320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Aavo Sarap ja Getulio oleks ideaalne ju
    Et korra saadetakse üks tribüünile ja järgmine mäng teine :P?

    Kommentaar


      Mina isiklikult ootan millal juba roosad pantrid,roosad prillid jälle ette panevad ja hakkavad meistritiitlist rääkima
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Mina isiklikult ootan millal juba roosad pantrid,roosad prillid jälle ette panevad ja hakkavad meistritiitlist rääkima
        No aga ega te targemad ju ei ole...
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Mina isiklikult ootan millal juba roosad pantrid,roosad prillid jälle ette panevad ja hakkavad meistritiitlist rääkima
          Peaga poiss! Jagas Rüütli intervjuust ära, et Floral pole sellel teemal ka järgmisel aastal midagi öelda.

          Kommentaar


            Sarap ja Getulio oleks täiuslik.. Ainult et väike oht on et kohtunikud võivad kurdiks jääda

            Kommentaar


              Sarap ja Getulio liiga ühte masti mehed, et kokku sobida, aga kui vajadus on uue treeneri järgi, siis on asjapulkadel täitsa võimalus kasvõi transfermarketist uurida. Seal ikka tuhandeid treenereid ilma tööta, alustades maailmakuulsatest kuni naabrite treeneriteni välja. Ei tahaks uskuda, et näiteks Veikkausligast kinga saanud treenerite rahanumber oleks ületamatu.

              Sama lugu on ka mängijatega, väga-väga palju huvitavaid mängijaid, kuskilt Aafrikast saaks hea rahaga siia mängima tuua.

              Kommentaar


                Brasiilia lippude kõrval hakkaksid siis lehvima Aafrika lipud?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  Brasiilia lippude kõrval hakkaksid siis lehvima Aafrika lipud?
                  See oli kõigest minu fantaseeriv pakkumine, mida vaevalt juhtub. Sesmõttes mul on suva, kas satsis mängivad venelased, neegrid või pilud, peaasi et korralik tulemus saavutataks.

                  Kommentaar


                    Parem nende neegrite pilude jms, asemele tuua möned lootustandvat vöi siis möne kogenenud Eesti mängija!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Parem nende neegrite pilude jms, asemele tuua möned lootustandvat vöi siis möne kogenenud Eesti mängija!
                      Hakkab peale jälle
                      Saad aru, Eestis pole lihtsalt võimalik saada mõnda head kogenud mängijat. Kõik on juba klubis kust nad ei taha lahkuda jne jne. Eesti turg on hetkel väga kitsas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        See oli kõigest minu fantaseeriv pakkumine, mida vaevalt juhtub. Sesmõttes mul on suva, kas satsis mängivad venelased, neegrid või pilud, peaasi et korralik tulemus saavutataks.
                        Ei rääkinudgi sellest kes satsis mängivad,vaid seda,et mis Lipud siis seekord Eest lipu kõrvale lehvima tõmmatakse,Brasiilia lipp on ning mis järgmiseks? Usbekistan?
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Ei rääkinudgi sellest kes satsis mängivad,vaid seda,et mis Lipud siis seekord Eest lipu kõrvale lehvima tõmmatakse,Brasiilia lipp on ning mis järgmiseks? Usbekistan?
                          Tõepoolest, Aafrika ühe tugevaima jalgpalliriigi Usbekistani lipu tõmbame kindlasti vardasse, usutavasti on plaanis vardasse lükata ka Tadžikistani ja Kõrgõzstani trikoloorid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Tõepoolest, Aafrika ühe tugevaima jalgpalliriigi Usbekistani lipu tõmbame kindlasti vardasse, usutavasti on plaanis vardasse lükata ka Tadžikistani ja Kõrgõzstani trikoloorid.
                            Esialgu võiks ju enda identiteedi leida,ning siis hakata mõtlema mille sa masti tõmbad.Selline laus pugemine,alt üles vaatamine ning ülistamine,ei too ja ei hakkagi tooma mitte midagi.Ennem kui ei hakatagi aru saama,et elatakse Eestis,ning välismängijad mängivad Eestis mitte Brasiilias/Kõrgõzstanis ei hakkagi teil identiteeti tekkima.Fakt on see,et see Brasiilia lipp kaob sealt kõrvalt kui brassid läinud,ning seepärast ka säärane küsimus,et kas siis tõmmatakse teine lipp vardasse,ehk siis oleneb sellest kui palju mängijaid välismaalt siin on ühest riigist?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Lisaks Mario poolt välja käidud varjantidele kaalume tõsiselt ka Turkmeeni ja Kasahhi sõbralike rahvaühenduste sümboolika kasutamist paraleelselt brasiilia omadega.
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Tõepoolest, Aafrika ühe tugevaima jalgpalliriigi Usbekistani lipu tõmbame kindlasti vardasse, usutavasti on plaanis vardasse lükata ka Tadžikistani ja Kõrgõzstani trikoloorid.
                                Kas see riik mitte Aasias ei asu või on vahepeal asukohta muudetud?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X