320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No selle järgi on Vasquez ka endiselt Kalju mängija. Rafael ma usun et kindlasti võetakse meeskonda, aga vot Vitali on kahtluse all. Getulio ei vaadanud teda brasside vastu mängides kõige parema näoga.

    Ja muide, keegi Õhtulehest täna Järvela poolt tehtud artiklit luges, kus ta meie brasse kommenteerib? Ok Pimentel on vb tõesti Eesti keskmiku tase, aga Diego on päris kindlalt üks parimaid kui mitte parim keskkaitsja Eesti Meistriliigas. Kuidas ta saab üldse Diego kohta öelda midagi kui ta pole teda põhimõtteliselt näinudki, sama ka Murilo kohta, kes kogub vaikselt hoogu ja Eesti poistest on ta kindlasti üle.

    Kommentaar


      Rafaeli mängijakaart oli täna igatahes jalkaliidus laua peal.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Järvelal on lihtsalt hapukurgihooaeg. Polnud millest kirjutada, lahmis tühja. Anname talle andeks.

        Kommentaar


          No Õhtulehes kirjutatakse igasugu naljakaid asju koguaeg
          Suht raske on sellise väljaande artikleid tõsiselt võtta, neid võib ajaviiteks sirvida vahepeal, kuid sealt midagi tõe pähe võtta on suhteliselt raske
          ja kuna meil on sõnavabadus, siis seega igaüks võib oma arvamust ju avaldada

          Kommentaar


            Sillamäe saatis sellepärast kolm leedukat minema, et kartis Järvela purskeid sopalehes. Ainult leedukas leeduka otsa. Nomaivõi!

            Kommentaar


              Pange mu sõnad kõrvataha, Vitali teeb veel ilma... Kindlalt jääb Kaljusse ja me oleme temaga väga rahul. Sellega peaks nüüd see spekuleerimine ka lõpetatud olema

              Ühtulehele edu!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Pange mu sõnad kõrvataha, Vitali teeb veel ilma... Kindlalt jääb Kaljusse ja me oleme temaga väga rahul. Sellega peaks nüüd see spekuleerimine ka lõpetatud olema

                Ühtulehele edu!

                sama hästi oleks võinud mürka ka sinna ette seisma võtta. areneks ka ilmselt kiiremini, kui just jalg korras on.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  sa oled kindlasti kõige paremini kursis tema oskustega...

                  Kommentaar


                    Pets! Võta Seniga ühendust , tal on ühe bussijuhiga kontakt ja hea head hinda saab samuti. Flora fännid on kogu aeg temaga reisinud ja ka Lätis käinud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Pets! Võta Seniga ühendust , tal on ühe bussijuhiga kontakt ja hea head hinda saab samuti. Flora fännid on kogu aeg temaga reisinud ja ka Lätis käinud.
                      Tom, tänud info eest, edastan selle meie reisiosakonnale.
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                        No selle järgi on Vasquez ka endiselt Kalju mängija. Rafael ma usun et kindlasti võetakse meeskonda, aga vot Vitali on kahtluse all. Getulio ei vaadanud teda brasside vastu mängides kõige parema näoga.

                        Ja muide, keegi Õhtulehest täna Järvela poolt tehtud artiklit luges, kus ta meie brasse kommenteerib? Ok Pimentel on vb tõesti Eesti keskmiku tase, aga Diego on päris kindlalt üks parimaid kui mitte parim keskkaitsja Eesti Meistriliigas. Kuidas ta saab üldse Diego kohta öelda midagi kui ta pole teda põhimõtteliselt näinudki, sama ka Murilo kohta, kes kogub vaikselt hoogu ja Eesti poistest on ta kindlasti üle.
                        Minu arust ta mitte kui midagi lollisti küll ei kirjutanud.

                        Kuidas sa saad veenduda, et Balbiino on parim kaitsja liigas kui sa pole teda näinud ühegi tugeva vastase vastu.
                        Ja kaua see Murilo seda nn hoogu kogub. Vigastusest on ju vist juba pea 10 vooru möödas.

                        Felipe on ka selline,et kui viitsib siis võib olla kõige osavam mängija liigas kuid kui ei viitsi siis on üks kehvemaid. Felipe puhul on ka oluline see, et kui kõrge tempoga mäng parasjagu on.

                        Arruda on minu arust keskmine tippsatsida pallur, kuid et ta kindlalt eestlastest parem oleks seda ma küll ei ütleks.

                        Eks saab näha siis kas tuleb järjekodne "multitalent" nagu Vasquez või on seekord vähe teravam pliiats.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Minu arust ta mitte kui midagi lollisti küll ei kirjutanud.

                          Kuidas sa saad veenduda, et Balbiino on parim kaitsja liigas kui sa pole teda näinud ühegi tugeva vastase vastu.
                          Flora vastu esimeses voorus oli ta parim mängija platsil, kuni vigastada sai

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Flora vastu esimeses voorus oli ta parim mängija platsil, kuni vigastada sai
                            tõesti see tähendab,et ta on parim kaitsja liigas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              tõesti see tähendab,et ta on parim kaitsja liigas
                              Ma olen kõiki mänge näinud, kus ta on mänginud Niisama huupi ma ka ei lase.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                                Ma olen kõiki mänge näinud, kus ta on mänginud Niisama huupi ma ka ei lase.
                                Vaata oma avatari ja mõtle ise kuhu poole su arvamus kaldub alati...ja toonitan ALATI!
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X