320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    tegelikult tahtsin ma hoopis sportlikust huvist küsida, et miks pool fännisektorit poolalasti koguaeg on? mingi uus mood vä
    kallike, häirib sind või? häbeneda ei ole meil midagi ning meie oleme nii, sina kanna oma kure särki ja ole rahul sellega

    ja JanK, sa jäta oma huumor endale ning vaata et laupäeval prill näkku kinni ei lööda, jõudu!

    jaa, Lilto, Lilto!

    Kommentaar


      Ei häiri, ütlesin ju, et sportlikust huvist küsisin.

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Jasper, nii kaua, kui ma sind tean, on sul olnud alati oma arvamus ja sa pole kartnud seda välja näidata. See ühisavaldus on tehtud Fännide poolt ja klubil puudub sellega seos.
        Asi pole arvamuse omamises(kuigi antud teema puhul mul see veel puudub) või julguses seda avaldada. Poliitika radikaalsetel teemadel toob varem või hiljem igast sitta kaela. Eriti võib see jama tuua praeguses eesti jalgpalli olukorras.

        Politsei ja turvaöötajad ning fännid kaugenevad mõlemapoolsete möödalaskmistega iga päevaga. Liiguvad crew'd ja raporteeritakse väiksematest hõõrumistest. Punatähe toetajad avaldasid muljet nii mõnelegi noorele vutifannile, kes ühendades 'armastuse' jalgpalli vastu tavalise noore tegevusega, soperdavad foorumi filmiteemat avaldustega 'Green Street Hooligans on best ever muuvi'.

        Pean ennast üheks pädevamaks inimeseks selles foorumis jalgpallivägivalla osas, kuna minu lemmikliigas Itaalias on viimastel aastatel rämedalt palju jama ja dikussiooni antud teemal. Süüdlastena käib kõige rohkem läbi ultrate nimetamine. Pahatihti tuleneb konflikt erinevatest poliitilistest vaadetest.

        Kahjuks on nii, kel kõige vähem oidu, see kipub ikka esimesena ka peale lendama. Poliitilised loosungid on antud juhul kõige kergemini süttivad pommid. Olgu idee humanitlik kui tahes ei ole inimloomuses selles situtsioonis 'võlgu jääda'. Lõputu lumepall jõuab sellisesse faasi, et algset pointi ei mäleta mitte keegi.

        Itaalia üheks parimaks curvaks loetakse Milani oma. Viimane tõsine juhtum oli neil aastal 95. Rahu säilitamisel tuuakse suurimaks plussiks nende apoliitilisust.

        Seega on minu suur soov ja üleskutse hoiduda poliitikast staadionitel, eriti selliste toetusgruppide seas, kuhu kuuluvad veel täielikku küpsust mittesaavutanud fännid. Muidu on tulevik verimust.

        (tera ma ei viitsinud täielikult seda posti lihvida, sest olen sunnitud kasutama on-screen klaverit)

        sõjale tegin ka eraldi teema
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kalju fännidele ütleks nii palju, et tore, kui oma tiimi häälekalt toetate, aga ärge võtke eeskujuks - nagu Jasper mainis - igasugu Football Factory ja Green Street Hooligansi filme. Tänasel (kellaajaliselt muidugi juba eilsel) kohtumisel oli ka üsnagi palju provotseerimist teie endite poolt. Muidu jõudu ja jaksu!

          Kommentaar


            pole see Levadia midagi nii võitmatu, kKaju tegi oma tööd ülihästi ja oleks nõksa paremini pingutanud nagu viimastel minutitel, siis ehk oleks ka seis veid teine old, aga mina olen rahul ja uhke Kalju üle..

            Kommentaar


              Algselt postitas marika123 Vaata postitust
              pole see Levadia midagi nii võitmatu, kKaju tegi oma tööd ülihästi ja oleks nõksa paremini pingutanud nagu viimastel minutitel, siis ehk oleks ka seis veid teine old, aga mina olen rahul ja uhke Kalju üle..
              No ülihästi Nad siiski ei teinud ju.

              Kommentaar


                Smirre oli jube kehv, Kägost rääkimata

                Kommentaar


                  Imelik jah, iga mäng on nad poolalasti, isegi kui õues on külm.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    10 inimest on meid kindlasti tulemas, seega mängida saaks, aga seda mängu asja veel vaatab.
                    Mis siin ikka vaadata. Võix ju ikkagi mängida, aga yritage hiljemalt homsex teada anda ja mängu algus võix olla hiljemalt 15 00.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      Mis siin ikka vaadata. Võix ju ikkagi mängida, aga yritage hiljemalt homsex teada anda ja mängu algus võix olla hiljemalt 15 00.
                      No teeme ära, võta ühendust.

                      mario_tromp@msn.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Mis seal ikka rääkida...slaavi veri kees üle

                        Aga tähtsam asi...Räägin Kalju fännklubi nimel: Tahtsime tänasel mängul avaldada toetust Georgiale ja teda tabanud agresiooni vastu aga kahjuks poliitilised avaldused keelati ära, seega tuli valmistatud plagud maha võtta.

                        Pantrid taunivad igasugust sõjadegevust Georgia pinnal ja separatistlikus Lõuna-Oseetias ja loodavad, et lõppevad Georgia linnade pommitamised ja jõutakse rahumeelse lahenduseni! Kutsume üles ka teisi jalkafänne ja fännklubisid taunima Venemaa agresiooni Georgia vastu!

                        Kalju fännklubi nimel
                        Sillamäe fännid iga tahes andsid mõista mis nad sellest gruusia asjast arvavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Mis seal ikka rääkida...slaavi veri kees üle

                          Aga tähtsam asi...Räägin Kalju fännklubi nimel: Tahtsime tänasel mängul avaldada toetust Georgiale ja teda tabanud agresiooni vastu aga kahjuks poliitilised avaldused keelati ära, seega tuli valmistatud plagud maha võtta.

                          Pantrid taunivad igasugust sõjadegevust Georgia pinnal ja separatistlikus Lõuna-Oseetias ja loodavad, et lõppevad Georgia linnade pommitamised ja jõutakse rahumeelse lahenduseni! Kutsume üles ka teisi jalkafänne ja fännklubisid taunima Venemaa agresiooni Georgia vastu!

                          Kalju fännklubi nimel
                          Toetan Kalju fännklubi avaldust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Sillamäe fännid iga tahes andsid mõista mis nad sellest gruusia asjast arvavad.
                            Seepärast ongi targem selliste olukordade puhul olla STAADIONIL apoliitiline. Pole vaja, et fännid veel poliitika pärast kiskuma lähevad.

                            Kommentaar


                              kes see roheline panter oli eilsel mängul?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Sillamäe fännid iga tahes andsid mõista mis nad sellest gruusia asjast arvavad.
                                mis nad siis arvavad, ei olnud mängul, et tea millest jutt käib:S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X