320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal siis mängu tulnud veel Kõlu ja Pak.
    Aga mäng läbi ja seis 1:0 Kalju poolt vaadates. Teisel poolajal MT-l ka võimalusi ja üldse mitte kehvasid...isegi peab õnnelik olema, et sellise seisuga pääsesime, väidavad minu allikad sündmuste keskelt
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Muidugi eelmine skoor mis oli kolmap. õhtul.. oleks olnud meeldivam lõppseis, kuid võit on võit ja selles ei olnud kahtlustki. Tublid!!

      Kommentaar


        hümn oli hea (hooajas)

        Kommentaar


          miks kalju fännid hümni ei oska laulda?????
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas marika123 Vaata postitust
            hümn oli hea (hooajas)
            Ma arvan, et naljast on asi kaugel..

            Kommentaar


              kuule rahu vennas

              Kommentaar


                Algselt postitas marika123 Vaata postitust
                hümn oli hea (hooajas)
                Lisaaeg mitte hooaeg.
                Ja minu arust pole selles midagi naljakat kui hümni ei osata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                  Lisaaeg mitte hooaeg.
                  Ja minu arust pole selles midagi naljakat kui hümni ei osata.
                  Minu arust lausa piinlik on, et hümn nõnda sassi läks..

                  Mario, ootan sinu päevakokkuvõtet ! Ja kuulsin, et pälvisite oma fänlusega jälle tähelepanu
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                    Lisaaeg mitte hooaeg.
                    Ja minu arust pole selles midagi naljakat kui hümni ei osata.
                    Lõuga ?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Mario, ootan sinu päevakokkuvõtet ! Ja kuulsin, et pälvisite oma fänlusega jälle tähelepanu
                      Haha, ma olen suremas, punane punamütsike lubas meile järgmisel korral Tartusse tulles anaaluuringuid teha. Jah, jäime paljudele ette ja vist mitte positiivse poolepealt, kuid võidaks aru saada, et fänlus ei ole kui teatriskäik.

                      Ja eriti naljakas oli see, kus meil soovitati/kästi oma meeskonda toetada, sisi tartlased ise võisid teha kõike, mis pähe juhtus. Aga mind see ei häiri ning oli tore, et tuldi oma lapsi/sõpru toetama.

                      Aga mängust, no kõige mõttetum mäng ever, Kalju oli väljakule ainult lolli mängima tulnud ja tõesti vedas, et ära ei karistatud, samas Tartu oli parajalt nõrk kah siiski.

                      Aga kiitus siiski tublidele poistele, hästi organiseeritult kaitsesite ning võtsite mõne päevasest kaotusest õppust, mängisite palju targemini!

                      Kommentaar


                        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                        meid oli küll vähe, kes vaevusid kaasaelama, kuid miskine materjal, aitäh.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Kuule viirus, sind ja sinu kuulsat pasunat ma küll ei kohanud möödunud pühapäeval alekokil. Tulnud ja näidanud ette, kuidas see viisi pidamine käib, kakahoolik
                          Suure tõenäosusega oleksin kohal olnud, kui oleksin sellest üritusest midagi teadnud kah.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                            Viirus on kõvem jutumees-räägib enne ja peale mängu aga mängu ajal on vait-eks ka sellepärast ta ei tulnud laulma kuna vabsee puudub see oskus ja hümni ei oska ta kah kindlasti.
                            Sellele, miks mängu ajal olen vait viimased pool hooaega olnud, on vaid üks põhjus. Meie fännide käitumine läheb kohati liiale ja sellisel arvamusel ei ole ainult mina.... see levib kulutulena.
                            Ühe korraliku korporandina peab hümni laulmine ka unepealt tulema, seega selles sa mind süüdistada ei saa, et ma seda ei oska.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas viirus Vaata postitust
                              Suure tõenäosusega oleksin kohal olnud, kui oleksin sellest üritusest midagi teadnud kah.
                              Hehe, mittepahapärast, aga mis sa seal teinud oleksid, kui sa pole pool hooaega kaasa laulnud?

                              niisama istunud?

                              Kommentaar


                                Kordusmäng Tartus

                                pildid- http://public.fotki.com/indrekleinus...mtdbl06092008/
                                I`m not scared of dying, I just dont want to

                                Kommentaar

                                Working...
                                X