320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Aga me pole suur jalkariik, sorri.
    Ei ole, aga me võiks mingeidki samme sinnapoole teha ju
    Igale mängule kaamera filmima ja see oleks väga suur edasiminek juba

    Kommentaar


      eks see asi vast selgub kui komissar ja kohtunik oma raportid ja asjad esitanud. vbla mängukeelust pääseb, kes teab. urmar võiks ju nüüd seda protsessi kirjeldada

      Kommentaar


        Nüüd saab alles näha kui humanne meie Dispilinaarkomisjon on....
        Veel väike info, et peale mängu olid narva poisid ise tulnud Maccari käest küsima, et mille eest sa selle punase siis said..Sellist asja ei ole küll ennem olnud, et isegi vastasmeeskonna mängijad on hämmingus.

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          käisin ise mängu vaatamas..
          rahvast oli kindlasti rohkem kui 30.

          kalju fännid olid muidugi tublid,lausid vihmasajus ))) suppeeerrr vaatepilt oli, teid peab vahest ka kiitma
          aga jalgpallist oli asi täna kauge, paduvihm ... jube
          Aitähh.


          Paduvihm tegi väljaku mängukõlbmatuks, tribüünil olid vaid Nõmme Kalju fännid, kes ei andnud alla ning toetasid omasi. Alati koos meeskonnaga, nii halvas kui heas, nii päikses kui ka vihmas.
          Hr kohtunik Jaan Roos oleks pidanud lõpetama mängu vihma ajal, sest mänguolud nüüd küll ei olnud normaalsed. Pall jäi vee lompi seisma ja vigastuste oht oli väga suur, sest palli eest võitlemist oli jube palju.
          Maccari punane???? Kuidas on võimalik nii valet otsust teha???? Väikene viga, mille peale vile vastane (transi mees) ise tuleb jalaga vastu lööma ning kaardid antakse, et Maccari saab punase ja Transi mees kollane.

          Kommentaar


            Kuradi kahju, et 3 punkti ei saanud, aga üleüldiselt oli vast üks parimaid fännireise üleüldiselt. Narva oli täiesti võidetav, aga ilm lihtsalt ei lubanud 3p võtta, järgmine kord tuleb kindlasti. Fännid ja meeskond olid väga tublid ning usun, et meistritiitel pole veel levadia!

            Kommentaar


              Tahan väga tänada Kalju fänne, kes kõik täna kohal olid. Te tegite suurepärase fänluse ning mulle meeldis, et ainult mina ei pidanud laule üles võtma. Kõik oli aktiivsed ja tegid korralikult kaasa. Me oleme EESTI PARIMAD FÄNNID ja seda tõestas täna just see, et me paduvihmas kõik koos endiselt tribüünidel olime ja häälekalt meeskonda toetasime. Mida rohkem sadas, seda kõvem ja häälekam oli fänlus ning üheskoos hüpates ja plaksutades oli vihmast läbimärg olles täitsa soe! Veelkord suur aitäh suurepärase fänluse eest! Meeskond vajab meie toetust ja täna nad tegid tugeva mängu. Kahju, et 3 punkti ei saanud, kuid punkt on siiski punkt! Üheskoos võidame ka tiitli!
              Citius! Altius! Fortius!

              Kommentaar


                Algselt postitas KÄRTINHO Vaata postitust
                EESTI PARIMAD FÄNNIDÜheskoos võidame ka tiitli!
                when your good is just not enough
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  VÕTKE PALUN MU NÕMME KALJU VIP KAART ÄRA !!!

                  250 Eesti krooni. PM
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kuradi kahju, et 3 punkti ei saanud, aga üleüldiselt oli vast üks parimaid fännireise üleüldiselt. Narva oli täiesti võidetav, aga ilm lihtsalt ei lubanud 3p võtta, järgmine kord tuleb kindlasti. Fännid ja meeskond olid väga tublid ning usun, et meistritiitel pole veel levadia!

                    Nalja ka natuke
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Eilne reis oli vapustav, loodan vaid seda, et keegi ei haigestunud m2rgade riiete t6ttu. Isegi v2gijooki ei kulunud kellegil eriliselt, ja sellegi poolest kisa ja visadus s2ilisid t2ielikult.
                      Kohakuti oli kyll selline tunne, et isegi platsi ei n2e trbyynilt vihma t6ttu. Ei saa valetada, et ainult meie olime tribyynil, kuna isegi vihmaajal oli n2ha teiselpool tribyyni 2 neidu istumas ja m2ngu vaatamas, austus neilegi sellepoolest.
                      Eriti ei usu, et kusagil keegi tegi sellest m2ngust pilte v6i videosi, sest sellise paduvihmaga hakkaks k6igil kaamerast kahju. Yldiselt ainult positiivsed muljed j2id ja ei usu, et leitakse meie riigist veel ustavamaid, ja t6sihingelisemaid f2nne, kui seda on ROOSAD PANTRID.
                      www.jkkalju.ee

                      Kommentaar


                        Ennast kiitmast ma ei väsi... ja kui väsin, siis puhkan ja kiidan edasi...
                        Booring!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          eile oli tegelt päris meeldiv kuulata telefonis Narva helisid, vihmaplagin ja eestikeelne karjumine, eriti viimane ei ole seal tavaline. No pigem siiski eestikeelsed hõiked, mitte lauskisa.

                          Kommentaar


                            Ei tea kui tõenäoline see Maccari punase tühistamine on?

                            Kommentaar


                              ega ei tasu klubil ilmselt oodata, et see niisama tühistataks. ilmselt peab klubi ka taotluse esitama vms. siis hakatakse ilmselt asja arutama. ma ei usu, et ilma avalduseta asi liikuma hakkaks, aga krt seda teab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                                Ei tea kui tõenäoline see Maccari punase tühistamine on?
                                ei usu ka. kohtuniku otsused jäävad üldjuhul ju jõusse. teda ennast võib pärast noomida ja nö. madalamale tasemele vilistama viia, aga tulemus ei muutu.
                                ei muutunud ju ka Armeenia olematu värav Eesti vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X