320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hehe uus ründaja tundub vägagi huvitav
    Muide, peaaegu täpselt samasugust koljatit olen näinud ka II liiga ida/põhja tsoonis mängimas näinud

    Kommentaar


      Väravaid karjääris palju/vähe löönud? Peamäng mehel pole tugevaim külg, no jama küll ise on pikk. Oleks just vaja, kedagi kes seal ees ära koksaks(aga kui õigepea Teever teeb comebacki siis ei tohiks väga seal ees enam probleeme olla ka).

      Kommentaar


        Nii, käisin siis Kalju õhtust trenni kaemas.
        Rafael oli ülihea! Ülikiire, võttis julgelt ette ja triblas kenasti läbi kaitsjatest, küsis palli julgelt. Usun, et ta seab Felipe parima Meistriliiga mängija tiitli ohtu

        Aga too Vitali, ta oli ikka väga kehva minumeelest Valesöödud, kohmetu, aeglane. Vaevalt talle lepingut pakutakse.

        Aga kui ma järgmine mäng näen Smirnovi algkoosseisus, siis ma olen ikka väga solvunud kuna ta ei saanud täna absoluutselt millegiga hakkama. Ta tuleks mõneks ajaks kas pingile istuma panna või duublisse mängima visata.. Mõtelgu natuke järele.

        Kaukvere oli aga ülisuper. Felipega tegid sellist koostööd et oioioi . Niiet kui Smirnov on järgmine mäng sees ja Kaukvere pingil, on Getulio peas midagi ikka väga sassis...

        Kommentaar


          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
          Nii, käisin siis Kalju õhtust trenni kaemas.
          Rafael oli ülihea! Ülikiire, võttis julgelt ette ja triblas kenasti läbi kaitsjatest, küsis palli julgelt. Usun, et ta seab Felipe parima Meistriliiga mängija tiitli ohtu

          Aga too Vitali, ta oli ikka väga kehva minumeelest Valesöödud, kohmetu, aeglane. Vaevalt talle lepingut pakutakse.

          Aga kui ma järgmine mäng näen Smirnovi algkoosseisus, siis ma olen ikka väga solvunud kuna ta ei saanud täna absoluutselt millegiga hakkama. Ta tuleks mõneks ajaks kas pingile istuma panna või duublisse mängima visata.. Mõtelgu natuke järele.

          Kaukvere oli aga ülisuper. Felipega tegid sellist koostööd et oioioi . Niiet kui Smirnov on järgmine mäng sees ja Kaukvere pingil, on Getulio peas midagi ikka väga sassis...
          Minul on ka juba pikemat aega see küsimus olnu, et miks Kaukvere alati vahetusest sekkub??? Kas siis tõesti ei jaksa Kaukvere tervet mängu mängida?? Raske uskuda seda, peaks jaksama joosta ikka kõik 90 minutit, noor mees ju.

          Kommentaar


            Nüüd saite teie selle loivami enda juurde siis

            Kommentaar


              Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust

              Aga kui ma järgmine mäng näen Smirnovi algkoosseisus, siis ma olen ikka väga solvunud kuna ta ei saanud täna absoluutselt millegiga hakkama. Ta tuleks mõneks ajaks kas pingile istuma panna või duublisse mängima visata.. Mõtelgu natuke järele.

              Kaukvere oli aga ülisuper. Felipega tegid sellist koostööd et oioioi . Niiet kui Smirnov on järgmine mäng sees ja Kaukvere pingil, on Getulio peas midagi ikka väga sassis...
              Smirnovi fenomen on tõesti müstiline.Sellise suhtumisega mängijale peaks ust näitama.Olen ka trenne näinud ja ta on alati trenni nõrgim mees olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                Hehe uus ründaja tundub vägagi huvitav
                Muide, peaaegu täpselt samasugust koljatit olen näinud ka II liiga ida/põhja tsoonis mängimas näinud
                Klaassen Tarmo peaks see koljat olema. Ja Põhja-tallinna klubis mängib. Muhe vend.

                Kommentaar


                  Ei, ma sain teada, et too Vitali mängibki meie II liigas. Alko eest.
                  Aga ikka jube halb mängija on

                  Kommentaar


                    Käisin ka Kalju õhtust trenni vaatamas.

                    Rafael paistis silma on väledusega. Ta ikka väga kiire ja osav, sobib Kalju ründesse kenasti

                    Vitali, kes täna saabus, oli üsna kehv. Mulle ta küll millegi heaga silma ei jäänud. Üsna loid ja hajameelne... II liiga mees pigem, meistriliigasse küll ei sobi.

                    Smirnovilt võeti kõik pallid ära, ta ikka üldse ei jaksa enam. Mina olen ka selle poolt, et Smirre asemel Tõnna põhisse. Tõnna oli täna jälle hea, ründav ja mängis kenasti kokku nii Terjaga kui Felipega. Jaksab joosta küll need 90 minutit, selles ei ole küsimust.

                    Terja juhatas täna kenasti vägesid. Tegi karmi häält ja ässitas poisid mängima. Tublit tööd teeb. Gettu istus vaikselt ja vaatas.
                    Citius! Altius! Fortius!

                    Kommentaar


                      Gettu abitreeneriks palun.... Kedagi muud oleks sinna pukki vaja raudselt. Terja sobiks väga hästi.
                      Gettu suhtumine mängijatesse ka trennides kõige parem pole (vähemat nii palju kui ma näinud olen). Sõimab ja ropendab kui keegi midagi vähegi valesti teeb.

                      Kommentaar


                        Nõmme Kalju korvpalli meistriliigasse,keskmängija saabus täna
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Europa Cupis pole samuti midagi kerget ja Islandi klubid on tavaliselt vägagi sitked võitlejad ,kuigi enamuses amatöörid.
                          Kardan ,et enamikul Eesti klubidest välja arvatud ehk Levadia, pole rahvusvahelisel areenil sel aastal halligi teha. See on karm reaalsus .Jalgpalli tase on lihtsalt igal pool nii kõva.
                          Pole hullu, arvasid ka seda, et kalevil pole levadia vastu võimalusi...

                          Kommentaar


                            Kalju pressiteenistus on miskipärast selle valgevenelase perekonnanime valesti esitanud, peaks olema Shuhanau, nii Jalgpalli Liidu kui ka wikipedia andmetel. II liigas siiski 11 väravat.

                            Kommentaar


                              valgevenelane, iuuuuu. see on ju peaaegu venelane. iuuuu
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Andke valgevene poisile aega sisse elada!

                                Laske aur hoopis homme välja ja tulge toetage kodusel Hiiu arenal Kalju II -te mängus Araratiga!!! Tuleb põnev mäng...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X