320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma loodan, et Tallinna linn lahendab ka valguse küsimuse ära, sest staadion kuulub siiski neile. See, et teistel staadionitel on ka kehvemaid valguseid ja kui ma ei eksi, siis Kadrioru staadionil pole üldse valgust ei tähenda seda, et Kalju kodustaadionil ei peaks kõik ideaalne olema

    Liigume step.by-step edasi selles suunas, et meil oleks kõik hea!
    Seda, et mänguajad peavad olema hilised, selles olen veendunud ja kaitsen oma mõtet edasi. Viimases mängus ligikaudu 1000 inimest...
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Ja hümni või kalju loo kuidas nimetada soovite paneme varsti kodukal ekuulamiseks ülesse
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Kellaaja suhtes olen Kunoga 100% nõus ja valgust peab samuti juurde saama . Esiteks ei teki suht pimedal väljakul seda õiget jalgpalliatmosfääri ,rambipalavikku kui nii võib öelda. Säravad tuled teevad õhtu kuidagi eriliseks ja pidulikuks. Vilets valgustus on probleem ka mängijaile ,sest laupäeval võis Teever just selle tõttu pallist mööda lüüa ,et vilets valgustus petab kohutavalt palju.
        No loodame ,et asi saab kevadeks parandatud.Minu teada on Nõmme linnaosa väga palju Kaljut toetanud ja linnaosa vanem on igal mängul kohal Kalju sall kaelas.Laupäeval oli juba probleem ,et inimesed ei mahtunud istuma ja seegi võib häirima hakata ,sest kaua sa ikka seal platsi ääres seisad tahaks nagu mugavamalt ennast tunda.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Kellaaja suhtes olen Kunoga 100% nõus ja valgust peab samuti juurde saama . Esiteks ei teki suht pimedal väljakul seda õiget jalgpalliatmosfääri ,rambipalavikku kui nii võib öelda. Säravad tuled teevad õhtu kuidagi eriliseks ja pidulikuks. Vilets valgustus on probleem ka mängijaile ,sest laupäeval võis Teever just selle tõttu pallist mööda lüüa ,et vilets valgustus petab kohutavalt palju.
          No loodame ,et asi saab kevadeks parandatud.Minu teada on Nõmme linnaosa väga palju Kaljut toetanud ja linnaosa vanem on igal mängul kohal Kalju sall kaelas.Laupäeval oli juba probleem ,et inimesed ei mahtunud istuma ja seegi võib häirima hakata ,sest kaua sa ikka seal platsi ääres seisad tahaks nagu mugavamalt ennast tunda.
          Justnii... liigume vaikselt üheskoos edasi ja teeme tööd. Nõmmel on asjalikud inimesed linnaosa juhtimas, usun, et nad aitavad Kaljut järgmisel hooajal veelgirohkem. Saame selle valguse ka helendama nagu peab Küll tuleb!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kuidas ja kas muruväljaku plaanid ka edenevad?

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Kuidas ja kas muruväljaku plaanid ka edenevad?
              sellised suured asjad ei muutu üle öö.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Seda kindlasti, mõtlesingi rohkem, kas asi on jututasandist ehk konkreetsemaks läinud või nii.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Seda kindlasti, mõtlesingi rohkem, kas asi on jututasandist ehk konkreetsemaks läinud või nii.
                  asjaga tegeletakse, nagu kõikide teiste oluliste kalju asjadega
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Sel juhul ainult positiivne!

                    Kommentaar


                      Nädala pärast, siis viimane Kalju kodumäng sellel hooajal...
                      Tuleb üks korralik möll teha vist
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Telemäng anti ja võeti samal päeval, seega kodus istumisest ei tule kellegil miskit välja ning tuleb ennast staadionile vedada.

                        Tuleviku fännide rahustuseks võin kindlusega teatada, et seekord oleme staadionil ning oleme valmis kuulma teie hämmastavat kaasaelamist meeskonnale

                        Kommentaar


                          Ja kuna tegemist viimase kodumänguga, siis fännidelt klubile ka väike kingitus tänutäheks, et olete meid terve aasta Hiiul pidanud taluma.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Nädala pärast, siis viimane Kalju kodumäng sellel hooajal...
                            Tuleb üks korralik möll teha vist
                            Oot-oot. Mäng on ikka homme ju, mitte nädala pärast?

                            -e- minu kala. tänud selgituse eest, sosku.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Jutt käis Kalju viimasest KODUmängust, mis peetakse 8.11 Tulevikuga. Homme mängib Kalju aga gorod geroi - Narovas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                aga gorod geroi - Narovas.
                                Ära sa räägi, aga Narva pataljon on Eesti ajaloos üks kuulsamaid. Mõtlen ikka sõjaväe asja http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_V...on_%22Narva%22
                                Võidelnud ka Sinimägedes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X