320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju - Tulevik mängul peaks tulema Pantrite poolt Eesti esmaesitlusele üks tuntumaid fännilaule maalilmas horto magiko. Eks ole näha, kuidas tuunitud versioon kõlab

    Greek lyrics: In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa s...


    .
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      No Pets

      Korvpall pidi ju nõme ja paha olema ja memmekate mäng-aga tundub et laule võib võtta kyll
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        Kommertsiga vaja ju kaasas käia,kas siis sa seda ei teadnugi?
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Tra. Mul tundub, et te olete kadedad, et te ise selle peale ei tule...

          Kommentaar


            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
            Korvpall pidi ju nõme ja paha olema ja memmekate mäng-aga tundub et laule võib võtta kyll
            Já é quase um segundo Hino Tricolor.Na arte, assim como na natureza, nada se cria, nada se perde, tudo se transforma. Adptações de letras são louváveis e bem...




            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Tra. Mul tundub, et te olete kadedad, et te ise selle peale ei tule...
              aga milleks kade olla? igaühel on ju võimalus see enda poolt ka kasutusele võtta, sega pole ju kadetsemiseks põhjust.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                aga milleks kade olla? igaühel on ju võimalus see enda poolt ka kasutusele võtta, sega pole ju kadetsemiseks põhjust.
                ei no aga need kes enne mind postitasid nende jutt oli ju selline..

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Tra. Mul tundub, et te olete kadedad, et te ise selle peale ei tule...
                  Muidugi on nad kadedad

                  Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                    Muidugi on nad kadedad

                    Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma.
                    Ära ole ise kade, jaga ikka teistega ka head kraami
                    Ema ütles mul ikka, et mängusõpru tuleb hoida
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                      Muidugi on nad kadedad

                      Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma.
                      ahahahah kalju kalju...horto magico me laulasime sillamael viimasel korral(vene keeles)

                      Greek lyrics: In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa s...


                      seda aga inultt vene keeles...=) floral ja galatasrayil tahame laulda ka..

                      Don`t worry be happy=)
                      Fc Levadia
                      Fc Liverpool
                      Fc Zenit
                      РОССИЯ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                        Muidugi on nad kadedad

                        Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma.
                        Nagu uuesti ütlen,ei ole minu kõrvad ealeski kuulnud,kunas teie Pipit laulate
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BiGFaN Vaata postitust
                          ahahahah kalju kalju...horto magico me laulasime sillamael viimasel korral(vene keeles)

                          Greek lyrics: In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa s...


                          seda aga inultt vene keeles...=) floral ja galatasrayil tahame laulda ka..

                          Don`t worry be happy=)
                          Haha No pole hullu
                          Üks versioon eesti keeles (meil) ja teine versioon vene keeles (teil) ei tee ka paha


                          HaTe: Nojah, aga igatahes me oleme seda pikka aega laulnud. Võibolla pole teiega mängudel seda teinud või on väga pasasti välja kukkund

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                            Kalju - Tulevik mängul peaks tulema Pantrite poolt Eesti esmaesitlusele üks tuntumaid fännilaule maalilmas horto magiko. Eks ole näha, kuidas tuunitud versioon kõlab

                            Greek lyrics: In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa s...


                            .
                            Mitte paha pärast,aga huviga ootaks ka videomateriaali selle kohta,kuidas näeb välja Pantrite versioon sellest laulust ,eriti pärast Panathinaikose videot vaadates.

                            Kommentaar


                              Kui m a muidu mängule ei jõua siis seda laulu tahan ma nüüd küll kuulda!
                              pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                              Kommentaar


                                Ärge liialt ka erutuge Homme teeme me kogunemisel peaproovi ja sellest ka järeldame, kas ikka laulame seda. Aga laul tuleb 90% tõenäosusega esitusele Kui teha, siis ikka korralikult!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X