320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
    Ma ei näe selles midagi naljakat. Vale oleks ju käed rüppes istuda ja mitte midagi selle suhtes ette võtta. Mänguinspektor võiks ikkagi võtta publikunumbri iga kord väravast, kus meil on klikkar. Käsi südamel võin öelda, et keegi ei kliki seal numbreid juurde ega soovi meie keskmist selle abil tõsa Ebaloogiline on igakord publikunumbrit näha 0 lõpuga.
    Nii palju kui ma kalju mängudele sattunud olen pole mingist klikkarist haisugi olnud.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kahju küll, aga ilmselt kaebab Kalju varsti UEFA-le, et vähendati jällegi nende publikunumbrit. Jõhkralt tõmmati 47 inimest nimekirjast maha. Andku Kaljud mulle andeks, aga see hala on tõesti koomiline. Minu kallal õiendamine ei muuda siin midagi.
      Eesti jalgpalli arengu takistajaks võib nimetada ebaproffesionaalset Jalgpalli Liitu. Nii kaua kuni sealt tuleb täielik ükskõiksus ei muutu ka Eesti Jalgpalli tase kõrgemaks. Mängijate tase on hetkel kõrgem kui kohtunike ja ametnike tase. Nõmme Kalju astub sellele julgelt vastu võideldes selle vastu, soovides täpseid ja õigeid publike numbreid kui ka võrdset kohtlemist klubidesse ja mängijatesse.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Eesti jalgpalli arengu takistajaks võib nimetada ebaproffesionaalset Jalgpalli Liitu. Nii kaua kuni sealt tuleb täielik ükskõiksus ei muutu ka Eesti Jalgpalli tase kõrgemaks. Mängijate tase on hetkel kõrgem kui kohtunike ja ametnike tase. Nõmme Kalju astub sellele julgelt vastu võideldes selle vastu, soovides täpseid ja õigeid publike numbreid kui ka võrdset kohtlemist klubidesse ja mängijatesse.
        Ma saan küll aru nii, et just Kalju soovib kõige võrdsem olla. Aga see pole võimalik, sest meil on kõik võrdsed.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ma saan küll aru nii, et just Kalju soovib kõige võrdsem olla. Aga see pole võimalik, sest meil on kõik võrdsed.
          Kui täna Felipele jõhkralt jalgadesse mindi ei teinud kohtunik välja, kui Felipe tegi väikse vea mõne hetkel pärast sai tema kollase. Kas see on teie KÕIK VÕRDSED KOHTLEMINE???

          Mõtle enne kui kirjutad.

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Kui täna Felipele jõhkralt jalgadesse mindi ei teinud kohtunik välja, kui Felipe tegi väikse vea mõne hetkel pärast sai tema kollase. Kas see on teie KÕIK VÕRDSED KOHTLEMINE???

            Mõtle enne kui kirjutad.
            Ja selliseid asju juhtub ainult Kaljuga kindlasti ? Aitaks siis see teie pidev halamine midagi, ei aita nagu näha...
            Kõigil on ühesugused tingimused... teie loogika järgi eelistavad kohtunikud kõik meeskondi va kalju..
            FC Flora

            Kommentaar


              Mul pole rohkem midagi öelda ja ma lõpetan sellega osaluse selles vaidluses. Tähtsa ametnikuna ei saa ma laskuda poriloopimiseni.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Protesteerin! levadia - Flora naiste ML mängul kus Flora võitis 2-1 oli pealtvaatajaid rohkem kui 60
                Kuulge kaljukad, teil endal ei ole juba naljakas nende publikunumbrite ja kohtunikega?
                Mina tõstataksin küsimuse nii, et kas mõnel teisel institutsioonil ei ole naljakas pidevalt huupi ja jumala suva järgi neid numbreid panna?! Kuskil eelnevalt tõin välja inspektori suva ja korrektse numbri vahe. See oli kuskil 50% (kui mälu ei peta).

                Kui käärid on nii suured, siis õigustatult võib seada kahtluse alla kellegi huupi pakutavad numbrid.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Publikunumbrid Kalju m2ngudel muutuvad nagu poes hinnas, oma suva j2rgi. Ma ootan p2eva kui publiku numbriks pannakse kuhugi yles v2iksem number kui kusagilt pildipealt p2rast saab ainuyksi pantreid kokku lugedes. Kui selline asi juhtub, siis ma l2hen EJL isiklikult ja viin sellele inspektorile Prillid(et n2eks), Alkomeetri(et saaks ta veenduda, et on kaine kui hakkab lugema) ja kysin kui palju ta maksis, et saada endale kogu 6ppeperiood(alates 1. klassist) matemaatika hinde.
                  www.jkkalju.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Odras Vaata postitust
                    Ma ootan p2eva kui publiku numbriks pannakse kuhugi yles v2iksem number kui kusagilt pildipealt p2rast saab ainuyksi pantreid kokku lugedes.
                    Vot sellest ma unistaks, kui Kalju mängudel tehtaks ka korrektne pildiseeria, kus kogu rahvahulk kenasti näha oleks. Kutsuks Kalju ametnikke üles klikkeri asemel hea fotokas muretseda, vot siis alles loeks kokku. Tehke ära!

                    PS: see ei ole poriloopimine, see praegune teade on asjalik ettepanek.

                    Kommentaar


                      Isiklikult arvan,et see pole isegi häälekad nägijad/arvamuse avaldajad,vaid nad (minu arust) üritavad hoida kleepsu,´Eesti Suurim/parim fänniarmee´ Eestis,mille nad ka ise endale külge on kleepinud,sest kui nad selle sildi peaksid kaotama,siis on u väga kerge mööda pükse saada teistelt fännidelt.
                      see on vähemalt minu arvamus. Over and Out!
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        No kurat, kui see küsimus nii tähtis on, võiks ju mõni mõni jalgpalliliidu jorss paarile Kalju kodumängule inkognito kohale minna, lugeda rahvas üle- kusjuures mitmel korral mängu jooksul- teha vajadusel pilte ja kui jälle vaidluseks läheb, siis tõestusmaterjal letti lüüa.
                        Samamoodi võiks ka Kalju kutsuda erapooletuks hindajaks mõne klubiga mitteseotud aga autoriteetse isiku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Kuuldavasti olla ka FC Flora saatnud Ingemarile heade soovide kirja/kaardi, et ta ikka ilusasti paraneks, mida me kõik koos siiralt loodame. Keegi võiks seda kuuldust kinnitada ja ka teada anda, et kas ka mõned teised klubid sarnaselt tegutsesid.
                          Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                          kas ka kiri/postkaart saadeti? .. vot tõesti ei tea - kas see lisaks headele soovidele kredibiliteeti?
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et roosad pesukarud võiks nüüd veidi rahuneda. Laiemas taustsüsteemis ei koti absoluutselt mitte kedagi, kas mängu vaatas 350 inimest või 425. See pidev vingumine pealtvaatajate arvu märkimise kohta on naeruväärseks juba muutunud.

                            Kommentaar


                              No paljud inimesed ei saa sellest aru, et sponsoreid huvitab palju inimesi käib mängul ja näeb nende logosid ! 350 ja 425 inimeses on selles mõttes vahe ikkagist sees, kuskil 20%. Mujal maailmas on see loogiline, et peamine asi jalgpalli juures on fännid ja pealtvaatajad, sest tänu nendele saavad klubid üldse eksisteerida aga Eestis kahjuks saavad sellest aru vähesed ja kõik hakkavad kritiseerima ja mõnitama, kui mingid tegelased tahavad sellest suhtes õiglust jalule seada. Aga teades, et Urmar on seotud EJL-iga siis on natukene kohatu tema suust selliseid mõtteid kuulda nagu ta siin ajab, et need naljakad numbrid nagu EJL-i ametnikud välja käivad on rohkem tõesed, kui need mida ütlevad hoopis Nõmme Kalju ametnikud !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                                Ma arvan, et roosad pesukarud võiks nüüd veidi rahuneda. Laiemas taustsüsteemis ei koti absoluutselt mitte kedagi, kas mängu vaatas 350 inimest või 425. See pidev vingumine pealtvaatajate arvu märkimise kohta on naeruväärseks juba muutunud.
                                Olen aru saanud et neile ei meeldi NULL seal lõpus, sest null pole number ja kunagi ei ole pealtvaatajate arv 350 vaid 357 näiteks.
                                Ja 7 inimest juures on juba päris hea näitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X