320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaak Vaata postitust
    flora leht väidab,et:

    Peakohtunik: Roomer Tarajev
    Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid
    Neljas kohtunik: Gunnar Nuuma
    Tõepoolest. Miski pärast suutsin lugeda kuskilt teisiti välja. Vabandan.
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mnjah, ma olin Hr. Hohlov-Simsonist küll seni üsna heal arvamusel...
      Ma olin kunagi kogul Levadia tibladest heal arvamusel, aga kui meil esimene mäng Maarjamäe kompleksis oli ja ma küsisin, et kas riietusruumivõtit saaks, siis mulle nähvati sealt, sina kobi oma hiiu staadionile.
      Ja teine intsident toimus eile (01.08) kui meil oli Maarjamäe murul sõprusmäng ja üks Levadia tegelastest oli kohtunik, ning et rõhutata sõna sõpruskohtumine ta hakkas meile kaarte jagama seal ja igast muud jama veel tegema ja pärast saatis meid otseses mõttes perse.

      Kommentaar


        Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
        Ma olin kunagi kogul Levadia tibladest heal arvamusel, aga kui meil esimene mäng Maarjamäe kompleksis oli ja ma küsisin, et kas riietusruumivõtit saaks, siis mulle nähvati sealt, sina kobi oma hiiu staadionile.
        Ja teine intsident toimus eile (01.08) kui meil oli Maarjamäe murul sõprusmäng ja üks Levadia tegelastest oli kohtunik, ning et rõhutata sõna sõpruskohtumine ta hakkas meile kaarte jagama seal ja igast muud jama veel tegema ja pärast saatis meid otseses mõttes perse.
        Miks te kiunute nagu eided siin teemas? Nõmme Kaljuuuuu!
        Normaalstele inimestele ka väike hoiatus
        http://album.ee/node/19879487/50174873

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ei tule neid punkte kuidagi "suurtelt", kolmas koht on juba väga suure tõenäosusega läinud ning eeldatavalt võitleme 5-6 koha peale Viljandiga.

          Teisipäevaseks mängus kah väga palju positiivsust üle ei ole. Kahju kohe juhtfunktsionäridest, kõige mõttetumalt kulutatud raha ever. Arendaks me siis vähemalt noori ja pakuks neile Meistriliigas mänguaega. Oleks nendest väljamaa imepalluritest mingit kasu, aga ei, oma eestlastega mängiks täpselt sama koha välja. Suurtele kaotaks, nõrgemaid üldjuhul võidaks.

          Ja ma ei räägi üldjuhul eilsest mängust, tõesti 10kesi oli väga raske ning anti endast 100%, kuid praegu pole sellest miskit tolku, kui tabelis oleme virtuaalselt lasknud mööda ka meeskonna, keda Flora ei taha.
          punkte ei tulnud, aga 10-kesi Levadia vastu ei saagi neid väga loota.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            punkte ei tulnud, aga 10-kesi Levadia vastu ei saagi neid väga loota.
            See et sellises olukorras üldse on võimalik vähemusse jääda on omaette koomiline.

            Aga midagi positiivset, et laupäeval jätavad Sillamäe poolt mängu vahele keskkaitsja Naumov ning leedulased Valaitis ja Užkuraitis. Naumovi puudumine peaks meile üpris hea võimaluse andma.

            Aga fännid, teisipäeval on metsikud poisid puudu, et Kaljul vähem probleeme oleks, tehke siis häält kah!

            Kommentaar


              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
              Hohlov-Simson ei öelnud midagi valesti, eks selle isiku käitumine õigustas ka seda väljendit. Pole ka ime, kui kõik läbi-segi üritavad talle midagi seletada. Rääkisin temaga pärast ja seletasin asja ära, sai aru. Ennem ta sai oma turvade käest väärinformatsiooni.

              See on nii ära leierdatud jutt aga mis puudutab turvateenistust, siis ebakompetentsus on karjuvalt suur...vene rahvusest kakluse algataja, kes ründab teist isikut, saab turvameeste selja taga irvitada, kui kakluses kannatanu eskorditakse värava taha. Sellisel puhul tuleks mõlemad intsidendis osalenud isikud staadionilt eemaldada, mitte eelistada oma rahvuskaaslast. Hohlov-Simson sai sellest lõpuks ka aru aga siis olid probleemide tekitajad juba ise lahkunud staadionilt.
              Pets, nagu ma varem ütlesin ei näinud mis seal toimus väravate juures. Aga ikka hindan seda et sina, olles Kalju toetaja ei karju hüsteeriliselt tiblade jne kohta ja tunnistad et vähemalt mõned nõmmekad olid.. ütleme päris ebaadekvaatsed ja Hohlov-Simson kindlasti ei ole süüdi et oli konflikti ajal staadioni teises osas. Hoopis tubli et üritas keerulises olukorras igaühe juttu kuulata ja sellest aru saada.

              Muidu, kui tunned neid idioote kes hüppasid seal nagu ahvid pakku neile tulla tagasi, öelda Levadia juhtkonnale "vabandust" ja teha plekkaed korda, kuigi ei olnud see kahju nii suur. Kakluse kohta - shit happens, kohalt kus me olime ei näinud mina suurt midagi v.a. see intsident kui keegi pingil istuvatest pealtvaatajatest vihmavarjuga lõi kõige "aktiivsema" poisi paar korda vastu nägu vms - aga sa räägid vist sellest mis toimus pärast väravate juures...

              Mu arvamus, et mõlemad pooled oled päris "kangelased", ja äkki see + hullumaja Sillamäel on õppetükkiks igaühele. Eriti turvadele.

              Ei midagi isiklikku sinu vastu!

              Kommentaar


                Väidetavalt need koduvõistkonna "löömamehed" päris suvalised ka ikka ei olnud. Kuulujuttude kohaselt vanad Maardu Ultras groupi liikmed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  ütleme päris ebaadekvaatsed ja Hohlov-Simson kindlasti ei ole süüdi et oli konflikti ajal staadioni teises osas. Hoopis tubli et üritas keerulises olukorras igaühe juttu kuulata ja sellest aru saada.
                  Sorry aga sa ei olnud alguses seal kui Hohlov Simson tuli, hiljem kui teie fännirühmitus temaga rääkis ja mina sinna juurde tulin oli ta mõistev jaa, aga enne seda oli ikka täielik ohmoon, sellist käitumist ei tohiks klubis niikõrgel kohal töötav inimene endale lubada.

                  Kommentaar


                    Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja... Liigume edasi eluga, homme järgmine voor ja vastaseks Eesti suurklubi, FC Flora isiklikult.
                    Uudis ka siia juurde: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=205
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar




                      Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        http://laagriwildboys.blogspot.com/

                        Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.

                        Mulle meeldis see esimene jutt.
                        Loodetavasti jätkate samas vaimus. Kindlasti tuleb ka klubi poolt mingi surve, et te selle blogi kinni paneksite.
                        Tubli Mario & Co!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          http://laagriwildboys.blogspot.com/

                          Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.
                          hästi kirjutatud! kui -RoMaRiO- arvab, nii siis on tõesti asjad väga mädad ja pean ühinema tema arvamusega

                          Kommentaar


                            edu Nõmme Kaljule tänasel mängul,ning kohtume staadionil
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              hästi kirjutatud! kui -RoMaRiO- arvab, nii siis on tõesti asjad väga mädad ja pean ühinema tema arvamusega
                              Eks igal inimesel on õigus oma arvamusele. Ühele meeldib tütar, teisele ema. Sellist kuldset keskteed polegi olemas, kus kõik alati rahul ja õnnelikud oleksid. Nõmme Kaljut juhitakse nii nagu klubi juhatus seda õigeks peab. Keegi meist pole täiuslik, aga selle nimel töö käib. Vigadest õpitakse. See, et Mario rahul pole on tema enda voli. Usun, et sellepärast ei ole vaja mingist mädanemisest ja ma ei tea millest rääkida. Visioonid on meil kõik erinevad!

                              Õhtul staadionil näeme! Loodan, et tuleb põnev lahing!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                http://laagriwildboys.blogspot.com/

                                Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.
                                Väga hästi kirjutatud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X