320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Mida me selle Ratnikoviga peale hakkame?

    Mida kuradit temas nii erilist on? Täiesti tavaline vanakoolitreener. Kuhu tal areneda või mida ta peaks juurde andma? Kalju on siiski uuenduslik ja nooruslik jalgpalliklubi.

    Ratnikovi valides teeks Kalju pigem sammu tagasi, kui edasi.
    Aga Getulio on teil väga uue kooli treener? Kas Eestis on treenereid, kes vastaksid sinu tingimustele sammude edaspidi astumise suunas? Kui ei, kas siis Getulio on Eesti parim treener?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Aga Getulio on teil väga uue kooli treener? Kas Eestis on treenereid, kes vastaksid sinu tingimustele sammude edaspidi astumise suunas? Kui ei, kas siis Getulio on Eesti parim treener?
      Kalju hoiak on väga selgelt suunatud nii eestlastele kui ka välismängijatele (kohvimaapoegadele). Getuliol on peamine roll, miks sellised mehed nagu Arruda, Nunes, jne. üldse Meistriliigas mängivad. Ilma Getuliota oleks erinevaid välismängijaid päris raske siia meelitada (ma ei räägi lätakatest, leedukatest, venelastest, jne.).

      Treenerina mul talle mingisuguseid etteheiteid ei ole. Täiesti asjakohane jalgpallitaktik oma tugevate ja nõrkade külgedega. Kuna Getuliol on ka nõrki külgi, siis on tema kõrval koha sisse seadnud Karel Voolaid, kes tunneb läbi ja lõhki kodumaa jalgpalli ning on omandanud piisavalt kogemusi Pasi käe all Eestis ja Soomes, et teha samm edasi ja pakkuda seda kvaliteeti Kaljule, mida hetkel veel natukene puudu jääb.

      Näiteks treenerid, keda hindan kõrgelt: Voolaid, Zaur, Lelov, Lillevere, Hurt, Keskküla jne.

      Kommentaar


        [QUOTE=ROOTSI KUNN;1118266]Ratnikov on saadaval! Kaljud , mis te veel mõtlete , krabage ära! Getulio võib ju ka jääda ,näiteks sinna väljakuäärsesse telki liha grillima või rannapoisse treenima.[/QUOTE

        See jutt on juba õigessuunas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
          Miks Getu siia http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=358056 nimekirja ei pääsenud? Fotoboikott?
          Sest ta pole treener vaid maskott

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            No kuule, Ratnikov ei ole küll mingisugune arvestatav treener.
            Raika on väga arvestatav treener ja vähemasti mina pean temast väga lugu ja temagi peab fännidest lugu .Ta küsib tihti meie arvamust mõne mängija kohta ,mis on üsna huvitav nähtus ,kuna ma pole eriti kohanud treenereid ,kes küsivad fännide arvamust mängijate kohta.
            Raika oli hea mängija ja on kogenud ning autoriteetne treener Eestis . Tal on muidugi puudusi aga ta ei joo ennast töö ajal täis nagu mingi kossupede Tartust vaid võtab vaikselt väljaspool tööaega
            Mina eelistan igasugustele tolmuahvidele raudselt Raikat.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Ratnikov ei sobi ju selgelt Kalju roosa stiiliga kokku

              Aga Silveri poolt nimetatud treeneritele duubeldaks, kui näiteks Hurt jääks Tartust üle, siis oleks ehk mõeldav temagi kaasamine punti, Voolaid samas saaks ka väravavahtidega tegeleda. TPS-s ta sellega ju tegeleski.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ratnikov ei sobi ju selgelt Kalju roosa stiiliga kokku

                Aga Silveri poolt nimetatud treeneritele duubeldaks, kui näiteks Hurt jääks Tartust üle, siis oleks ehk mõeldav temagi kaasamine punti, Voolaid samas saaks ka väravavahtidega tegeleda. TPS-s ta sellega ju tegeleski.
                Hurt ei jääks mitte mingil juhul ripakile. Kui ta ka Tartusse ei jääks, mis on väga vähe usutav, leiaks ta igaljuhul endale uue meeskonna keda treenida. Kasvõi siis kellegi ML satsi noortest koosnevat duublit.

                Kommentaar


                  Praegu saaks treeneritest juba satsi kokku... Fantaasiat teil muidugi jagub!

                  Kommentaar


                    ratnikov vasniski äkki!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      vasniski
                      Kes see küll olla võib?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Näiteks treenerid, keda hindan kõrgelt: Voolaid, Zaur, Lelov, Lillevere, Hurt, Keskküla jne.
                        Võtke jah Lelov punti ning ma võin garanteerida, et meediapool, toetajatega suhtlemine ning turundus sureb Kaljul välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Võtke jah Lelov punti ning ma võin garanteerida, et meediapool, toetajatega suhtlemine ning turundus sureb Kaljul välja.
                          Saarlane, kas sa näed kuskil tonti? Treenerid on Kaljul väga head - kedagi ei võeta juurde. Saage üle juba.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Saarlane, kas sa näed kuskil tonti? Treenerid on Kaljul väga head - kedagi ei võeta juurde. Saage üle juba.
                            Getu ongi ju tont
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              No mis siin vaielda. Kalju fännid pole ju siiani oma roosasid prille eest saanud ja arvavad heas usus et kuna see lokk on pärit Brasiiliast siis järelikult on ta ka parim Eestis tegutsev treener.

                              Kommentaar


                                Isegi mängijad ise räägivad, et trennid on pehmed. Tulemusi ka ei tule. Miks sellist tüüpi hoida Kaljus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X