320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Nii hull see asi ka nüüd pole... aega küll veel ju Floralt veel kaks korda 3 punni võtta, siis purunevad sinu unistused lõplikult
    Kalju omad vist purunesid juba täna

    Kommentaar


      no penalt oli küll liiga kergelt antud, meil oli rohkem penalti hõngu olukord korra minu meelest ja siis vile vaikis. Eriti kahtlane olukord oli muidugi see, kui äärekohtunik näitas küljeauti TVMKle, kui ta nina all TVMK mängija palli outi lõi :S. Aga noh elu läheb edasi, ega kohtunike vile kallal virisemine meile punkte tagasi ei too... peame järgmistes mängudes oma võimalused ära lööma ja punktid kotti pistma

      Kommentaar


        see äärekohtunik oli tõesti omajagu pime, kuid seda kindlasti mõlemale poole.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Leetmast ootaks enamat (vähemalt tänase mängu põhjal)...

          Kommentaar


            Man of Match: Hr Tohver.
            Kalju mängis aga ei löönud ära. Viik oleks vähemalt ausam olnud aga järgmine kord läheb paremini. TVMK nr 16 on küll kergelt imelik, ainult pikali.

            Kommentaar


              Kuidas Kuusk mängis?

              Kommentaar


                Algselt postitas buub Vaata postitust
                Kuidas Kuusk mängis?
                alla keskmise
                kohati oli terav, aga kohati tegi ikka eriti mõttetuid otsuseid...

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Man of Match: Hr Tohver.
                  Kalju mängis aga ei löönud ära. Viik oleks vähemalt ausam olnud aga järgmine kord läheb paremini. TVMK nr 16 on küll kergelt imelik, ainult pikali.
                  ta moto oli maha ja taha .... aga näe maha viskamisest ei piisanud...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas viirus Vaata postitust
                    no penalt oli küll liiga kergelt antud, meil oli rohkem penalti hõngu olukord korra minu meelest ja siis vile vaikis. Eriti kahtlane olukord oli muidugi see, kui äärekohtunik näitas küljeauti TVMKle, kui ta nina all TVMK mängija palli outi lõi :S. Aga noh elu läheb edasi, ega kohtunike vile kallal virisemine meile punkte tagasi ei too... peame järgmistes mängudes oma võimalused ära lööma ja punktid kotti pistma
                    Nu kui ikka kordusest üle vaadatud sai, penalt oli õiglane.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      TVMK poisid peavad Telešile pika pai tegema. Päris mitmel korral head tõrjed.
                      Kohtunik tegi ka naljakaid otsuseid ja seda mõlemale poole.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Naljakas oli Getulio žest, kui Smirre jooks suluseisuks loeti.

                        Kommentaar


                          Kandikul pakuti täna Kaljule võitu aga ilmselt ei olnud nad sellest kuigi huvitatud. Kuno ! Otsi omale keskkaitsesse üks korralik mängumees ja sa oleks tänase mängu võitnud. Ma ei saa arui mida see Getulio küll täna seal pingil mõtles
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            vabandan korduva postitamise pärast, aga

                            Sõbrad nõmmekad!

                            Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid!

                            Kommentaar


                              Fotod: FC TVMK vs JK Nõmme Kalju

                              või siit

                              Kommentaar



                                Uus banner, "KALJU ANNA ****", mis seal kirjas on?
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X