320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Neid tulemusi toksin jah mina sisse, mitte alati kohe peale mängu lõppu, aga üldiselt ikka nii ruttu, kui vähegi võimalik. Ma ei saa endiselt aru, miks Soccernet üldsegi üritab selles sammu pidada? Kogu aeg ollakse ajast maas.
    Anna andeks, et meil pole igal mängul oma statistikut. Aga sama kehva on ju ka jalgpalliliit, sest meid kõiki varustab täpse infoga maailma parim klubi FC Flora!

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Anna andeks, et meil pole igal mängul oma statistikut. Aga sama kehva on ju ka jalgpalliliit, sest meid kõiki varustab täpse infoga maailma parim klubi FC Flora!
      Kahjuks ma ei viitsi demagoogiga võistelda. Ja öeldakse veel, et mina olen demagoog.

      Väike selgitus siiski: madalamate liigade tulemusi Flora ei levita. Kui Soccernet neid sealt võtab, siis saavad nad isegi üllatavalt hästi hakkama.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Seekord teatas seda Mihkel eile õhtul ja ma ei hakanud inspektorilt üle küsimagi. Muutsin ringi sel viisil, et kustutasin varasema numbri 70 ja lisasin korra 1 ja kaks korda 6, kui nüüd väga täpselt kirjeldada.
        Saan ma nüüd õigesti aru, et kodanik Mihkel ütles sulle õige numbri 166? Aga kuidas algselt selline laest võetud arv protokolli sai?
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          28.08. 18:30 Tallinna JK Dünamo - Nõmme JK Kalju II 1:0 (0:0)
          Värav: 80. Pavlo Hruzevych,
          Hoiatused: 36. Pavlo Hruzevych, 67. Mihhail Andrejev, 73., 77. Emil Guseinov, 89. Ivan Malõhhin - 30. Sami-Sander Kivi, 41., 62. Risto Kägo
          Eemaldamised: 72. Mihhail Andrejev, 77. Emil Guseinov - 62. Risto Kägo

          See Kalju härra ei ole normaalne, juhtivad tegelased võiks siis vähemalt käskluse anda, et hooajal ei ole mõtet teenida 5 punast kaarti, klubilgi mõnusam - ei pea kogu aeg trahve maksma.

          Aga jah, kogu Kalju hooaega peegeldab duubli esitused väga hästi - pidevalt kasutatakse esinduse pallureid, aga esiliigast võib pmst juba suu puhtaks pühkida.

          Kommentaar


            Nii kaua lolli mängib, kuni tuleb ka mingi kuus kuud mängukeeldu... Täiesti patoloogiline ikka.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              R.Kägo on puudulik. Ma ei saa aru mida ta seal palatsil teeb, kui ainult kaarte saab ja klubile rahalist kahju toob, peaks ju esindus satsi mees olema ja siis pannakse madalamale mängima ja närvikava on nii rikkis, et ainult kaardid iga mäng.

              Kommentaar


                Kägo mängustiil tegelikult mulle väga meeldib, meenutab veidikene Gattusot, jube hästi lõhub vastaste mängu, aga duubli eest on tsipake liig punaseid saada.

                Aga Teeveri punast ei viitsi õigustama hakata, see oli tõesti idiootsuse tipp, arvestades tänast mängu ning järgnevat kohtumist. great work!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Aga Teeveri punast ei viitsi õigustama hakata, see oli tõesti idiootsuse tipp, arvestades tänast mängu ning järgnevat kohtumist. great work!
                  no ma arvan, et sa võid julgelt vähemalt kahte järgmist mängu arvestada

                  Kommentaar


                    See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?

                    Mäng oli muidu nii ja naa. Esimene poolaeg oli mängupilt päris normaalne, aga teine poolaeg oli üpriski katastroof. Peaasi, et kolm punkti käes jälle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                      See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?

                      HAHAHA, made my day!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                        See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?

                        Mäng oli muidu nii ja naa. Esimene poolaeg oli mängupilt päris normaalne, aga teine poolaeg oli üpriski katastroof. Peaasi, et kolm punkti käes jälle
                        Ma arvan, et sellise löögi eest oleks pidanud Ingemari hoiatama.

                        kuradi kurjad kohtunikud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ma arvan, et sellise löögi eest oleks pidanud Ingemari hoiatama.

                          kuradi kurjad kohtunikud.
                          Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja

                          Kommentaar


                            Ok, ärme sellest räägi, aga kas Kaljus on kuuldud sellisest asjast nagu distsipliin ning meeskonna alt vedamine, ma saan aru, et nii mõnelgi korral on kohtunik üpris kergekäeliselt krasnaja kartat näidanud, aga selles olukorras olen kohtunik Roosiga üpris nõus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                              Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja
                              Oli viga, kukkusid mehed pikali ning Teever virutas jalaga Kalevi mängijat. 100% punane ning tuleb ka vist rohkem kui paar mängu vahele jätta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Oli viga, kukkusid mehed pikali ning Teever virutas jalaga Kalevi mängijat. 100% punane ning tuleb ka vist rohkem kui paar mängu vahele jätta.
                                Üldjuhul antakse selle eest 2+1. Ehk tuleb mõistus lõpuks koju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X