320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei viitsi teemat palju kammida, aga kas mingi uus flaier on ka kuskil üleval?

    Kommentaar


      Tubli Piksenool, hammustasid mu äriplaani läbi!

      Kommentaar


        Kommentaar


          Nõmme Kalju kooseis aasta 2010 Hooajal

          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          www.jkkalju.ee

          Kommentaar


            Veits juttu eilselt pressikalt

            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


            .
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              2 tundi veel... ei jõua ära oodata.

              Kommentaar


                Kõik Kalju pooldajad täna fännisektorisse kaasa elama!

                Kommentaar


                  http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2338

                  Kalju koosseis on ikka totaalselt muutunud.
                  Ganvix!

                  Kommentaar


                    midagi on väga puitu
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Postitage spordiportaalide apsakatesse
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Ootan mängujärgset kommentaari ,sest tulemuse järgi Kalju väga veenvalt ei võitnud .
                        P.S. see ei ole küll Kalju teemasse aga millal ükskord saaks lugeda kogu vooru kohta asjalikke kommentaare .Tõesti väga huvitav oleks lisaks tulemusele teada ka üldist mängupilti ja väravavõimalusi.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          No ütleme nii, et kokkumäng vajab natukene veel lihvimist, aga muidu mõisteti täitsa hästi teineteist. Uutest leegionäridest on kindlasti väga palju kasu, Giovani on näiteks minu meelest väga hea keskkaitsja, kuu jooksul usun, et suudab suurepäraseid esitusi pakkuda - kõik pallid võttis õhust peaga ära ja tegi üldse kaitses head tööd. Jevdokimovi tsenderdusest sündis värav, alguses oli ta natuke ebakindel kuid pärast hakkas väga hästi võitlema ja murdis äärelt teravalt läbi. Ingemar on lihtsalt suurepärane! Suurepärased omaksvõtud, suurepärased söödud, suurepärane realiseerimine
                          Aiko Orgla tõrje oli väga kena.
                          Terve mängu vältel oli Tulevikul vist ainult 1 normaalne pealelöök, see-eest Kaljul oli mitu häid võimalusi, mida lihtsalt ära ei realiseeritud (näiteks esimesel poolajal ei löönud Jevdokas tühja ära) kuid hetkel peab uutele meestele aega andma ja küll see omavaheline suhtlemine ja realiseerimine ka paraneb.
                          Ma usun, et kuskil kuu aja pärast alles näeb Kalju tõelist nägu, just see kokkumäng vajab lihvimist kuna täna ka lõpus hakkas mäng koost ära lagunema.
                          Potensiaali on igatahes! 3 punkti käes ja liigume edasi.

                          Jutt tuli pikk ja kindlasti kohati arusaamatu Vabandan.

                          Kommentaar


                            mulle tundub, et iga aastaga lheb see kalju algus aina hullemaks! Samas ilm on ka alati hullemaks läinud...
                            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                            Kommentaar


                              Lisaks eelmainitule, toon esile Kallaste. Mees võitles ja andis ka häid sööte

                              Kuid mis peamine, TEEVER ON TAGASI. Ta on ikka meeletult hea mängumees, kõik need söödud jne, super!

                              Kommentaar


                                Avavoorust kolm silma, senimaani pole Meistrikas sellega hakkama saadud, edasine ma loodan kulgeb sama rada pidi. Võidukalt lõpuni välja !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X