320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma aru sain, saite ise ka aru. PraSilt tark arvamus.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Nagu ma aru sain, saite ise ka aru. PraSilt tark arvamus.
      Oot-oot! Natuke kahtlane, et postitasid kohe peale piksenoolt. Tegid varikontoga postituse ja siis vastasid kohe pool tundi hiljem? See ei saa ju olla kokkusattumus. Ballack ka sinu varikonto?

      Kes teab, see teab!

      Kommentaar


        Lõpuks ometi näitas Kalju oma tõelist mängu. Usun, et Kalju kogub vormi ning varsti võib võita kõiki võistkondi. Eriti hea on see, et kaitsjad lõid väravad, sest see näitab, et Kalju kaitsjad on võimelised sama palju väravaid lööma kui R.Carlos. Kui Kalju suudab seda vormi hoida, millega viimati mängiti, siis usun, et Eestis ei saa keegi Kaljule vastu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Oot-oot! Natuke kahtlane, et postitasid kohe peale piksenoolt. Tegid varikontoga postituse ja siis vastasid kohe pool tundi hiljem? See ei saa ju olla kokkusattumus. Ballack ka sinu varikonto?

          Kes teab, see teab!
          nohik arvab

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Mario, sa ei leiutanud praegu jalgratast, selle nimel tehakse klubis tööd.
            Selle jaoks, et paari lausega rääkida testimisel olevatest palluritest, lisada täisnimed, et huvilised saaksid infot, on vaja leiutada jalgratas?

            Ma tõesti ei taha ainult seda laadi postitusi kritseldada, kuid elementaarne informatiivsus oleks ikka väga südamelähene, eriti kui klubiga seotud tegelased nii üleolevalt vastavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Selle jaoks, et paari lausega rääkida testimisel olevatest palluritest, lisada täisnimed, et huvilised saaksid infot, on vaja leiutada jalgratas?
              tundub, et kedagi teist ei huvitagi siin. nende jaoks, kes tasuta red bulli noolimas käivad, polegi vaja kajastada midagi. nende ootused ja lootused ju klubi täidab, saab ennast iga nädalvahetus niisama täis juua ja möla ajada

              Kommentaar


                Algselt postitas saun Vaata postitust
                tundub, et kedagi teist ei huvitagi siin. nende jaoks, kes tasuta red bulli noolimas käivad, polegi vaja kajastada midagi. nende ootused ja lootused ju klubi täidab, saab ennast iga nädalvahetus niisama täis juua ja möla ajada
                Siinkohal sa eksid. Ma võin öelda, et Kalju fännid ei käi mängudel joomas, kuna väga paljud fännid on alaealised, siis nad ei tohigi alkoholi juua. Kalju fännid on väga toredad ja sõbralikud inimesed, kes elavad jalgpallile kaasa ning ei vaja selleks alkoholi. Ja saun, miks red bulli ei tohi juua? Ma olen telekast näinud, et isegi F1 piloodid joovad. Samuti lugesin, et Ronaldinho jõi alkoholi kah.

                Kommentaar


                  oled sa peast soe või?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaljufänn12 Vaata postitust
                    Siinkohal sa eksid. Ma võin öelda, et Kalju fännid ei käi mängudel joomas, kuna väga paljud fännid on alaealised, siis nad ei tohigi alkoholi juua. Kalju fännid on väga toredad ja sõbralikud inimesed, kes elavad jalgpallile kaasa ning ei vaja selleks alkoholi. Ja saun, miks red bulli ei tohi juua? Ma olen telekast näinud, et isegi F1 piloodid joovad. Samuti lugesin, et Ronaldinho jõi alkoholi kah.
                    oled sa päris ?

                    Kommentaar


                      Raudselt urmari teine või siis kolmas konto

                      Kommentaar


                        Elagu Kalju jee
                        Tulin tagasi välismaalt, olin vahetusõpilaseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaljufänn12 Vaata postitust
                          Lõpuks ometi näitas Kalju oma tõelist mängu. Usun, et Kalju kogub vormi ning varsti võib võita kõiki võistkondi. Eriti hea on see, et kaitsjad lõid väravad, sest see näitab, et Kalju kaitsjad on võimelised sama palju väravaid lööma kui R.Carlos. Kui Kalju suudab seda vormi hoida, millega viimati mängiti, siis usun, et Eestis ei saa keegi Kaljule vastu.
                          Sellise jutu peale jääb üle ainult käsi plaksutada..."Kalju" jõuline tulek Eesti
                          jalgpallimaastikule oli muidugi muljetavaldav-müts maha Kuno ees...aga heidelda "Tulevikuga" 5-6.koha pärast on ilmselge paigalseis ja lootuste
                          mittetäitumine...algavat hooaega ootama jäädes!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                            Elagu Kalju jee
                            Tulin tagasi välismaalt, olin vahetusõpilaseks.
                            jeeeeeeeeeeee

                            Kommentaar


                              Saba nimel!
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X