320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    To Rein: sa ei ole ainuke kes kalju aussi viis
    www.jkkalju.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Samuti ei tohiks klubi presidendid hüpata foorumites.
      Miks ei tohi klubi prseident hypata oma klubi foorumis????
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
        Miks ei tohi klubi prseident hypata oma klubi foorumis????
        See on soccerneti foorum, mitte klubi foorum.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          See on soccerneti foorum, mitte klubi foorum.
          jah, ja soccerneti foorumis ei tohiks oma arvamust avaldada ka arstid, pedagoogid, lapsevanemad, porstituudid, lehmad, UFOd ning need, kellel tuleb ninast rohelist tatti...

          Kommentaar


            Loomulikult on see veidi ebaprofessionaalne foorumis teistega võidu tatti pritsida, aga samas see läheb väga hästi Kalju imidžiga kokku.

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              jah, ja soccerneti foorumis ei tohiks oma arvamust avaldada ka arstid, pedagoogid, lapsevanemad, porstituudid, lehmad, UFOd ning need, kellel tuleb ninast rohelist tatti...
              kui nõuda, et EJL tegelased ei võtaks sina siis miks seda klubijuhtidel võimalik ja sobilik teha oleks?

              Üldiselt sul, mul ja kel iganes on oma arvamus ja siin seda vist kuidagi ei muuda

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                See on soccerneti foorum, mitte klubi foorum.
                Vabandust läks veits valesti-mõtlesin KALJU teemat , ehk siinset teemat-kus ongi arutusel NÕMME KALJU jalgpalliklubiga seonduvad asjad-ja tore kui klubi juhtkond ka asjas sees on-tekitab ühtekuuluvus tunnet-millest sina herr Pras vist midagi ei tea. Sinu postitusi lugedes juba viimased pool tundi on selgeks saanud yks-sinu elu mõte on vinguda ja viriseda ja teiste asjadest vigu otsida...Kui sulle on nii vastumeelt see mis siin kirjutatakse siis kindlasti on ka teisi teemasid siinsamas soccerneti foorumis kus sa saad ennast välja elada.....
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                  Vabandust läks veits valesti-mõtlesin KALJU teemat , ehk siinset teemat-kus ongi arutusel NÕMME KALJU jalgpalliklubiga seonduvad asjad-ja tore kui klubi juhtkond ka asjas sees on-tekitab ühtekuuluvus tunnet-millest sina herr Pras vist midagi ei tea. Sinu postitusi lugedes juba viimased pool tundi on selgeks saanud yks-sinu elu mõte on vinguda ja viriseda ja teiste asjadest vigu otsida...Kui sulle on nii vastumeelt see mis siin kirjutatakse siis kindlasti on ka teisi teemasid siinsamas soccerneti foorumis kus sa saad ennast välja elada.....
                  vpiiga ütle mulle kus ma midagi valesti ütlesin?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    vpiiga ütle mulle kus ma midagi valesti ütlesin?
                    Ma ei ole väitnud et sa midagi valesti yltesid-ära mõtle asju välja.....
                    I`m not scared of dying, I just dont want to

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                      Ma ei ole väitnud et sa midagi valesti yltesid-ära mõtle asju välja.....
                      too näiteid, mitte ära lahmi

                      Kommentaar


                        äkki vahetate nümbreid!!!
                        www.jkkalju.ee

                        Kommentaar


                          Mis te kaklete nüüd,lõpetage ära
                          Kes siiani halab et Kalju kaotas ja süüdistab kohtuniku,kes juba ammu süveneb järgmistele mängudele või kes istub kodus ja tõmbab kalendrisse riste millal uuesti Floraga kohtutakse,et seal meid umbes karistada. Rahu ainult rahu semud
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            too näiteid, mitte ära lahmi
                            Mida ma sulle siin näitan-loe ise objektiivselt oma postid yle siis saad aru mis ma selle lausega öelda tahtsin......Ja väga täiskasvanulik ja küpse käitumine on teiste nimesid solkida ja muuta......Tõeline SUPER MODERATOR oled...lohh
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                              Vabandust läks veits valesti-mõtlesin KALJU teemat , ehk siinset teemat-kus ongi arutusel NÕMME KALJU jalgpalliklubiga seonduvad asjad-ja tore kui klubi juhtkond ka asjas sees on-tekitab ühtekuuluvus tunnet-millest sina herr Pras vist midagi ei tea. Sinu postitusi lugedes juba viimased pool tundi on selgeks saanud yks-sinu elu mõte on vinguda ja viriseda ja teiste asjadest vigu otsida...Kui sulle on nii vastumeelt see mis siin kirjutatakse siis kindlasti on ka teisi teemasid siinsamas soccerneti foorumis kus sa saad ennast välja elada.....
                              6 kuud tagasi olin mina paha inimene kes kiusas Kaljut!
                              Tore, et mul on väärikas järglane.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kalju ei kaotanud konkreetselt kohtuniku pärast. Ma oleks selle teema ka siis tõstatanud kui Kalju oleks võitnud. Asi on kallutatud kohtuniketegevuses, seekord võttis Tohveri eest vastu otsuse Karutoom. Nii need asjad ikka ei käi.
                                Ja selge, et see otsus muutis olukorda väljakul kui ka Kalju mänguplaani.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X