320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju väraval tuli kaas pealt?

    Kommentaar


      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
      Tra ma ei või 38 minutiga 1-5 Rene Kaasil tuleb unetu öö
      Nagu polekski väravavahte
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kalju on ikka väga ebaKINDEL
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Hahaa

          'Mida hetkel'-teemad pandi kinni?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            6-1 piinlik lugu - humiliated in national tv .. Või at least Kalev spordis..

            Kommentaar


              Mnjaaa kuus kolli lasta endale,seda kui sul üks mees väljakul rohkem
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                raha näitas oma võimu...

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Mnjaaa kuus kolli lasta endale,seda kui sul üks mees väljakul rohkem
                  See et üks mees vähem pole vahet,kuna Reim on nagunii nii väike et teda platsil ei pane tähele,seega vahetpole kas flora mängib täiskoosseisus või 10'si.

                  Aga 1-7 on kohutav seis..

                  Kommentaar


                    jah, päris häbi. lasta vähemusest 7 lüüa. masendav, mis toimub !?

                    Kommentaar


                      Kalju tänane mäng oli küll minu arvates üpris nulli lähedane. Platsi kõrvalt vaadates jäid silma ainult mõned mängijad , Teever , Leetma ja Tšegodajev. Leetma tegi täna tõsti palju tööd polegi ammu tema juures sellist mängimist näinud. Tšegodajev väga andekas noor mängija ja tegi päris kõvasti tööd vasakul äärel. Teever lõi oma kolli ära ja paar tükki jäi veel löömata. Seda sära pole nagu kaljus mis oli esimeses ringis, kui mängiti kõigiga üpris hästi. Aga no see kõik on lihtsalt minu arvamus

                      Kommentaar


                        kauaks neid fännegi enam on.... haip on ka kuidagi väiksemaks jäänud.. paljud lubatud asjad tegemata... kipub tavaliseks eesti asjaks see kõik vaikselt minema....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          kauaks neid fännegi enam on.... haip on ka kuidagi väiksemaks jäänud.. paljud lubatud asjad tegemata... kipub tavaliseks eesti asjaks see kõik vaikselt minema....
                          uuel hooajal uue hooga ma usun. Loodan ,et Kuno alla ei anna.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            kauaks neid fännegi enam on.... haip on ka kuidagi väiksemaks jäänud.. paljud lubatud asjad tegemata... kipub tavaliseks eesti asjaks see kõik vaikselt minema....
                            Päris nõus ei taha su jutuga olla. Ma ei tea, mida sa nende lubatud tegemata asjade all silmas pead. Ma pole Kalju lubaduste-tegemistega nii kursis.

                            Mänguliselt on kõik ju tegelikult Kalju jaoks normaalne seni. Või kas tõesti keegi arvas, et Kaljul täna on üldse võimalust Flora vastu? See pole ju hooaja avamäng märtsis enam. Siin ilmneb lihtsalt klassivahe profimeeskondade ja amatööride vahel. Natuke hakkas Kaljust isegi kahju täna, et see puur ikka nii täis taoti, aga no mis sa hing teed.

                            Tabelit vaadates on tegelikult kõik ju okei. Arvestades seda pessimismi nii paremalt kui vasakult (kukuvad välja, saavad enamuse käest lutti). Kalju on kindla koha leidnud tabelis ja minuarust vägagi viisaka debüüthooaja kohta. Seda, et nad medalite eest võitlevad, seda pasundasid ainult Kalju tulihingelised pooldajad, aga see polnud minu silmis küll kunagi mingi teema. Tiivad lihtsalt ei kanna nii kõrgele. Veel.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Häbi! Tõesti oli täna häbi Kalju poolehoidja olla. Sellist mängu enam küll näha ei taha. Mõned mängijad peaks peeglisse vaatama, sest nii pole mõtet jätkata. Ja sellise mänguga ei ole väärt me ei mingit Balti liiga ega Euro kohta, õnneks. Aga hea on see, et asi saab ainult paremaks minna ning Kalju fännid ei kao kuskile, üritame toetada meeskonda nii võidus kui ka kaotuses. Täna oli lihtsalt Flora parem ja kui pmst iga löök on sees, siis ei olegi miskit teha.

                              Kommentaar


                                Kokku siis üldiselt 2:1 kaotasite. Mängus kaotasite, me karjusime teid üle, aga pennaldega võitsite.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X