320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Põhjenduseks toodi, et makse reklaamimaksu! See on tänane Tallinn, et spordi ja sportliku elustiili propageerimise eest pead maksma.

    Kalju saab kõigiga hästi läbi, olenemata värvidest. Aga sporti ja kultuuri vihkavate ametnikega ei saa keegi läbi ja ei taha saada ka.
    Kas nüüd otseselt vihkavaid ametnikke on aga ükskõiksed ,seadust rikkuvad ja korrumpeerunud ametnikud on veel hullemad.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Kõikides muudes arenenud riikides igati toetatakse neid inimesi, kes toetavad sportimist, meil tambitakse maha, kuna enamus bürokraatide elustiil ei ole sportlik. Ja siis pead kogu aeg tuuleveskitega võitlema.

      Kommentaar


        nägin solarise kandis Kägo reklaami, kes poistest veel kesklinnapildis figureerivad?

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          See kampaania oli mõeldud klubi imidzkampaaniana, aga linna spordivaenulik reklaamimaksuosakond pani sellele juba 1,5 kuud tagasi käpa ette. Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku. Lisaks muneti selle loa andmisega seni, kuni Meistriliiga viimane mäng sai peetud...
          sellest teisest lausest loen mina välja (Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku) et pettumus oli suur kuna pidi panema ka noored sinna sisse. paranda mind, sest mul ple roosasi prille ja ei saa mõttest hästi aru. mustvalgelt olex päris hea seletus

          Kommentaar


            Algselt postitas almar Vaata postitust
            sellest teisest lausest loen mina välja (Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku) et pettumus oli suur kuna pidi panema ka noored sinna sisse. paranda mind, sest mul ple roosasi prille ja ei saa mõttest hästi aru. mustvalgelt olex päris hea seletus
            Miks peab üldse keegi siin foorumis midagi sulle seletama?

            Kommentaar


              sellepärast et seletajaid on siin palju. ja olex tore selgitada lahti mõttelause et PIDI panema sinna ka NOORED plakatitele. Kas siis tehakse vastutahtmist noortekampaaniaid, et tulge hiiule mängima ja brassid näitavad sambat?

              Kommentaar


                pigem see, et omad tulge nõmmele treenima, et muude linnaosade rahvas vähem saaks (pean silmas just levadia)
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  lõppkokkuvõttes tuli jah selline plakat välja, et tulge Hiiu Arenale treenima, kuhu oli kirjutatud ka noortekampaania, kuid esialgu oli plaanis see ära jätta ja reklaamiinimesed nõudsid raha ning lasti käiku väikse kirjaga see treeningvärk nagu on igas reklaamis pisikese tärni all nii mõnigi lause, mida inimesed tegelikult nägema ei peaks ja ei süüvigi silmi pingutama.

                  Kommentaar


                    Algul oli plaan teha mitu kampaaniat, aga kuna asjad venisid, siis mixiti nii kõik kokku nagu linnasammastel näha on. Kevadel, kui noortehooaeg algab ja muru roheliseks läheb, teeme eraldi ühe tõsisema noorteka, ideed ja teostus on juba olemas, tuleb lahe värk.......

                    Kommentaar


                      almar, seal on tegelt vabamüürlaste märk ka näha plakati peal, kui kallutad pead 90 kraadi paremale ja vasaku silma kinni pigistad ja siis mitu minutit vaatad, siis hakkab paistma. algul seda ka ei tahetud panna, aga siis Kuno käskis, et peab, et siis ei ole raha vaja maksta. ausalt, ise kuulsin. must ja valge koer rääkisid, mustvalgelt.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        loodame et see soiku ei jää nagu poega(kalju kodulehe SHOP), mis teil ikka kodulehel käimas. kevadel tärkab küll rohi ja brassid saavad hoo sisse, kuid kui jutuks ja ideedeks asi käima läheb on juba talv. katsuge PALUN see aasta (2010) teha kiiremini ja paremini, siis olen ka mina ehk tihedamini platvormil. miinimum medalist jäi ikka meeletult puudu. miinimum oli ju seatud Kaljul siiski viimane medal ja nyyd siis nibin-nabin balti liigakoht. oma suurepärase meeskonna järelvalve kontrolli all lasta tyhistada meeletu brasside pealevool väljakule kure vastu oli siiski liiast ja sellised eksimused maksavad kätte rämedalt+ eelmise päeva õhtud prives võivad muutuda ikkagi saatuslikuks. eks näis palju Kalju seekordse ML-i lubadustest täidab. ja mis kõige hullem tglt mis mulle üldse ei meeldi ja olen kuulnud ka kõrvalistelt inimestelt on päheistumine kalju juhtkonna poolt. näpuga ei ole ilus näidata mida tohib ja mida ei tohi, tehti ju ikkagi oma FÄNNKLUBI ja siiski kes teab see teab.....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas almar Vaata postitust
                          loodame et see soiku ei jää nagu poega(kalju kodulehe SHOP), mis teil ikka kodulehel käimas. kevadel tärkab küll rohi ja brassid saavad hoo sisse, kuid kui jutuks ja ideedeks asi käima läheb on juba talv. katsuge PALUN see aasta (2010) teha kiiremini ja paremini, siis olen ka mina ehk tihedamini platvormil. miinimum medalist jäi ikka meeletult puudu. miinimum oli ju seatud Kaljul siiski viimane medal ja nyyd siis nibin-nabin balti liigakoht. oma suurepärase meeskonna järelvalve kontrolli all lasta tyhistada meeletu brasside pealevool väljakule kure vastu oli siiski liiast ja sellised eksimused maksavad kätte rämedalt+ eelmise päeva õhtud prives võivad muutuda ikkagi saatuslikuks. eks näis palju Kalju seekordse ML-i lubadustest täidab. ja mis kõige hullem tglt mis mulle üldse ei meeldi ja olen kuulnud ka kõrvalistelt inimestelt on päheistumine kalju juhtkonna poolt. näpuga ei ole ilus näidata mida tohib ja mida ei tohi, tehti ju ikkagi oma FÄNNKLUBI ja siiski kes teab see teab.....

                          Kas Mario on omale teinud teise konto, nagu Kuno?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            ei ole Romario teinud endale teist kontot. aga mis siis kuno teine konto on? vaatasin ka et ta kuidagi kidakeelseks jäänud

                            Kommentaar


                              kui sul terava keele kõrval natuke teravat meelt oleks...
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                teinekord on mull ainult TERAVAT, mõistujutte ei mõista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X