320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    uus tase, eestikeelses artiklis inglisekeelsed kommentaarid.
    nooo türa, ei ole siis venda kes tõlgiks ära?

    Kommentaar


      Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
      nooo türa, ei ole siis venda kes tõlgiks ära?
      Kui keelepraktikat napib, siis abiks ikka...
      Loe millin on parim:Parim madratsParim madrats seljaleParimad kohvioadParim kohvipoodParim juukselõikusmasin 2021Parim külmkappParim madrats beebileParim madrats lapseleParim ortopeediline madratsParim kattemadratsParim diivanvoodiParim voodiParim voodipesuParim kasiinoParim õhksoojuspumpParim maasoojuspumpParim õhuniisutajaParim õhk-vesi soojuspumpParim aknapesurParim pesumasin kuivatigaParim robottolmuimejaParim õhukuivatiParim kontoritoolParim elektriline tõukeratasParim lauamängParim kasiino pakkumineParim elektrijalgratasParim oksapurustajaParim päikesekaitsekreemParim jumestuskreemParimad pakkumisedParim raskustekkParimad raamatudParimad lauamängudParim sooduspakkumineParim telerParim nutitelefonParim valvekaameraParim kohvimasinParim D-vitamiinParim mänguline aedParim…More

      Kommentaar


        Olgem ausad, esimest korda tuleb urmari kriitikaga nõustuda, üpris jube ikka. Aga noh, ka koduleht vastab kogu hooajale üldises plaanis, kõik lubadused on täitmata, info väär ja vigadest kubisev.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Kui keelepraktikat napib, siis abiks ikka...
          http://www.parim.ee/?go=eesti
          mitte et ei saaks inglise keelst aru, aga põhimõtteliselt ei loe seda, Eesti klubi võiks ikka nii palju austust kodumaa ja emakeele vastu üles näitada, et tõlgib võõrkeelse teksti ära!

          Kommentaar


            No kodulehega on täpselt see, mida keegi ka varem mainis, et igasugusest abist on ka sujuvalt ära öeldud, nii et eks Kalju juhtfiguuridele praegune seis sobib.

            Kommentaar


              kas keegi oskab öelda mis koosseisus kalju täna platsile jooksis? või saab äkki keegi uurida kellegi käest kes seal vaatamas on?
              tahaks infi.

              2-5 kaotus siis...aga huvitakse, et kes mis millal kui palju jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                kas keegi oskab öelda mis koosseisus kalju täna platsile jooksis? või saab äkki keegi uurida kellegi käest kes seal vaatamas on?
                tahaks infi.

                2-5 kaotus siis...aga huvitakse, et kes mis millal kui palju jne.
                Lõpuks tagasi kodus et mõne tunni pärast juba tööl olla.
                Mängu tulemus: Kalju mängis hästi aga Liepaja lihtsalt näitas, et nad on hetkel väga heas hoos ning ei jätnud midagi juhuse hooleks, täiesti teine tase, isegi Levadiat pole ma nii hästi mängimas näinud kui Liepaja seda tegi.
                Nõmme Kalju 6 fänni laulsid igaljuhul kõvemini kui Liepaja vähemalt 20 pealine fänniarmee (Õhtulehe artikkel sai ümber lükatud et ka Eestis osatakse fännata oma lemmikuid).
                Meestest tooks eriti esile vanameistri Terehhovi. Täiesti lust vaadata kuidas mees mängis. Teised mehed andsid ka oma parima ning kindlasti vähe nõrgema satsi vastu oleks Kalju võitnud. Nõmme Kalju noored jätsid endast väga hea mulje, nii need kes olid põhis kui ka need kes sekkusid vahetusest.
                Tore reis oli. Järgmise korrani.

                Kommentaar




                  Selle video põhjal oli Kalju kaitsemäng ikka väga nutune, pole nagu midagi positiivset küll öelda selle kohta.

                  Kommentaar


                    Nahui, kaua võib? Meeskond kaotas 5:2 ning ikka kiidusõnad? Ok, ei näinud tõesti mängu, aga kahe mängu kokkuvõttes saada 6:2 tiimilt, kellega võiks enam-vähem võrdselt mängida.

                    Keskendus ju Kalju täielikult balti liigale, kui sai selgeks, et liigas enam kõrgeid kohti ei püüa ning ka sealt ei saa edasi, öelge veel, et hea hooaeg.

                    Kommentaar


                      Ega hetkel see 5. kohtki nii kindel enam pole, suhteliselt ebaõnnestunud hooaeg on 2009, vähemalt minu jaoks küll. Loodame, et selle hooaja järel tehakse omad järeldused, et miks see nii on, sest hooaja algul olid päris huvitavad ja korralikud plaanid.

                      Kommentaar


                        no ma ei tea, kodus ei olnud küll aru saada, et korduskohtumises nüüd selline saun tulema peaks. Aga tõesti, mina küll sellise mängu peale meeskonda ei kiidaks..ma pean seda ütlema - roosad prillid eest ära võtta, ei pea pärast sellist mõttetust veel meeskonnale õigust üle jääma. No okei, Kalju lõi 2 väravat küll, aga kui vaadata videot, siis need väravad mis meile löödi on küll sellised, et MIDA MEHED VÄLJAKUL TEGID?

                        // niiet jah, ma olen Marioga täiesti nõus

                        Kommentaar


                          Kas õhupall nimega Nõmme Kalju on tühjaks läinud(rahaliselt)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                            MIDA MEHED VÄLJAKUL TEGID?
                            Valmistusid kuu aega kordusmänguks. Nüüd nägin väravad kah ära, parim ütlus selle kohta on see, et jalgpalli mängitakse peaga.

                            Kommentaar


                              päris hea ettevalmistus siis..eks näeb, kas Levadia vastu tuleb laupäeval ka saun v suudetakse end kokku võtta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                aga kahe mängu kokkuvõttes saada 6:2 tiimilt, kellega võiks enam-vähem võrdselt mängida.


                                Selline mõte on ikka täitsa utoopiline. Arvata oli, et pakk tuleb ja mul on hea meel, et me üldse neile ka suutsime lüüa.
                                Video järgi oleks võinud paar väravat tulematta jääda, aga no oleks ja poleks ei maksa enam midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X