320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii halale paneb kena punkti rrrrrrrri poiss Ott http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=329205

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      no türademaa ja usa... jube normaalne ju, kui klubidel on ambitsioon tõusta tippu ja nad ei karda selle nimel investeerida... kui üldse kuskile elus jõuda tahetakse, peab olema julgust võtta kohustusi ja julgust vastutada... niisama paigal tiksumine on võib-olla sulle mokkamööda... õnneks on olemas ka julgeid ja ettevõtlikuid selle.

      nothing personal... aga sa pras vingud veits liiga palju...
      Sinul võib täitsa õigus olla ja ka minul

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Aga mina viisin Kalju Austraaliasse. Kuno sa oled nõrk mu kõrval ja arenguruumi sul on.
        Silver võib sulle pilti näidata, kui sa ei usu.
        OFFTOPIC! SORRY!
        Rein! Kallis!!!!
        Ärme unusta kuidas mina Kalju USAsse viisin!
        .

        Kommentaar


          ma lasin kalju nõmmele.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            See on soccerneti foorum, mitte klubi foorum.
            meil on sõnavabadus ja enda väljendamis vabadus Eesti Vabariigis

            noo ma tean, et sul PraS on vimm Kalju vastu aga lõpetaks selle maha tegemise nüüd siin? mismõtet sel on? vastupidi peaks Kunot & CO kiitma, mis nad on seni suutnud korda saata

            Kommentaar


              Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi!

              See, kuidas ühele ei meeldi, kuidas teised asju ajavad on normaalne ning tavapärane nähtus. Kriitika on alati teretulnud, aga siis palun konstruktiiselt.

              Kommentaar


                Konstruktiivne kriitika

                Raputades tuhka pähe ka endale nyyd-siis need inimesed kellel on midagi asjaliku öelda ei lahmi väga siin ja muudes foorumites vaid avaldavad oma arvamuse enamsti ikka otse sellele isikule kes nende arvates väärib seda kriitikat ja on valmis asju muutma.....
                Aga teistpidi kiites siinseid kriitikuid siis nende kriitikat on kindlasti kuulatud ja mingeid muutusi tehtud-alati pole neid lihtsaltk ohe nii näha......
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  meil on sõnavabadus ja enda väljendamis vabadus Eesti Vabariigis

                  noo ma tean, et sul PraS on vimm Kalju vastu aga lõpetaks selle maha tegemise nüüd siin? mismõtet sel on? vastupidi peaks Kunot & CO kiitma, mis nad on seni suutnud korda saata
                  Sa said täpselt vastupidi aru. Siin teemas on juba mitu korda öeldud "kuulge see on siin Kalju foorum, ärge midagi paha öelge."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    sa oled liiga palju ballackiga vaidlen'd.
                    Ma vaatasin isegi, et kuradi tuttav.


                    Muudele loomadele, lindudele ja tegelinskitele: Kaua võib veel vaielda, sõimata ja vinguda paari asja pärast (viimased leheküljed)?

                    Kommentaar


                      Marss Paidesse!

                      Kommentaar


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        Ott on poisike selle kõrval
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          http://www.youtube.com/watch?v=NEfpoIodQUo

                          Ott on poisike selle kõrval
                          Ott ongi suur poisike

                          Kommentaar


                            Algselt postitas masturr Vaata postitust
                            Ott ongi suur poisike
                            Minuarust on lahe
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Täiesti uskumatu vigastustelaine on Kaljut tabanud see hooaeg, nüüd siis Novikov jalaluumurruga väljas. Aga noh mingis mõttes kindlasti jälle kasulik. Mängul kusjuures ei pannud tähelegi, et oleks mingi vigastus vaevanud.

                              Kommentaar


                                Tõsiselt imelik vigastuste hoog ikka. Papist poisid
                                Novikov kindlasti ülitähtis lüli Kalju rivistuses. Kahju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X