320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liidu poistel on sel puhul vist kombeks öelda, et oleme seda varianti aastad proovinud ning nagu näha, siis ju toimib suurepäraselt. jep.

    Või see uus slogan, mis oli siis," ära tule, kui ei meeldi".

    oeh.

    Kommentaar


      Mõni on ikka päris lolliks läinud Kalju suure võidu pärast, see on siis sellele üleeelmisele kutile.

      Kommentaar


        Head sõbrad, ärge nüüd siin jälle isiklikuks minge! Ma ei solvu, kui keegi mu lausete ehitust, komasid jne korrigeerib...arutleme ikka teemal kuidas reaalselt rohkem rahvast jalgpalli juurde tuua, seda eriti palavatel suvepäevadel.

        Kommentaar


          eestimees, ma ei tea, kust sa võtad, et Bradford peaks teisipäeval mängima ManCityga, kes on sel ajal hoopis Lõuna-Aafrikas. Kodulehe järgi on neil järgmine mäng järgmisel laupäeval Barnsleyga.

          Ja tehke see Novikovi teema ka keegi lukust lahti lõpuks, nagu eestimees juba ammu palus. saaks seda juttu seal ajada, kus tema õige koht on.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Prasil vist tuju halb, et Nõmme nii suurelt võitis.Lootis Getu asemel ise peatreeneriks saada.

            Kommentaar


              Ma pole küll ise jõudnud otsusele, kas peaksid olema jäigad kellaajad või võiks nende suhtes olla paindlik.

              Aga mõned mõtted.

              Kui sai Inglismaal Eesti koondise mängu vaatamas käidud, siis kohalikud rääkisid, et pühapäeviti (ma ei mäleta kas see oli laupäev või pühapäev, ilmselt pühapäev) kella 15st kella 17ni (võin kellaaegades tiba eksida, kui siis oli natukene varem) ei ole lubatud riigi telekanalites mitte ühtegi jalgpalli otseülekannet. Kindlasti ei tee ülekandeid need, kellele FA pildiõigusi müüb. Selle mõte on see, et inimesed läheksid kodust välja oma kohalikule meeskonnale kaasa elama, kuna just sel ajal alati mängud toimuvad. Paljuski on see suunatud ka sealsete madalamate liigade huvidele. Mänguaegu muudetakse tavaliselt siis, kui mängust tehakse otseülekanne. See kellaaja reegel on seal üsna jäik reegel, millega inimesed on harjunud. Mõned tugitoolisportlased küll virisevad, et tahaks ainult kodus vutti vaadata, aga see pidi olema väikene vähemus. Seeläbi on aga suudetud tuua ilmselt ka enam rahvast mitte nii suurte klubide manu madalamate liigade juurde. (Mõni informeeritum kodanik võib täpsustada/parandada, aga tahtsin rääkida asja mõttest)

              Samas oma Meistriliigas, kus jalgapall inimestesse veel nii väga juurdnud ei ole, võib esitada küsimuse, et kas meie peame niivõrd jäigad olema? Võib olla mitte, kui see võimaldaks mingitele teatud mängudele tuua enam publikut.

              Samas jälle on ju EJLi eesmärk, vähemalt nii olen ma sellest aru saanud, tavainimesi/vutihuvilisi koolitada selles suunas, et nad une pealt teaksid, mis kellaaegadel on oma klubi mäng ja üldse klubide mängud Meistriliigas ehk et ei klubid ega jalkaliit ei peaks kogu aeg, iga nädalavahetuse eel, eraldi informeerima, et mis mäng kus mis kellaajal toimub. See on sisuliselt küsimatagi selge. Samas peab siis muudetud ajaga telemängu kohta piisavalt laialt infot levitama.

              Teisalt jälle pole mina veel aru saanud, et mis ajaperioodidel on mängu algus kogu aeg kell 14:00 ja mis ajaperioodidel 17:00. Saan aru, et kevadel-sügisel on 14:00 ja suvel 17:00, ent kust see piir täpselt läheb ja mille järgi on see paika pandud. Võib olla on see selge, aga info lihtsalt minust mööda läinud.

              Samas ma olen Kunoga nõus selles suhtes, et ükski Meistriliiga mäng ei tohiks alata kell 11. Kõige varasem aeg ongi ehk 14:00.

              Kokkuvõtteks. Tuleb kaaluda ilmselt kahe asja vahel - kas see mis on parjasti kasulik või see mis peaks töötama pikemas perspektiivis? Aga äkki annaks neid kuidagi omavahel ühendada? Milline on Meistriliiga publiku suurim sihtrühm? Mis päev ja kellaaeg neile kõige paremini sobiks? Milline ajavariant, paindlik või paindumatu, töötaks kõige efektiivsemalt?

              Kommentaar


                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                Olime ainsad JL turunduskomisjonis hooaja alguses , kes soovisid, et Kalju kodumängud suvekuudel algaksid kas 19:00 või siis 19:30.

                Lõpuks ongi nii, et ainult väga paadunud fännid ohverdavad oma hobid ja rannamõnud ja tulevad mängule.
                Ma ei usu, et kaks tundi Kalju kodumängu hilisemale lükkamisega eriti publikuarv kasvaks.
                Eestlane on juba kord selline, et ilusatel nädalavahetustel vedeletakse päeval rannas ja peale seda juuakse ennast täis.
                PS! IMO, rand on pededele !
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  steiv, laupäevast on jutt, 3pm mängude näitamisega oli eelmisel hooajal ka väljaspool Inglismaad palju jama

                  Ja ei tasu vinguda mängu algusaja üle. Järelikult pole ikkagi see PR-mootor nii võimas, et rahvast rannas lesimise asemel staadionile tuua

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Olime ainsad JL turunduskomisjonis hooaja alguses , kes soovisid, et Kalju kodumängud suvekuudel algaksid kas 19:00 või siis 19:30. Aga professorid JL -dus ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge. Kuna väidetavalt kõik jalgpallihuvilised tahavad telemängu vaadata. Kalju fänn ei istu kunagi suvel toas ja ei vahi näiteks kell 19:30 algavat Sillamäe Kalev - Narva Trans mängu. Kalju fänn tuleb Kalju mängule, ta ei lähe veel peale seda näiteks Kalev - Paide mängu vaatama. Mind ajas ka täna tõsiselt kurjaks teadmine, et pean ühel vähesel päikeselisel suvepäeval pere juurest rannast oma meeskonna mängule kihutama, mille algusaeg oli 17:00. Lõpuks ongi nii, et ainult väga paadunud fännid ohverdavad oma hobid ja rannamõnud ja tulevad mängule.

                    Ja see on ka vastus , miks täna vaid 150 pealtvaatajat oli.
                    On , mille üle tulevikus diskuteerida...
                    Samas kui tahaks näiteks peale mängu Tallinnast ära sõita ja mäng algaks 19 vvõi 19.30 siis jääks see ikka natuke liiga hilja peale

                    Kommentaar


                      Minu arust on ideaalne aeg 19.00 või 19.30

                      Kommentaar


                        Kui tulla korraks veel selle ära leierdatud teema nagu publikunumbrid juurde, siis tähelepanek eilselt mängult, kus mängu inspektor Uno Tutk näitas taaskord jalkaliidu tarmukust ja ümardas publikunumbri. Seda muidugi alla poole.

                        Kellaaegade poolt tahaks tõsta esile jällegi jalkaliidu uut slouganit.."Ära tule vaatama, kui ei meeldi".

                        Staadionil olnuna on selline mulje, et oma lahkumismängus lõi värava ka Marcio, mis protokolli järgi on kellegi teise nimele läinud. Keegi kinnitab minu väidet?
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          mulle tundus ka, et Marcio lõi ikkagi värava

                          Kommentaar


                            Ümardamine ümardamiseks aga üle 150 inimese eile mängul kohe kindlasti ei olnud.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                              Minu arust on ideaalne aeg 19.00 või 19.30
                              Kui Tln-st rääkida siis tuleks ka sellele mõelda,et kõik inimesed ei ela seal kolkas ning kui mõni huviline sooviks bussile mängule laekuda ja ka hiljem kodu saada siis võib probleeme sellega tekkida, kui mäng lõppeb 10 ajal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Kui Tln-st rääkida siis tuleks ka sellele mõelda,et kõik inimesed ei ela seal kolkas ning kui mõni huviline sooviks bussile mängule laekuda ja ka hiljem kodu saada siis võib probleeme sellega tekkida, kui mäng lõppeb 10 ajal.
                                no transporti nagu on vist veidi imelik arvesse võtta minu arust. ei usu et mujal riikides sellist asja tehakse.

                                anna andeks, et jälle Portugali näiteks toon, kuid... uuest hooajast võtab osa näiteks Olhanenses, mis siin lõunas ja vaevalt nüüd mänguaegu transpordiaegade järgi paika pannakse. Viimane buss Lissaboni läheb näiteks Olhaost 18.30 (rong 18.40) ehk sisetransport lõpeb hiljemalt kell 20. ja vaevalt suurklubidega kodumängud kell 16 juba peetakse.

                                ja palju siis neid ühistranspordiga linnast linna mängudel käijaid siis ikka on?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X