320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Need kaks on teineteist leidnud! Päris hea pilt galleriis

    Kommentaar


      Muide ülimat professionaalsust näitavad välja Kalju võõrmängijaid, kes on otsustanud taliekstreemspordiga tegeleda, kuidas klubile meeldiks kui mõni mees esimest korda lumelauaga sõites mõned luud murraks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust

        Need kaks on teineteist leidnud! Päris hea pilt galleriis
        Leppisid summades kokku?

        Kommentaar


          protokollis kirjas, et varus nr8 Rafael, aga ejl-i kodulehel ei leidnud kalju meeskonna all sellist isikut !? Kas mul jäi midagi kahe silma vahele ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
            No anna andeks kui sa oled täna liiga tundlik. Ma ainult ei saa aru mis frustratsioonist sa räägid? Tänane Kalju on naljakas, kogu lugu. Fair play kui nad teevad head tööd, aga sel hooajal ainult lubadused ja kõvad sõnad Chill!
            Aga ära tee välja. Mindki ajab vahest närvi/naerma kuidas tihti lubatakse endale võib-olla natukene liiga palju, kuid ei tee sellest välja. Vähemalt on neil mingid sihid ja plaanid peas, mille kallal töötada mitte nagu Narva Trans, kes vist lihtsalt oma lõbust mängib siin Meistriliigas vutti.

            Kommentaar


              Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
              sinu metallivargast Levadia on veel naljakam
              Mis sulle nalja pakub?

              Kommentaar


                Sai ka siis täna mängul käidud. Mis eriti hämmastas oli see,et tuled pandi alles viimase kümne minniga tööle. Ma ei tea kas see juhendis kirjas, kuid tavaliselt pannakse ikka lambid tööle kas enne avavilet või poolajal, kuid kaljul vist pole päevavalges seda mängu pidada tavaks.

                Ja kui mängust rääkida siis sellise mängu eesti maksta 70 kulli on suhteliselt mõrv rahakotile.

                Kordan ennast jälle ja jälle,et pole seda keskpoolikut. Öelge mulle palun, et mitu korda sai palli jalga Teever ning see Gomez oli ka jube vend. Mul isegi temast kahju, kuna ta lihtsalt ei tea kus ta on ehk siis ta oli täna kui peata kana.

                Sala Salaks, kuid selge mängija raiskamine on teda alumise poolkaitsjana rombi süsteemis kasutada, kuna Kaljul on teisigi nn mustatöö tegijaid. Sala võiks selgelt parem olla kahest mehest kaitseliinis ehk siis Albani või Terjast.

                Üldiselt vile oli ka täna kuidagi ühte auku ja see auk oli kodumeeskonna poole. Roos võta end kokku ja puhtalt feimi pealt ei tasuks nagu kaarte jagada. Või on äkki ülevalt poolt jagatud soovitusi,et kellele ja mis satsidele tuleb kohtuniku tööga liiga teha ?

                Pildid - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=49&lang=est

                Kommentaar


                  Algselt postitas loll123 Vaata postitust
                  protokollis kirjas, et varus nr8 Rafael, aga ejl-i kodulehel ei leidnud kalju meeskonna all sellist isikut !? Kas mul jäi midagi kahe silma vahele ?
                  Rafael on duublisse registreeritud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    Mis sulle nalja pakub?
                    Martin, neile pakub nalja see et mõned mängivad ka tulemusele.

                    Kui Vincentist rääkida siis see oli tema foorumi üks kehvemaid.

                    Kommentaar


                      Kalju on tõusmas tipu poole. Meie peamine eesmärk on karikamängus florale ära teha, jee Siis tuleb täiega pidu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Kui Vincentist rääkida siis see oli tema foorumi üks kehvemaid.
                        Sinu sulest võtan komplimendina.

                        over and out sellel teemal, klähvige terviseks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Palju Kalju väravatevahe on peale poolte meeskondadega kohtumist ehk peale V vooru? Ei viitsi praegu ise otsima hakata. Aga Narvale ses mõttes õige kaotus, et Kalju mehed pidid lihtsalt mängu ära mängima, niikuinii ju kirja ei lähe lõpuks. KALJUUUUU jee!

                          Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                          Kalju on tõusmas tipu poole. Meie peamine eesmärk on karikamängus florale ära teha, jee Siis tuleb täiega pidu.
                          Kalju on juba ammu tippu jõudnud riivo. Kui ilmad soojemaks lähevad, siis hakkavad brassid siin tegusid tegema. Nad ei ole ju veel sellise kliimaga harjunud mängima. Tra, karikamängus peab selle Flora ära omama, siis on täiega pidu. Eurosarjad, -värgid. Täitsalõpp-pidu tuleb. Õltsi-viina-siidrit hakkab ojadena voolama nagu praegu Kalju meeste higi väljakul.

                          Tervitan Kalju neegripoisse- niikaua kui nad ükskord vormi jõuavad, solist on Evelin Pang. Lihtsalt tutvustame poistele Eesti kultuuri. Muidu õpivad trennis vaid roppe sõnu.

                          Tallinna Uhkus Eesti meistriks ja karikavõitjaks!
                          Loomade nimel,
                          Piksenool
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Ma ütleks selle mängu kohta aint seda, et minumeelest panid treenerid pange. Mitmel mängijal oli sitt mäng, aga treenerid nagu ei reageerindki sellele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Ma ütleks selle mängu kohta aint seda, et minumeelest panid treenerid pange. Mitmel mängijal oli sitt mäng, aga treenerid nagu ei reageerindki sellele.
                              Kuidas nad oleksid pidanud reageerima?
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Mitte et treenerid just väga pange oleks pannud, aga ilmselgelt oli lühikesega üritamine enesetapp, mis ei viinud kuhugi. Siin aga ei ole kedagi muud süüdistada kui mängijate individuaalset nõrkust.

                                Kui mõelda, mis olukordadest tekkisid vähemalt mingidki olukorrad, siis olid need just pikad pallid + standardolukorrad. Lühikese sööduga aga ei jõutud minu mälu järgi mitte ühtegi korda löögile. Sel hetkel kui Gomes sisse toodi, oleks minu arvamuse kohaselt pidanud ainult pika peale mängima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X