320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noor Anier kimbutas teid täna.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Vitali oli tegelikult tõesti tubli, kuigi eks see alajaam tal vahel natuke kaugele jääb, aga pall püsis koos temaga ees hästi. Nii headest võimalustest võinuks muidugi siiski ühe ära lüüa. Samas võrreldes superstaariga, kes kahte vaba meest ei näe ja üldse igas olukorras ikka ise mitme kaitsja vahelt peale vägistab... Eks kokkuvõttes peab selle punktiga muidugi rahule jääma.

      ahjaa, kuidas Haavistu olukord on, teab keegi?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        haavistul peapõrutus, verd lahti ei löönud, aga löök oli täitsa korralik

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Tublid olite, Kalju oli täna päris hea, midagi pole ütelda.
          Kuidas teil fännid nii ära kuivanud on, 14 fänni? Eesti suurim fänniklubi nagu te tituleerite. Kahju.
          mina lugesin 15 kokku. ju ülejäänud olid täna rohkem Madonna fännid

          Kommentaar


            Punkt vähemalt teeniti väga heas hoos oleva Flora käest. Ei saa kurta aga...
            1. 1 ründajaga mängida ning arvata, et sealt värav tuleb on küll ülim optimistlikus (eks alguses tuligi kaitsvalt minna).
            2. Rafael oli ikka väga kahvatu ausalt öeldes, tegi küll tööd aga miks võtta välja väga head mängu tegev Vitali ja tuua ette Teever? Võtta välja kahvatu poolkaitsja ja minna 2 ründaja peale üle oleks minu meelest parem variant. Teever ja Vitali peaks suutma seda palli seal ees hoida ja ka ära lüüa värava.
            3. Kuidas on võimalik, et 4 (vist oli 4 kui mitte rohkem) korda kui minnakse vv 1-1 ei suudeta ära lüüa? Müstika.
            4. Tõnna kiirust ei suudetud täna üldse ära kasutada. Alati kui alustab põhis on kuidagi kahvatum kui siis kui ta sekkub vahetusest.
            Kohtunikest me parem ei räägi, midagi pole muutunud, Kalju on alati see kelle vastu vilistatakse. Flora mängijad on kuidagi muutunud hellakesteks ja simulantideks (vabandust). Kui eelmine hooaeg sai seda veel kuulda Kalju mängijate kohta siis hetkel on küll vastupidi ja kui kohtunik selliste näitlemis kukkumiste eest kaarti ei näita siis on küll VEIDER.
            Kiiret paranemist vigastatutele. Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks ja pingil on terve hulk noori mängumehi, kes eelmine hooaeg mängisid põhikoosseisus ja nüüüd heal juhul saavad mängu viimaseks 10ks minutiks. Alustades Tšikist ja lõpetades neist kes on juba täiesti unustatud. Hooaja alguses oli pink pikem kui kellegil teisel aga nüüd on järgi vaid 15 meest???
            See viik maitses minule täna kui kaotus, sellest ka see postitus sellises toonis.

            Kommentaar


              Huvitav, kui palju neist tänastest Madonna fännidest kaheteistkümnendal jälle jalkafännid on. (ei ole konkreetselt kaljukatega seotud mõte)
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Mis ma öelda oskan,kesine viik,Flora esines ülimalt halvasti JÄLLE. 2 super mängu ja kas siis nüüd tuleb 6 ülimalt halba mängu järgi? Masendav! Aga mis ma HABE,sulle vastu ütlen,egas teie enda poisid paremad ei olnud,kukkusid iga asja peale,üks mees (ei oska kahjuks nime öelda) sai palliga vastu jalga Haaras näost kinni ja kisendas kui segane,niiet teil neid simulane siiski jätkub.Kohtuniku töö kohta ei oska ma mitte üht kiidusõna öelda,paras nali.Ning Kalju fännid kus olite,enda rühmitusega? kas siis tõesti kõik läksid kommertsiga kaasa Madonna kontserdile?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Punkt vähemalt teeniti väga heas hoos oleva Flora käest. Ei saa kurta aga...
                  1. 1 ründajaga mängida ning arvata, et sealt värav tuleb on küll ülim optimistlikus (eks alguses tuligi kaitsvalt minna).
                  2. Rafael oli ikka väga kahvatu ausalt öeldes, tegi küll tööd aga miks võtta välja väga head mängu tegev Vitali ja tuua ette Teever? Võtta välja kahvatu poolkaitsja ja minna 2 ründaja peale üle oleks minu meelest parem variant. Teever ja Vitali peaks suutma seda palli seal ees hoida ja ka ära lüüa värava.
                  3. Kuidas on võimalik, et 4 (vist oli 4 kui mitte rohkem) korda kui minnakse vv 1-1 ei suudeta ära lüüa? Müstika.
                  4. Tõnna kiirust ei suudetud täna üldse ära kasutada. Alati kui alustab põhis on kuidagi kahvatum kui siis kui ta sekkub vahetusest.
                  Kohtunikest me parem ei räägi, midagi pole muutunud, Kalju on alati see kelle vastu vilistatakse. Flora mängijad on kuidagi muutunud hellakesteks ja simulantideks (vabandust). Kui eelmine hooaeg sai seda veel kuulda Kalju mängijate kohta siis hetkel on küll vastupidi ja kui kohtunik selliste näitlemis kukkumiste eest kaarti ei näita siis on küll VEIDER.
                  Kiiret paranemist vigastatutele. Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks ja pingil on terve hulk noori mängumehi, kes eelmine hooaeg mängisid põhikoosseisus ja nüüüd heal juhul saavad mängu viimaseks 10ks minutiks. Alustades Tšikist ja lõpetades neist kes on juba täiesti unustatud. Hooaja alguses oli pink pikem kui kellegil teisel aga nüüd on järgi vaid 15 meest???
                  See viik maitses minule täna kui kaotus, sellest ka see postitus sellises toonis.
                  Ära peale võta.
                  Kalju fännides pettusin täna.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Mis sa ikka pettud,nemad on ju meid terve hooaja peedistanud
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ära peale võta.
                      Kalju fännides pettusin täna.
                      Äkki sa põhjendad ka ennast siis noormees. Kas ma ütlesin midagi valesti???
                      See mis toimub Kalju fännidega teavad asjaosalised ise ja vabandust aga ega Florakad fännid ka täna just väga head ei olnud. Otsekohene ja aus arvamus minupoolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Äkki sa põhjendad ka ennast siis noormees. Kas ma ütlesin midagi valesti???
                        See mis toimub Kalju fännidega teavad asjaosalised ise ja vabandust aga ega Florakad fännid ka täna just väga head ei olnud. Otsekohene ja aus arvamus minupoolt.
                        Kuule,kuule nii tigedaks ei tasu ka minna,Flora fännide keskel on ka pingeid olnud,need on lahendatud,ja siis olid kõik kõvasti kommenteerijad meie sisemistele pingetele,mis ei olnud mitte kellegi teise asi kui ainult meie(ning samamoodi ka teil) nagu öeldakse,omad vitsad peksavad
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Kuule,kuule nii tigedaks ei tasu ka minna,Flora fännide keskel on ka pingeid olnud,need on lahendatud,ja siis olid kõik kõvasti kommenteerijad meie sisemistele pingetele,mis ei olnud mitte kellegi teise asi kui ainult meie(ning samamoodi ka teil) nagu öeldakse,omad vitsad peksavad
                          Seepärast ma ei hakanudki välja tooma mis hetkel Pantritega toimub. Kõik Kalju fännid saavad ise teavad seda ja peaks omad järeldused tegema.
                          Mul oli täna piinlik viibida mängul kui Kalju fänn, sest meie olime täiesti vait. Ma ootasin et teie (flora fännid) laulate terve mängu ja teete meid veel hullemini maatasa.
                          Ma pole tige Florakate peale.
                          See viik maitses kui kaotus kuigi suudeti peatada heas hoos Flora. Ei midagi enamat.

                          Kommentaar


                            [QUOTE=HABE;1062299]Punkt vähemalt teeniti väga heas hoos oleva Flora käest. Ei saa kurta aga...
                            1. 1 ründajaga mängida ning arvata, et sealt värav tuleb on küll ülim optimistlikus (eks alguses tuligi kaitsvalt minna).
                            <mid mängu sina nägid? Kalju mängis minu arust 3-5-2'te ja kaks ründajat olid kogueg ees...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Äkki sa põhjendad ka ennast siis noormees. Kas ma ütlesin midagi valesti???
                              See mis toimub Kalju fännidega teavad asjaosalised ise ja vabandust aga ega Florakad fännid ka täna just väga head ei olnud. Otsekohene ja aus arvamus minupoolt.
                              Äkki seletad mulle lahti balbiino ronaltsilikke daive ja väga khkhkm karjeid iga asja peale?
                              Me ei olnud just parimad aga kindlasti paremad kui teie
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Mario, sa oled õigel teel! Respect!
                                Olen paljude Kaljukatega rääkinud, teie fännindus käärib nii jubedalt!
                                Paljud tahavad juba Florasse teie hulgast ära tulla.
                                Ja paljud on ka tulnud, ei hakka siin nimesid nimetama!
                                Nõmme Kalju fänlusega on väga pahad lood ja tundub et see kaob samamoodi nagu see tuli. Jube kahju, Eesti keelse klubi fännid on kadunud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X