320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks siinkohal küsida, et äkki juba aitab Õhtulehest? Mnjaa, sain täna veelkord kinnitust, et paar kuud tagasi tehtud otsus Õhtulehe tellimine oma firma kontorisse lõpetada oli õige otsus. Kallutatud repliigid Kalju aadressil on muutunud juba tavaliseks. Meenuvad Kalju-Flora kohtuniketegevuse repliik, antiturunduse repliik ja neid võis veel olla. Kui aastaid tagasi oli Levadia paha rollis siis täna hakkab tunduma, et kellegi karvane käsi ässitab Järvelat võtma Kalju suhtes teatud positsioone. Millegagi ta kunagi rahul ei ole. Vaevalt niisama keegi viitsiks oma energiat Kaljule kulutada või ma eksin?

    Kommentaar


      Algselt postitas Aadu&co
      Ma miski pärast ei leidnud seda artiklit.
      Vot siin

      Kommentaar


        Nende pihta, kes midagi teevad, on väga lihtne näpuga näidata. Samas pole mõnede meeskondade puhul lihtsalt millestki kinni haarata: kasvõi seesama kunagine paha Levadia, kellega nüüd harjutud on ning kes vaikselt oma asja ajab, või Trans, kelle kodumängudel käib stabiilselt kahekohaline arv pealtvaatajaid.

        Pagana rumal see keskerakondlik komme valjuhäälselt teisi maha teha ja ise tähtsa tegija näoga ringi käia.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Püüdes mitte maha teha, aga puhtalt oma personaalse mätta otsast asja vaadates, siis pole see Järvela artikkel nii vale midagi.

          Olgem ausad, enamus siia Kalju poolt toodavatest kohvimaa "pallivõluritest" pole kaugeltki sellisel tasemel, mida neilt oodatakse. Felipe Nunes, okei, üsna õnnestunud diil, aga ülejäänud??

          Ei puuduta nüüd otseselt brasiillasi, aga võõrleegionäre üldisemalt. Vasques! Siia tulles oli kära kui palju a la andekam veel kui tema FC Zürichis mängiv vanem vend. Mis välja tuli? No vabandust, aga tema ei saa kunagi mängima FC Zürichi eest. See, kes temas mingit talenti nägi, pidi poolpime olema.

          Kindlasti on Hybrid_Soldier näinud Kalju mänge rohkem kui mina, aga selle vähese põhjal ma Murilo Maccarit ka mingiks teab mis mängijaks ei peaks. Koha mängib välja, jah, aga sama koha suudaks võrdväärselt ka eestlased välja mängida.

          Pimentel - ei pea just eriline jalgpalli asjatundja olema, et näha, see mees on täiesti keskpärane mängumees.

          Kuno on kunagises varasemas kommentaaris öelnud, et Kalju eesmärk on saada kõige kvaliteetsemaks. Minu arust on Kalju eesmärk saada iga hinna eest kõige multikultuursemaks, kvaliteedile siin erilist rõhku küll ei panda.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Eks kvaliteet tuleb tasapisi,labi kvantiteedi.Vaja ikka proovida,labi mangude,labi trennide,ega see kvaliteet isajanesest nagu marg m... ju valja ei huppa...Uks asi,mis mehest raagitakse enne tulekut,teine asi,kuidas ta sobib satsi igas mottes.
            Natuke vara veel Kaljule peale lennata,millele rohku pannakse,millele ei.Liigutakse samm-sammult,ja see on igati OK mu meelest.Erinevad kultuurid vaid tihendavad konkurentsi ja tostavad taset.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Natuke vara veel Kaljule peale lennata
              Ei olnud plaaniski peale lennata ega ära panna. Ütlesin, mida ma antud teema kohta mõtlesin. Iseenesest mulle Kalju isegi meeldib.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Et mitte ise viriseda, siis konstruktiivsuse mõttes pakuksin Ott Järvelale välja mõned teemad, millest ta võiks kirjutada, kui ikka tugev kihk peale tuleb ja ennast sulepeast sama raske eemale hoida, nagu puuri pistetud tiirasel tuhkrul kranaatõuntest.

                Võiks kirjutada sellest, kuidas on võimalik, et aastal 2009 vilistavad mõned ML-i klubid jätkuvalt nõuetele nagu toitlustus mängudel, riigikeelne teadustus jne.
                Siis võiks kirjutada sellest, et miks on ML-i suurklubid Flora ja Narva publiku külastatavuselt tabeli 2 viimast.
                Samuti oleks huvitav rääkida EJL-i ja Flora omavahelisest seotusest.
                Ja siis, kui kirjutamiskihk on ikka väga tugev, siis võiks ju kirjutada spordiajakirjanike ja Kalju fännide vahelisest jalkamängust, kus lp. väravavaht Järvela pidi enda seljatagant nii mõnegi palli korjama.

                Ott, sa tead mu mailiaadressi ka, kui nendest teemadest jääb väheks, siis kirjuta mulle, ma saadan sulle veel ideid.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Järvela väravas

                  Ma võin talle pilte ka saata kui ta sellest lugu teha tahab olin suht lähedal ja sain ka Järvelalt muheda tervituse osaliseks+ ta viskas mind palliga
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Võiks kirjutada sellest, kuidas on võimalik, et aastal 2009 vilistavad mõned ML-i klubid jätkuvalt nõuetele nagu toitlustus mängudel, riigikeelne teadustus jne.
                    Jah, sellest võiks tõesti keegi kirjutada. See pole mitte lugupidamatus jalgpallifännide suhtes, vaid sülitamine seadustele.

                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Siis võiks kirjutada sellest, et miks on ML-i suurklubid Flora ja Narva publiku külastatavuselt tabeli 2 viimast.
                    Oleks väga huvitav lugeda mingit analüütilist artiklit sellest, miks see nii on.


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Samuti oleks huvitav rääkida EJL-i ja Flora omavahelisest seotusest.
                    Miks ka mitte. Mida rohkem artikleid sel teemal, seda parem. Ma küll ei tea, kas see sellisel juhul vaigistaks kriitika või vastupidi, võimendaks seda. Mina ei tea tagamaid ega nende seotusest tegelikult midagi. Huvitav oleks teada saada.

                    Viimane tundub rohkem isikliku ärapanemisrõõmuna.

                    Kui Ott ülestõusnud teemade kirjutamisega hakkama ei saa, siis võiks ju Martin asja käsile võtta. Kriitika on edasiviiv jõud!
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kindlasti on Hybrid_Soldier näinud Kalju mänge rohkem kui mina, aga selle vähese põhjal ma Murilo Maccarit ka mingiks teab mis mängijaks ei peaks. Koha mängib välja, jah, aga sama koha suudaks võrdväärselt ka eestlased välja mängida.
                      Samas Maccari polnudki ju Kalju esimene valik. Kõigepealt taheti enda poolkaitsesse Kasimiri saada, kuid see diil jäi katki. Ega rohkem SAADAVAL olevaid Maccarist paremaid või temaga võrdväärseid poolkaitsjaid Eestis hooaja hakul polnud.

                      Minu meelest pole põhiprobleem selles, et Kalju endale sihilikult välismaalasi hangib, vaid Eestist lihtsalt pole tasemel mängumehi väga palju saadaval ja samas nendegi eest peab üleminekutasusid maksma. Floral on pea kahe meeskonna jagu mängijaid (FLora+Tulevik), kuid nende eest küsitakse sageli 50000+ krooni üleminekutasu. Eesti maanduvad Brassid on klubita ja seetõttu tulevad tasuta. Niisamuti võib Brasiilase ostmise puhul mõne pärli otsa koperdada, kellega edaspidi äri teha.

                      Kommentaar


                        Üks pärl siis siin...


                        .
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Minu meelest pole põhiprobleem selles, et Kalju endale sihilikult välismaalasi hangib, vaid Eestist lihtsalt pole tasemel mängumehi väga palju saadaval ja samas nendegi eest peab üleminekutasusid maksma.
                          Sellega, et eestlastest samaväärseid mängumehi saadaval pole, sellega ei taha küll kuidagi nõustuda. Üleminekutasude kohapealt ei oska suurt kaasa rääkida.

                          Samas, on võõrmängijate toomisel omad riskid. Selge, et neid ei tooda siia "aitähh" eest mängima, vaid üldjuhul kuuluvad nad klubi suurimapalgaliste mängijate hulka. Seega lasub juba seeläbi treeneril nagu kohustus neid rohkem mängitada (milleks siis kõrgepalgalist pingil hoida), samas kui nende palgatase ja mänguoskus ei pruugi sugugi kooskõlas olla.

                          Ma ei ütlegi, et Kalju probleem on see, et ta võõrmängijaid toob. Tugevamat kodust liigat tahame ju kõik, iseasi, kas need kõik toodud mängijad ka midagi-kedagi tugevdavad.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Sellega, et eestlastest samaväärseid mängumehi saadaval pole, sellega ei taha küll kuidagi nõustuda. Üleminekutasude kohapealt ei oska suurt kaasa rääkida.

                            Samas, on võõrmängijate toomisel omad riskid. Selge, et neid ei tooda siia "aitähh" eest mängima, vaid üldjuhul kuuluvad nad klubi suurimapalgaliste mängijate hulka. Seega lasub juba seeläbi treeneril nagu kohustus neid rohkem mängitada (milleks siis kõrgepalgalist pingil hoida), samas kui nende palgatase ja mänguoskus ei pruugi sugugi kooskõlas olla.

                            Ma ei ütlegi, et Kalju probleem on see, et ta võõrmängijaid toob. Tugevamat kodust liigat tahame ju kõik, iseasi, kas need kõik toodud mängijad ka midagi-kedagi tugevdavad.
                            Kindel, et välismaalased alati rohkem palka saavad? Miks peaks treener korgepalgalisemaid rohkem mängitama ainult sellepärast, et rohkem teenivad? Maksma peab ju sama palju molemal juhul (voibla on monedel isegi mingisugused boonused kui rohkem mängivad) Milliseid mängijaid oleks nad siis sinu asemel meeskonda toonud? Millised kohalikud siis vabad on olnud?

                            Kommentaar


                              Otseselt ainult palgaküsimuses on Kaljul kasulikum hoida palgal brasse kui eestlasi. Ja siin Eestis asjalikke mängumehi küll väga üle ei ole, ainukesed kes pmst saadaval olid, olid TVMK kutid, kellest 2 said ka Kalju mängijateks.

                              Levadiast on pmst võimatu kedagi osta. Flora pakub mängijaid, kes on piisavalt vanad, et ei ole kasulik neid hoida, et välja müüa. Hurda saime, Palatut ei tahtnud, Kasimiriga oli nagu ta oli. Või siis pallureid, kes pole esimese suurusjärgu tegijad. Ning Sillamäe ja Narva oleks nagu muust maailmast eraldatud. Rohkem siin Eestis materjali pole.

                              Ning väljast tõime veel tagasi Novikovi. Minu arvamuse kohaselt on kõik brassid kasulikud, kui nad saaksid mängida oma õigetel positsioonidel (mitte et Arruda ja Pimentel peavad mängima äärekaitses, saavad ka seal hakkama, kuid on selgelt näha, et positsioonivalik jätab seal väga soovida ning ei tunta ennast kindlalt). Kuigi samal tasemel mängijaid leiab näiteks isegi youtubest tohutult, vaja ainult otsida.

                              Kommentaar


                                Ega need välismaa pallurid enam nii kõrgepalgalised pole midagi, Sillamäe Kalevile pidi iga nädal end tuhande euro eest kuus pakkuma terve posu ukrainlasi, nagu siin jutt liigub nende suus, kes Sillamäe tegemistega kursis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X