA TÕSTAME LATTI KÕRGEMALE! MÄNGU AEG, KOHT, TINGIMUSED, REKLAAM, KVALITEET, TOITLUSTUS JNE ON KÕIK SELLE TAVALÄHENEMISE ÜKS OSA... MEIE ARUST! JA KÕIK NEED INIMESED KES PÄEVA LÕPUKS STAADIONILE TULEVAD ON JU JALGPALLIHUVILISED... VÕI EI? TULETAGE MEELDE MILLINE OLI TEIE ESIMENE KOKKUPUUDE JALGPALLIGA, KUST TE SAITE ENDALE SELLE PISIKU KÜLGE? MINA NÄITEKS KÜLL EI SÜNDINUD SELLE PISIKUGA...

                  Lisan ka, et kalendri koostamise põhimõtted on väga kindlad:

                  KÕIK KINDLAD ASJAD ON INIMESTE LOODUD, KÕIKE MIDA LUUAKSE ARENDATAKSE EDASI JA MUUDETAKSE PAREMAKS... SEE ONGI MEIE SÕNUM, MITTE SEE, ET TEISED ON LOLLID JA AINULT MEIE TEAME KUIDAS RAHVAST KOHALE TUUA. TAHAME TEHA KOOSTÖÖD JA JAGADA TEISTEGA NEID TEADMISEID MILLES ME HEAD OLEME!

                  - Meistriliiga põhimängupäev on laupäev, erandlik mängupäev teisipäev;

                  - kevadel (1. märts - 30. aprill) ja sügisel (1. september - 30. november) on laupäevased põhimänguajad kell 14 ja kell 17, kusjuures kell 17 algav TV mäng on eristatud üldjuhul teistest mängudest jalgpallihuvilisele mõeldes. Kell 14 algav põhimänguaeg lähtub ilmastikust, see on kevadel ja sügisel kõige soojem aeg päevast, ja valgustatud staadionite vähesusest;

                  SAAN ARU PROBLEEMIST, VALGUSTUS, STAADIONID JNE... AGA ISEGI ÜKS TUND HILISEMAKS VÕIB VAHEST TÄHENDADA PUBLIKU ARVU TÕUSU 30% USKUGE MIND, SEST ME MONITOORIME HOOLEGA OMA MÄNGE JA ME EI VÕTA NEID VÄITEID ÕHUST, ET TEHA ENNAST HUVITAVAKS JA VASTANDUDA TEISTELE...

                  SUVEL LÄHEB PIMEDAKS KELL 00.00... VALGUSTUS POLE PROBLEEM, MIKS MITTE MINNA ÜLE, SIIS HOOPIS SUVE AJALE?

                  - suvel (1. mai - 31. august) on põhimänguajad kell 17 ja kell 19.30, kolmetunnist mängude vahet oleme siin eiranud selleks, et 19.30 algava mängu resultaat jõuaks ETV spordiuudistesse. 19.30 algav TV mäng on jällegi eristatud üldjuhul teistest mängudest;

                  SEE ON MÕISTLIK! AGA VAJAKS KA ANLÜÜSI, MIS ON TÄHTSAM, MAHA ÖELDUD UUDIS MIS SISALDAB TULEMUST JA FAKTI, ET MÄNGU JÄLGIS 100 INIMEST VÕI ÄKKI SUUDAKS MINGI MUUDATUS TUUA STAADIONILE 300 INIMEST JUURDE KUI AEG OLEKS SOBIVAM?


                  - teisipäevane mänguaeg on üldjuhul vaid 18.45 ja teisipäevastes voorudes pole võimalik TV mängu teistest eristada. Mänguaeg on valitud tööpäeva lõpust lähtuvalt. Paraku tuleb valgustamata staadionitel kevadeti ja sügiseti kasutada ka erandlikku mänguaega kell 17 ja kell 18;

                  NEID AEGU ON NII PALJU, ET INIMESED EI SUUDA KÕIKE SEDA ENDALE MEELDE JÄTTA. ÜKS AEG, ÜKS ASI MEELDE JÄTTA.. KUI NII EI SAA, SIIS KAKS AEGA... 18.45 KUI INIMESED LÕPETAVAD OMA TÖÖ KELL 18.00 ON IKKA JUBE RASKE MÄNGULE JÕUDA, ARVESTADES VEEL TIPPTUNNIGA JA LIIKLUS UMMIKUTEGA... VAHEST JÄÄB MULJE, ET ME MÄNGIME JALGPALLI ISE ENDA, MITTE RAHVA JAOKS!

                  - juhul, kui Tallinnas on kolm mängu samaaegselt, siis kehtib põhimõte, et kolmas mäng viiakse teisele ajale, kusjuures kõige suuremat publikuhuvi ja kõige väiksemat publikuhuvi pakkuvad mängud mängitakse üheaegselt ja huvitavuselt teine mäng viiakse teisele kellaajale. Kui Tallinnas on kaks mängu samaaegselt, siis viiakse teine mäng üldjuhul teisele ajale, välja arvatud olukord, kus TV mäng ei ole Tallinnast - siis võidakse ka Tallinnas mängida üheaegselt;

                  VEELKORD, MIKS EI VÕIKS INIMESED VALIDA KELLE MÄNGU NAD VAADATA TAHAVAD, SIIS ÄKKI HAKKAVAD KA KLUBID NATUKE ROHKEM PINGUTAMA KUI MINGISUGUNE KONKURENTS TEKIB... ISEGI TELE MÄNGUDE VALIMINE VÕIKS OLLA SELLE JÄRGI MILLISE KLUBI MÄNGUD ON ATRAKTIIVSEMAD, KUI PALJU ÜKS VÕI TEINE KLUBI VAEVA NÄEB... SEE OLEKS PREEMIA NEILE SELLE TEHTUD TÖÖ EEST, SEE TOOKS TELESSE ATRAKTIIVSEMA PILDI JA SEE PANEKS NEID ROHKEM PINGUTAMA KES PÕHIMÕTTELISELT MITTE MIDAGI EI TEE... MINA NÄEN SIIN MUDELIT MIS VÕIKS TÄHENDADA ARENGUT! SEDA ARENGUT ME JU KÕIK TAGA AJAME? EESMÄRGID ON JU KÕIGIL SAMAD, ARENEDA EDASI! KUJUTAGE OLUKORDA KUI KINOD JA TEATRID SAMA PÕHIMÕTTEGA TOIMIKS, MA EI USU, ET ME ÕNNELIKUD OLEKS, ME JU OLEME HARJUNUD SELLEGA, ET TÄNAPÄEVAL ON VÕIMALIK VALIDA, ENDALE SOBIVAIM MÄNG, FILM, TEATER JNE... JUMAL KÜLL... KUI SEE LOOGIKA TÖÖTAKS, SIIS PEAKS JU KÕIKIDE TALLINNAS MÄNGITUD VOORUDE PUBLIKU NUMBRID OLEMA SARNASED, SAMA RAHVAS SÕIDAB ÜHELT MÄNGULT TEISELE JA IGL MÄNGUL ON 400+ INIMEST... EI OLE JU NII... ? VÕI ON?

                  - suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette.

                  MEIE JAOKS PEAKS OLEMA PRIORITEET EESTI JALGPALL, SIIS KOLM TÜHJA KOHTA JA ALLES, SIIS KÕIK MUU!

                  MINA EI ARVA, ET SEE ON HEA KUI EM VALLUTAB MEEDIA NII SUURELT, ET KOHALIK JALGPALL EI ÜLETA UUDISKÜNNIST...

                  JA SEE POLE NORMAALNE, ET SIIS KUI MUNA PRAED SAAD KA OMALE UUDISE POSTIMEHE VEERGUDELE!

                  TELE MÄNGUDEGA KAASNEB ÜKS HEA OMADUS, NÄIDATAKSE KORDUST! TEINE HEA OMADUS ON SEE, ET ALATI SAAB EKRAANID PANNA SINNA KUHU TAHAD, KAS VÕI STAADIONILE! TOOME NEED PUBI-SPORTLASED JA TUGITOOLI SPORTLASED VÄRSKE ÕHU KÄTTE JA PAKUME NEILE KAHTE HEAD ASJA KORRAGA... ÄKKI HAKKAB NEILE MEELDIMA JA ÄKKI KASVAB SELLEGA SEE SAMA PALJU TAGANUTETUD PUBLIKUNUMBER!?


                  Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

                  SEE ON SAMA LOOGIKA, ET ÄRME TEE ML KALLIST PILETIT, SIIS KEEGI EI TULE! ÄRME SIIS VÄÄRTUSTA MEIE ENDA ASJA! EESTLASELE ON ALATI MEELDINUD EESTI ASI! MINA JULGEN UHKUSEGA SOOVITADA OMA SÕPRADELE, ÄRIPARTNERITELE JA TUTTAVATELE NÕMME KALJU KODUMÄNGU... MA EI PEA HÄBENEMA JA MA TEAN, ET ME NÄEME VAEVA, ET INIMESED SAAKSID POSITIIVSE ELAMUSE KUI NAD TULEVAD STAADIONILE!

                  MUSTA JA VALGE ALA VAHELE MAHUB VEEL HALL ALA JA SEE ON REEGLINA KÕIGE SUUREM... IDEE OLEKS IKKA SELLINE, ET KUIDAS ME SAAKS NÜÜD TARGALT ÄRA KASUTADA SEDA SUUR MAAILMA JALGPALLI HULLUST NII, ET SEE AITAKS MEIE JALGPALLILE KAASA!

                  Sellest kõigest koorub välja ka loogika käesoleva vooru algusagade kohta nagu kõikide mängude algusaegade kohta üldse. Olen päri, et asju tuleb näha tervikpildina ja olen kindel, et just seda eesmärki täidab kindlast mänguaegade määramise süsteemist kinnipidamine.

                  AASTATEGA MUUTUVAD LOOGIKAD, VAJADUSED, SÜSTEEMID... MA USUN, ET TÄNA OLEKS TARK ANALÜÜSIDA KAS ME EI SAAKS MIDAGI PAREMINI TEHA, ET RAHVAST JUURDE TULEKS!? SEE KALENDER POLE JU KIVISSE RAIUTUD...!?

                  Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.[/QUOTE]

                  MILLISE PUBLIKU HULGAS? SEDA PUBLIKUT JU STAADIONITEL POLE!

                  SELLE SAMA ASJA PÄRAST ME JU KALJUGA VÕITLEME, ET SEE PUBLIK TEKKIKS JA SELLE SAMA ASJA ÜKS OLULINE NÜANSS ON MÄNGU TOIMUMISE AEG! ME JU VÕITLEME ÜHE JA SAMA ASJA EEST!

                  MA AUSTAN JALGPALLILIITU JA MA AUSTAN AIVARIT JA MUL POLE MITTE MINGISUGUST PÕHJUST SEDA MITTE TEHA... KELLA AEGADELE OLEN JUHTINUD TÄHELEPANU JUBA VÄGA KAUA AEGA TAGSI, LOOTUSES, ET ASJA ARUTATAKS...

                  SIIN ON VÄHEMALT VÕIMALIK NÜÜD VAADATA MIDA TEISED ASJAST ARVAVAD, VÕIBOLLA OLEME ME TÕESTI RUMALAD JA VÕIBOLLA KELL 11 HOMMIKUL JA KELL 14 PÄEVAL ON JUST ÕIGE MEISTRILIIGA ALGUSE AEG JA ÄKKI MEIE VÄIKSE EESTI EESKUJUL HAKKAVAD TULEVIKUS INGLISMAA JA TEISTE SUUR RIIKIDE MEISTRILIIGAD SAMUTI SELLISEL VARAJASEL AJAL PIHTA... KES TEAB!? AGA TAGASISIDE MIDA SAAME SADADELT KALJU FÄNNIDELT PEEGELDAB MEIE ARVAMUST!

                  LÕPETUSEKS ÜTLEN, ET PALUN VABANDUST KUI SEE KEDAGI RIIVAS, AGA ME OLEME KÕIK ÜKS SUUR JALGPALLIPERE JA MEIL EI PEAKS OLEMA MIDAGI SELLE VASTU KUI ASJA ARUTATAKSE OMA VABAST AJAST, NÄIDATES SELLEGA, ET ME HOOLIME JA TAHAME MIDAGI PAREMAKS TEHA!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Täna Käisin Levadia Ja Flora Mängu Vaatamas, Publikut Oli Vist 2000 Inimest, Aga Mis Te Arvate Millist Pilti Näidati Telesse? Näidati Mängu Mille Foonil Oli 8 Flora Fänni Ja Tühi Tribüün! ölge Palun, Kas See On Kasulik Eesti Jalgpallile Või Ei?

                    Kas Tõesti Nii Suure Ja Olulise Mängu Puhul Oli Raske Tõsta Kaamerad Teisele Poole... No Jah, Neid Teletorne Peab Ju ülesse Panema Ja See On Peavalu, 2h Tööd, Aga Suurt Pilti Vaadates Usun, Et Kui Mulle Oleks Tulnud Kõne, Kuno, Tule Appi Paneme Levadia Mängule Tele Jaoks Tornid Püsti, Et Saaks Korraliku Pildi Eetrisse, Siis Mina Oleks Tulnud Appi!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Supper Kuno. Eesti jalgpall vajab julgemaid otsuseid, et saaks edasi areneda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                        sügav kummardus tartust kohale sõitnud MT fännide ees keda oli vähe ja kes kindlalt oma tööd tegid ! aga see kord olime meie paremad ! (Y)
                        Tervitused ka teile meie pisikese fanclubi poolt! Hiiul oli väga hubane ja tundsime end väga hästi & koduselt! Yx kyssa ka. Kuhu jäi lubatud penaltide löömine? Endal oli kah nats imelik kysida, sest teie omadest ju keegi pakkus selle välja. Tegelt kohtume ju vähemalt kahel korral sel hooajal veel ja siis lööme kindlasti, onju!
                        Keegi paparazzo oli kah mängul ja palve talle: Palun näita pilte ;-D
                        Olge tublid!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                          Tervitused ka teile meie pisikese fanclubi poolt! Hiiul oli väga hubane ja tundsime end väga hästi & koduselt! Yx kyssa ka. Kuhu jäi lubatud penaltide löömine? Endal oli kah nats imelik kysida, sest teie omadest ju keegi pakkus selle välja. Tegelt kohtume ju vähemalt kahel korral sel hooajal veel ja siis lööme kindlasti, onju!
                          Keegi paparazzo oli kah mängul ja palve talle: Palun näita pilte ;-D
                          Olge tublid!
                          No ma arvan et penalti löömine jäi puhtalt hommikuse uimamise taha
                          Aga pilte tegin mina ja tegi veel yks kutt- Minu pildid on homsest yleval "üli popis" Orkutis .Teine võimalus on see et Priva mulle oma email ja saadan Tarust parimad pildid teile.
                          I`m not scared of dying, I just dont want to

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                            Tervitused ka teile meie pisikese fanclubi poolt! Hiiul oli väga hubane ja tundsime end väga hästi & koduselt! Yx kyssa ka. Kuhu jäi lubatud penaltide löömine? Endal oli kah nats imelik kysida, sest teie omadest ju keegi pakkus selle välja. Tegelt kohtume ju vähemalt kahel korral sel hooajal veel ja siis lööme kindlasti, onju!
                            Keegi paparazzo oli kah mängul ja palve talle: Palun näita pilte ;-D
                            Olge tublid!
                            Penaltidega on nii et sain aru, et teid ei tule üldse ja seega ei ajanud kah seda asja.

                            Ja penalte on tõesti aega veel 2 korda lüüa ja miks ka mitte väikese fännivuti teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Penaltidega on nii et sain aru, et teid ei tule üldse ja seega ei ajanud kah seda asja.

                              Ja penalte on tõesti aega veel 2 korda lüüa ja miks ka mitte väikese fännivuti teha.
                              Teele tegelt hõikas siin mingi päev, et me tuleme, aga ok, teeb järgmine kord siis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                                No ma arvan et penalti löömine jäi puhtalt hommikuse uimamise taha
                                Aga pilte tegin mina ja tegi veel yks kutt- Minu pildid on homsest yleval "üli popis" Orkutis .Teine võimalus on see et Priva mulle oma email ja saadan Tarust parimad pildid teile.
                                Sa võid muidugi siia kah mingi lingi yless visata kui raatsid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X