320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Huvitav kus Steiv on et ta selle kohta sõna ei võta?
    Flora fännide kohta oli küll kibekiire sõna võtma!
    Sen, krt, loe priva ja siis mölise edasi. Ära hakka mingit personaalsõda siin pidama. Ma ei pea olema kell üks öösel stardivalmis, et äkki sa midagi kirjutad mulle või minu kohta.

    Nii nagu sulle kirjutasin, ma ei saanud mängul olla, mistõttu ei tea ka täpselt mis toimus ja lugesin alles siit foorumist ja lugedes mis toimus, siis sisulisi erinevusi Floraga juhtunus on mitmeid.

    Samas ma võtan seda komplimendina, et pead mind mingiks fännipolitseinikuks. Jah, minu suur soov on näha/kuulda igal Meistriliiga mängul, olenemata kes mängivad, suurt fänniarmeed. See loob sellise õige õhkkonna. Kui rahvas on koos, rõõmustame ja pidutseme, kui on probleemid, arutame, leiame kitsaskohti, lahkame toimunut, parandame vead, lepime ära ja tuleme võimsamalt tagasi.

    Samas tundub, et minu kunagine aus kriitika (mis oli tehtud heast tahtest) on sulle ikka väga sügavalt hinge pugenud, nii et kohati oled lausa solvunud (seda võis lugeda välja ka su privaatpostidest, milliseid ma hetkel siin ei lahkaks). Ju siis oli seal tõetera ka sees ja tundsid ära ennast (kuigi oma mälu järgi ühtki isikut ma ei nimetanud).

    Aga Sen, jätame omavahelised sõnasõjad. Vähemalt siin Kalju teemas. Sind on ikka hea tänaval kohata. Teinekord kui kokku satume ja sa ka kaine oled, räägime asjad sirgeks ja lähme edasi

    Lõpetuseks. Mul on väga hea meel, et Flora fännid taas tribüünil rõõmsalt laulavad

    Kommentaar


      Balbinot kukkus ja teeskles igal võimalusel. vahel unustas, et joonekohtunik sealsamas oli. halenaljakas oli seda venda vaadata. tsirkus

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        Balbinot kukkus ja teeskles igal võimalusel. vahel unustas, et joonekohtunik sealsamas oli. halenaljakas oli seda venda vaadata. tsirkus
        Kas me olime samal mängul?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Muideks meid oli täna kuskil 100 .
          Kui seda arvu kahega korrutada, kes teil seal fännisektoris oli, siis tuleb küll 100 inimest. Maximum mis võis olla seal oli küll 50, aga kindlasti mitte sada, aga kui aus olla siis häält tegite küll muidu 100 eest !!!

          Kommentaar


            pilte eilsest mängust on?

            mäng ise oli hea, tempo oli koguaeg peal. aga tra küll kuidas nunes oma võimalusi lõpus ära ei löönud

            Kommentaar


              Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
              pilte eilsest mängust on?

              mäng ise oli hea, tempo oli koguaeg peal. aga tra küll kuidas nunes oma võimalusi lõpus ära ei löönud
              Soccerneti galeriis on pildid täiesti olemas.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                mina lugesin 15 kokku. ju ülejäänud olid täna rohkem Madonna fännid
                TÄPU on ju, mitte ei ole raha madonnat vaatama aint minna, aga ei ole ka raha võõrmänge vaatama minna.

                Kommentaar


                  aga na

                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Soccerneti galeriis on pildid täiesti olemas.
                  aga neid on nii vähe, kuskil peaks ju terve galerii olema?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                    aga neid on nii vähe, kuskil peaks ju terve galerii olema?
                    Palju sul neid pilte veel vaja on? Usud sa või ei, pilte on mul arvutis 2e kaamera jagu, mis mul mõlemad kaasas olid ja koos tüdrukuga pilte tegime, kuid kõike ei kavatse ma kindlasti neti sügavustesse toppida. Kõige selle peale kulub, vabandust väljendusest, sitaks aega. Ja lisaks on erinevate ürituste graafik üsna tihe, puhata tahaks ka. Seega sry, kuid lepi sellega mis soccerisse laetud.
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Oioi, ta lagunete ikka täiesti ära.
                      Istusime siin minu juures sõbralikult paari Kalju fänniga.
                      Teie fännindus, vabandust väga on ikka täiesti perses.
                      Varsti Mario alustad jälle nullist üksi ja see saab ikka kuradima raske olema.
                      Kas mulle ainult tundub nii, et Mario on natuke solvunud Kalju juhtkonna peale? Kui see on nii, siis miks, kui küsida tohib? Hr. Kusma on sellega kuidagi seotud?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kas mulle ainult tundub nii, et Mario on natuke solvunud Kalju juhtkonna peale? Kui see on nii, siis miks, kui küsida tohib? Hr. Kusma on sellega kuidagi seotud?
                        Kalju juhtkonnale mul suuri etteheiteid pole. Kui välja jätta fakt, et me toome kuradi palju pensionäre, keda süstide najal peame kunstmurul mängitama.

                        Minu arvates on ressurssidega veidikene valesti käitutud. Ma küll ei tea summadest ja muudest teguritest, kuid raha oli olnud üheks teguriks, miks me näiteks Reali noori ei saanud.

                        Oleks toonud näiteks Kaljumäe ja Teino, oleks neile Meistriliigas mänguaega andnud ning mõne aasta pärast oleks väga pädevad poisid valmis, kelle pealt võiks head rahagi teenida. Samuti oleks aidanud nö koondist.

                        Ma kordan, et ma ei tea pisidetaile, aga minu nägemuse kohaselt oleks veidikene kasulikum selline ettevõtmine.

                        Kommentaar


                          Mario, need Reali noored maksavad arvatavasti rohkem kui kõik võõrleegionärid Kaljus kokku...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mario, need Reali noored maksavad arvatavasti rohkem kui kõik võõrleegionärid Kaljus kokku...
                            Täiesti reaalne, aga sellegipoolest müüd hiljem mitmeid kordi kallimalt maha. Samas oleksid nende palganumbrid praegu pmst olematud.

                            Kommentaar


                              Mida te kaklete omavahel. Küll asjaosalised ise teavad mis on ja kuidas neid asju lahendada ei ole ju mõet kõigil targutajatel siia vahele pressida,jätke nüüd nende hing ka ükskord rahule.
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Vot nende noorte hindadega pole ma üldse kursis. Kas keegi oskaks umbmääraseltki öelda mida praegusel ajal noorte eest küsitakse? EJL mingis juhendis oli kunagi et - 10 min palka vms?

                                Et kui keegi oskaks aidata,oleksin täitsa tänulik,sest varem ka see huvi tekkinud, eriti seoses Reaali noortega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X