320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Teever kukkus niisama või tõmmati maha?

    Kommentaar


      Kas Rafaeli teenetest loobuti või on vigastatud?

      Kommentaar


        Hommik!

        Niisiis, millest alustaks. Käisin teab mis üle pika aja taas Nõmme Kalju mängul.
        Ütlesin küll ennist, et ühtegi vaatamisväärset mängu täna pole , aga näed mis sa hädaga teed. Eelkõige lootsin mängukülastusega endal tuju tüsta, kuid samas siiski näha ära ka oma silmaga, kas kuulujutud Nõmme hääbumisest vastavad ka tõele.

        Milles siis veendusin?
        Esiteks Šhuganovis(?) . No ma ei tea, ma olen kahe meetrine torn ja palliga ja ilma pallita üsna kohmakas ja koba vutiväljakul, aga too vend on ju ka seda. Nüüd on nagu kaks varianti, et kas olen mina meistriliiga tasemel mängumees või teine ja tõenäolisem variant, et too Šhuganov pole teps mitte see mees, kes Eesti liiga kaitsjaid hirmutama peaks. Aga no samas teisest küljest, kui ikka on pikkust kamaluga visatud, siis võiks ju eeldada, et seda siis ka ära kasutataks. No aga ei. Ei näinud mina seda meest ühestki õhuvõitlusest osa võtmast, ammugi siis millestki muust veel rääkida. Tehke selle mehega midagi , minupärast süstige temasse või nahhalsusedrooge, aga äratage see unimüts ülesse ükskord ometi.

        Nii teiseks. Veendusin selles, et see hingestatus ja südikus, millega Kaljukad mullu paljude-paljude vutisõprade südamed võitsid, on tänavusest meeskonnast nagu luuaga pühitult kadunud. Ja sellega on kadunud ka mängurütm, mis kajastb ka selgelt tänavustest liigatulemustes. Millest siis vaja eelkõige jääb? Võimed ehk isegi on olemas, et kõrgemate kohtade peale mängida, aga meeskonnana too sats vähemalt tänase mängupildi põhjal küll ei mängi/ ei mänginud. Mis siin aitaks või kas üldse aitaks, eks seda teavad asjaosalised ise paremini, aga minu nägemuse kohaselt puudub selles meeskonnas vähemalt tänase mängu taustal mees, kes seda kogu üritust veaks/juhiks. Kuna on jäänud mulje, et treeneripingilt väga palju seda õpetlikku hoolt ja hoolivust vaevalt et tulema hakkab, siis peaks meeskonna käimatõmbamiseks , kedagi seestpoolt leidma/otsima .. Kedagi kes karjuks, räuskaks, vajadusel ka kõrvakiilugi annaks. No aga tänasel päeval ma seda meest väljakul ei näinud, kes seda rolli välja mängiks. Terehhovis võiks seda ainet olla, aga teda kas lihtsalt ei kuulata või ei viitsita kuulata. Teever, kes võiks ka potensiaalselt ärgitajarollis olla, selgelt praegust seda rolli välja ei mängi(Kas asi on mehe enda viitsimises või varjutab tema tegutsemislusti siiski veel kergem vigastsepisik, jäägu see mehe enda südametunnistusele). Ja ülejäänud meeskonna moodustavad seal kas brassid , kes nagunii on niisuure egoga, et kle õppige ennem mängima ja siis tulge rääkima meile sambavõluritele midagi jalgpallist , või eestlastest "noorukid", keda nagunii kunagi liidrirollikandjana tõsiselt võtma ei hakataks. Ühesõnaga ennem kui Kuno ja Co. midagi kardinaalset ette ei võta, jääbki selle meeskonna laeks Viljandi Tulevikuga viienda koha eest madistada.

        Kolmandaks veendusin Nõmmekate fänluse selges vähikäigus. Mitte paha pärast ei räägi ma seda siin, aga olen nüüd siis kahe hooaja jooksul juhtunud oma kolme-nelja mängu Nõmme Kalju sektorist jälgima ja pean tõdema, et tänane vaatamine oli neist kordadest magedaim. Ma olen võrdlemisi võõras ning väheinformeeritud, teadmaks Nõmme Kalju tegemisi, aga kus kurat on Teil need roosas ning rohelises kostüümis, mullu veel aplalt ringisiblanud pantrikesed. Oleks siis vähemalt ükski olnud, oleks vähe lõbusam olnud. Aga samas paistis seltskonnal endal vähemalt lõbus meeleolu üleval püsivat, mis antud kontekstis vast oligi kõikse olulisem.

        Ah jaa.. Peaaegu et oleks unustanud. Murdmisnäljas foorumihuntidele teadmiseks, et silmasin Pantrite fännirühmituse hulgas ka üsna meeldiva olemusega tütarlast, kes siis üsna häälekalt ka omadele kaasa elas. Aadu ja Co. küll tutvustas teda ka mulle nimepidi, kuid kahjuks ei jäänud mulle neiu nimi meelde. Küll aga soovitan kõigil neil sadadel ja tuhandetel huntidel, kes foorumi esileedi Diana siin käest lasksid ning nüüd kooris uluvad, parem välja uurida, kes too minu poolt kirjeldatud neiu ikkag oli ja kas too ka vaba on. Üsna kohatu küll, aga minu sõna selle peale, et välimuselt võiks isegi neiut Dianaga võrrelda, seega kukkuge aga sõnumitega pommitama teist

        Tänud meeldiva laupäevaõhtuka eest!
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
          Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja
          ilgelt nõme kohtunik jah....krt ei lubagi peale kalju kasuks vea vilistamist vastasele jalaga selga lüüa....ebaaus

          Kommentaar


            Aga jazzjansa jutus on iva väga sees. Praeguses tiimis on ehk liiga palju isiksusi, eelmise aasta tiim oli võistkond, selle hooaja tiimi üle nii vast öelda ei saa.

            Aga järjekordselt tulid 3p tegelt ülimalt raskelt ning Vitali suutis taaskord vaid sulus istuda.

            Nüüd aega 2 nädalat kosuda ning siis 2x Flora, loodame siis et Baltikumi suurim klubi müüb veel piisavalt mängijaid maha

            Kommentaar


              [QUOTE=-RoMaRiO-;1076286]Aga jazzjansa jutus on iva väga sees. Praeguses tiimis on ehk liiga palju isiksusi, eelmise aasta tiim oli võistkond, selle hooaja tiimi üle nii vast öelda ei saa.

              QUOTE]

              No mis isiksustest juttu on?
              Terja vaid selline, kes vajab et teda kuulataks. Teised värvtud on suht rollivennad ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja
                Vastasele jalaga selga löömine on kohe kindlasti punast kaarti väärt. Iseasi muidugi, miks Kalevi mängija tõsiselt robustse vea eest (jalatallad ees sõitis Teeverile sisse) kaarti ei saanud.

                edit: Aga miks Felipe ei mänginud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                  See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?
                  see oli 100% punane, ära hakka peale, et teile tehti liiga taaskord!!!

                  Kommentaar


                    Felipel oli mängukeeld

                    Kommentaar


                      Kummaline on lugeda, et vastasele jalaga selga lüües teeb mõni Kalju fänn imestunud näo: "mille eest punane!?" ja hakkab vana joru pihta, kuidas käib mingi vandenõu Kalju suunas. Hämmastav ikka...
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        ma usun, et kalju fännid ei näinudki olukorda piisavalt hästi kuna olid ika suht kaugel sellest olukorrast. kohtunik oli suht olukorra juures. kalju mängib alati väga hästi, kui Kuno peatreener ei ole. 4 inimest ei saa meeskonda mängu ajal juhtida. kalju siseselt võiks juba ära otsustada, kes peatreener on ja kellel muud ülesanded klubis. kalju mängu oli suht nauditav esimene poolaeg.

                        Kommentaar


                          Koos medalilootuste kadumisega on Kalju mängust kadunud ka kirg ja tahtmine. Seda oli eile selgelt näha ,kui hädavaevu suudeti autsaider Kalevist jagu saada. Kalju mäng seisis ja oli üksluine ja vajab selgelt uuendust nagu ka uhked välireklaamid üle linna ,mis ammu enam värskelt ei mõju.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kunn, sa kirjutad täpselt sama juttu siin, mida räägib mulle kogu aeg üks suur jalgpallijuht! Vaadake, et te oma Floraga (klubi eelarve oli teil vist 130 milj. !!!krooni, nagu ütles mr Juks hooaja avamisel) üldse see aasta medali saate, ma väga ei hüppaks siin sinu asemel enne kui viimane Meistriliiga voor on mängitud...

                            Mis puudutab välireklaamidesse, siis uued kampaaniad on tulemas, olen vahepeal natuke puhanud jalgpallist ja sellest ka viivitused Kaljuliku tänavapildi uuendamisel.

                            Kommentaar


                              Nõmme selge probleem on tõus saavutatult tasemelt järgmisele. Nagu Eesti koondisega oli kunagi kerge järjest paremaid tulemusi saavutada ja nii kerkisid ka kõigi ootused, kuid siis tuli sein ette. Kuidas Kalju selle seina ületab, on päris huvitav jälgida. Kerge see olema ei saa.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kuidas Kalju selle seina ületab, on päris huvitav jälgida. Kerge see olema ei saa.

                                Äkki jääb hoopis kalju ette?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X