320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas viirus Vaata postitust
    seda öeldi ka selle hooaja alguses...... kas saime??? No ega ikka ei saanud küll.... nii et hoia oma piip ja prillid
    NaljaMees. Omavaheliste väravate vahe on siiski huvipakkuv 17-4 Florale
    Niiet hoian tõesti enda piibu ja prillid endale
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
      NaljaMees. Omavaheliste väravate vahe on siiski huvipakkuv 17-4 Florale
      Niiet hoian tõesti enda piibu ja prillid endale
      Samas rikkusid ühe viigiga paljutki ära. Loodetavasti FC Flora uuel hooaja selle reha otsa enam ei astu, et punkte kaotab, aga ega see kerge ei saa olema.

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        Lõpuks jõudis seegi tore seik netiavarustesse. Sekspuhuks tuleb tänada vastaasleeri

        Aga Argo, ilusti hüppasid

        Kommentaar


          Kapuutsid peas või mitte, tundsin vähemalt nelja inimest.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Kas Kalju jääb ka järgmine aasta enda vormi juurde? Sesmõttes et kõik oli väga ilus aga see Kalju logo ei paistnud eriti ilus roosana välja.
            Sellised bordeaux omad sobiks teile ka

            Kommentaar


              Järgmise laupäevani on jäänud vaid loetud päevad... Nõmme Kalju lõpupdu klubis Privé, algusega 19.00!!!!

              Kõik fännid, erinevate kalju mees ja naiskondade mängijad, lapsed, lapsevabemad, toetajad, sponsorid, treenerid ja muidu tegelased... KÕIK ON OODATUD!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Kapuutsid peas või mitte, tundsin vähemalt nelja inimest.
                Sa oled tõeline detektiiv. Nagu ma ennem juba maininud olen, siis julgeoleku struktuurid on sinu näol kaotanud hea mendi
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306661

                  Kommentaar


                    Mina soovitan hoopis detsembrikuu Nõmme Sõnumeid hankita sest selle vahelt leiab aasta viimase Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid ja huvitavat lugemist jätkub. Nõmmekana tuleb mul leht koju . Kas mingi netiversioon on ,seda ma ei tea.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Mina soovitan hoopis detsembrikuu Nõmme Sõnumeid hankita sest selle vahelt leiab aasta viimase Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid ja huvitavat lugemist jätkub. Nõmmekana tuleb mul leht koju . Kas mingi netiversioon on ,seda ma ei tea.
                      Varsti paneme ka netti lugemiseks, aga enne laseme paberil nats levida
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Seekord pole netti jõudnud. Aga erinevalt Kunnist arvan, et pole seal midagi nii palju lugemist. Kõik mis kirjas, on Soccerneti lugejatele juba varasemast teada. Suur osa leheruumi läheb poliitikute enesereklaamile, kes on Kalju näol leidnud sooja koha säramiseks.
                        Ja pealkirjad ka nagu 1985 a. Rahva Häälest:
                        "Nõmme Kalju on teel tippu"
                        "Nõmme Kalju noorjalgpallurid olid hooajal edukad"
                        "Nõmme Kalju hiilgav hooaeg"
                        jne.

                        A muidu on tore, ma üldse ei halvusta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Seekord pole netti jõudnud. Aga erinevalt Kunnist arvan, et pole seal midagi nii palju lugemist. Kõik mis kirjas, on Soccerneti lugejatele juba varasemast teada. Suur osa leheruumi läheb poliitikute enesereklaamile, kes on Kalju näol leidnud sooja koha säramiseks.
                          Ja pealkirjad ka nagu 1985 a. Rahva Häälest:
                          "Nõmme Kalju on teel tippu"
                          "Nõmme Kalju noorjalgpallurid olid hooajal edukad"
                          "Nõmme Kalju hiilgav hooaeg"
                          jne.

                          A muidu on tore, ma üldse ei halvusta.
                          Ah , ära torise . Ise oleme omale need juhid ja poliitikud valinud ,kes ennast eksponerimata ei käi sentigi välja . Rahvas süüdistagu ennast ja vaadaku peeglisse. Muideks Getulioga on siiski huvitav vestlus .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Muuseas, selles lehes jagatakse ka väärinformatsiooni. Kohe avalehel vist kuulutati, et Nõmme Kalju on Euroopas ehk UEFA karikasarjas, aga see pole ju sugugi kindel.

                            Roosadel rottidel on asja UEFA sarja vaid siis, kui maikuus tuleb karikavõitjaks kas Flora, Levadia, Trans või Kalju.

                            Kommentaar


                              kellele sa muidu seda karikavõitu pakud siis ???

                              ülejäänud meeskonnad on Kalju II, Türi sats ja Tartu, Sillamäe.
                              Sillamäe on ainus, kes reaalselt võiks ju üllatada aga siiski mina oma raha sinna peale ei paneks. Ja Tartu on kindlalt hetkel nõrgim ML-i meeskondadest 8 hulgas.
                              Nõmme BSC OlyBet
                              www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                              www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                              MIND Media Live Streaming services
                              www.mind.ee

                              Kommentaar


                                Ei paku tänasel hetkel veel kellelegi.

                                Lihtsalt karu nahka ei jagata enne, kui karu on maha lastud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X