320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    dann saab nüüd focuse asemel mondeo(ehk)

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mina sulle välimus järgi küll rohkem kui 21 aastat ei paku. Võin muidugi ka eksida. Huvitav kui vana sa olid kui sa ennast Eesti jalgpalliga tihedamalt sidusid ning milles see seisnes? Foorumisse jaburduste kirjutamine ei lähe arvesse .
      Duubeldan!
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Täiesti pe*ses - eilne mäng. Ma isegi ei viitsi hakata praegu kohtunikke süüdistama. Meil oli võimalus tõusta Floraga ühele pulgale, aga kurat poisid nagu ei mõtle selle peale väljakul mängides. Esimene poolaeg oli vägaväga ilus, aga mis seal teisel poolajal toimus? Fakk noh........ Smirnov võiks natuke duublis mängida. Hetkel ei ole tast mingit kasu, ainult karistuslööke lööb hästi, muus osas on täielik null!

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          siis osaliselt kohtunike tase ei ole liiga arengule järgi jõudnud.

          See hooaeg on Kalju saanud väga palju vaieldavaid kaarte ja see ei ole vingumine vaid ojektiivne reaalsus.

          ei saa vilistada näiteks x arv mänge Meistriliigas.

          Muudes riikide meistrivõistlustel kuuled pidevalt, kus kohtunikud eksivad ja neid ka karistatakse aeg ajalt lohaka vile eest.

          Eranditult teistest jalgpallis osalevatest inimestest ütlen ma asjad otse välja nii kohtunikele kui ka meie jalgpallifunktsionääridele

          Ja eranditult sinust ballack, ma triobetis ei panusta...Mul on see lihtsalt keelatud!
          1) Sittasid kohtunikke on igas liigas. Selle üle saab igavesti halada. Aga Kalju puhul on kogu kuradi aeg see, et kui võidetakse siis ollakse seitsmendas taevas aga kui tuleb kaotus või viik siis on alati kohtunik selles süüdi.

          2) Njah ja teised ei ole saanud või? Et AINULT Kalju?

          3) No anname siis 4 mängu vilistamiskeeldu. Kalju mäng algab seetõttu mitte teisipäeval kell 18:45 vaid hoopis kell 11:00 kuna pole saata kohtunikke mängule (kes on tööl, kes haige jne). Oi kurat....siis on ju jälle kohtunikud süüdi Kalju mängudes toimuva pärast....seekord publikuarvus siis

          4) Kuna tunnistan, et ei huvita mis välismaal kohtunikega tehakse siis ei tea sellest midagi. Äkki annad infot mis toimub? Kui pidevalt tuleb mingeid asju siis peaks hunnikutes linke saama.

          5) Otse välja ütlemine on hea...kuid mitte alati. Kalju lihtsalt tekitab omale vastaseid juurde kes Kaljut üldse ei salli kuna klubi töötajad ise ainult vinguvad. Miskipärast pole peale vingumise, roosa pantri (mis fännidelt see idee küll tuligi?) ja Brasiilia midagi muud meelde jäänud.

          6) Ega ma ei öelnud, et sa mängid...ma tõin lihtsalt piltliku näite kui jabur su lause oli. Lihtsalt võrdlus milline võiks su järgmine lause olla KUI sa mängiksid näiteks Triobetis (või mis iganes muus portaalis).

          Kommentaar


            Kuulujuttude järgi oli Avo Sarap ka tabavalt kommenteerinud punasele järgnenud olukorda. Et ei tohi peale punase saamist kohe vahetust teha vaid tuleb sellest kõigepealt toibuda. Eriti loll veel sisse tuua mingid tundmatud nimed.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Aga nagu teada siis Nõmme Kalju on just erinev selles valdkonnas ja ütlevad kõik välja ning võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise.
              khm. ütlevad küll kõik välja, mis puudutab võib olla teisi. ent kindlasti ei öelda välja kogu tõde enda kohta. üpris kaugel ilmselt sellest (nagu ilmselt mitmed teisedki klubid).

              ja võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise? et nagu ikka Kalju oleks ikka ja alati eelistatud? krt, need 2 lauset kõlasid juba nagu ballacki tekst, aga noh siinkohal ei saa muudmoodi öelda.

              Kommentaar


                no kuulge! kaks inimest kritiseerivad kohtunike ja teie vastate kahekümne postitusega... te ju ise olete need, kes seda kohtunike teemat edasi ajavad. kui teid see nii närvi ajab, siis palun ärge lugege seda ja ärge kritiseerige KÕIKE mida mõni Kalju toetaja arvab!
                Suunaks nüüd pilgud teisipäeva peale ja ootame huviga väga tugevat mängu!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Poom92 Vaata postitust
                  no kuulge! kaks inimest kritiseerivad kohtunike

                  ärge lugege seda ja ärge kritiseerige KÕIKE mida mõni Kalju toetaja arvab!
                  Siin ongi see teema, et ei ole mitte ainult kaks toetajat, vaid on rohkem ja lisaks ka klubi enda töötajad...ja seda pidevalt kui neil viik või kaotus on...kui võit on siis kiputakse rohkem vait olema miskipärast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Siin ongi see teema, et ei ole mitte ainult kaks toetajat, vaid on rohkem ja lisaks ka klubi enda töötajad...ja seda pidevalt kui neil viik või kaotus on...kui võit on siis kiputakse rohkem vait olema miskipärast
                    Mulle näiteks ei meeldi, et mind pannakse "kõigiga" ühte patta! Kui on inimesed, kellele jääb kohtunike tegevus rohkem silma, siis ehk ära mainida konkreetselt, mitte üldistada. Terve selle hooaja peale olen ühe korra avaldanud arvamust kehva kohtunike töö suhtes, aga peale igat mängu pean lugema, kuidas "kõik Kaljukad" ja "pidevalt".

                    Aga okei, unustame ära selle laupäeva ja mõtleme homse peale. Ma usun, et homme on Kalju parim võimalus sel aastal võtta Levadialt punkte. Kalev üllatas meid ja miks mitte sepistada homme ise üllatus.
                    Kaotusest Kalevile ei räägiks keegi enam
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Keegi kes rohkem teab võiks mind valgustada mis seis nende endiste TVMK noortega on, need kes hetkel Kalju 2-s mängivad. Kas mingi samalaadne teema nagu eelmine aasta oli SC Reali omadega või nad on siiski Kalju mängijad ja võimaluse korral saab neid edutada ka Kalju põhimeeskonda ?

                      Kommentaar


                        Kuno, kas Kalju protest võeti vastu ja Kalevi võit tühistatakse?

                        Kommentaar


                          Mille üle Kalju protestis?
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            eee, mille peale Kaljul protestida on muidu? :O

                            Kommentaar


                              raudselt kohtuniku

                              Kommentaar


                                Inspektor luges jälle klikkarist vähem pealtvaatajaid kokku vä?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X