320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balti liigat saab Kalju nii v naa, kuna järgmisel hooajal lähevad mängima esimesed 5 klubi, aga seda Uefa mängude asja tahaks isegi teada

    Kommentaar


      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
      Ega ikka pole küll.
      Kellel igav, see otsigu Aadu kirjutisest vigu. Arvesse lähevad nii keelelised, kui ka grammatilised. Mina leidsin 5!
      Ma leidsin 8 lausa!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        toredad fännid need kalju omad! aitäh!

        Kommentaar


          Japp suur aitähh, vb õppisid paide fännid ka midagi !

          Kommentaar


            Kurat, mina andsin küll endast parima, aga Kalju fännid olid mõnusad ja andsid ikka kõvasti asjale maiku juurde. Tänud, et tulite igatahes. Millal näeb siis? Laupäeval Kalevis ja pühapäeval Kures?
            Respekt!
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
              Kurat, mina andsin küll endast parima, aga Kalju fännid olid mõnusad ja andsid ikka kõvasti asjale maiku juurde. Tänud, et tulite igatahes. Millal näeb siis? Laupäeval Kalevis ja pühapäeval Kures?
              Respekt!
              selline on fänlus mida oleme üritanud eestis luua ja teeme seda ka järgmistel hooaegadel ! me raiume sellise fänluse eestisse sisse ! lp kalevis näeme !(Y)

              Kommentaar


                Keegi võiks laupäevasest Vasquesi punasest ikkagi rääkida miskit.

                Et mille eest ja mispidi ja mismoodi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Keegi võiks laupäevasest Vasquesi punasest ikkagi rääkida miskit.

                  Et mille eest ja mispidi ja mismoodi?
                  Sillaste poiss tegi napilt enne lõpuvilet Vasquesile ebasportliku vea, mida kohtunik ei näinud. Peale lõpuvilet läks Vasques Sillaste poisilt uurima, et mida too üldse mõtleb oma teoga ja paarist kiirest sõnapaarist, sai Viljandi kutt Vasquesi poolt põlvega pikki säärt, mida nägi äärekohtunik, kes koheselt jooksis peakohtunikult kaarti nõudma.

                  Ma ei õigusta, et Vasquesi teguviis õige oli, muidugi ei olnud, aga igas probleemis on kaks poolt - Sillaste viga oli sama moodi kaarti väärt.

                  Vot nii..
                  Last edited by Silver; 10.11.08, 09:11.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Sillaste poiss tegi napilt enne lõpuvilet Vasquesile ebasportliku vea, mida kohtunik ei näinud. Peale lõpuvilet läks Vasques Sillaste poisilt uurima, et mida too üldse mõtleb oma teoga ja paarist kiirest sõnapaarist, sai Viljandi kutt Vasquesi poolt põlvega pikki säärt, mida nägi äärekohtunik, kes koheselt jooksis peakohtunikult kaarti nõudma.

                    Ma ei õigusta, et Vasquesi teguviis õige oli, muidugi ei olnud, aga igas probleemis on kaks poolt - Sillaste viga oli sama moodi kaarti väärt.

                    Vot nii oli lood..
                    kas see laheda tutimütsiga tribüünipoolne kohtunik?

                    Kommentaar


                      Jep, tema!

                      Kommentaar


                        Tohoh, Liivo Leetma mängis viimases mängus. Tüüp lasi reede südaöösel rahulikult õlle Hellas Hundis, ma mõtlesin, et ta kaartidega eemal või vigastatud. Aga jah, eeskuju noortele missugune

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Tohoh, Liivo Leetma mängis viimases mängus. Tüüp lasi reede südaöösel rahulikult õlle Hellas Hundis, ma mõtlesin, et ta kaartidega eemal või vigastatud. Aga jah, eeskuju noortele missugune
                          Ja siis?
                          Jalgpallur on ka inimene ja mäng oli ju alles järgmisel päeval kell 17.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Tohoh, Liivo Leetma mängis viimases mängus. Tüüp lasi reede südaöösel rahulikult õlle Hellas Hundis, ma mõtlesin, et ta kaartidega eemal või vigastatud. Aga jah, eeskuju noortele missugune
                            Kui sa oleks mängu ka näinud, siis võib-olla oleks suhtumine teine. Mees oli põhimõtteliselt MOM. Iga sööt, iga liigutus on eriti spets. Nagu teiselt planeedilt - töötas, ehitas ja innustas. Vapustav mäng. Vaatasin mängu kahe Kalevi noortetreeneriga ja kuttidel jäi suu lahti, et vaata, kuidas Liivo mängib.

                            Kommentaar


                              Tegelt ma seda tahtsingi teada, et kas temast mängumeest ikka oli
                              Sellisel juhul on ju kõik okei.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Tohoh, Liivo Leetma mängis viimases mängus. Tüüp lasi reede südaöösel rahulikult õlle Hellas Hundis, ma mõtlesin, et ta kaartidega eemal või vigastatud. Aga jah, eeskuju noortele missugune
                                Ole rahulik, Liivo on juba sellises eas, et tema jaoks on väike õlle nagu doping
                                Nõmme BSC OlyBet
                                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                                MIND Media Live Streaming services
                                www.mind.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X