320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gurp Bander
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel
      täitsa naljakiku oled. see ei mahu pähe, et inimese emakeel ei pruugi estonski jazõk olla?

      Kommentaar


        Palun vabandust, Habe, et ma nii halvasti oskan eesti keelt Loodan et sa tead vene keelt paremini.
        Palun vabandust ka, kui ma sinu tundeid puudutasin. Aga sa ju ise näed, et meeskonnas ei ole kõik korras ja ilus. Sa võiksid küll soovitada soccerneti inimestele mu IP blokeerida, kuid sa parem soovita mängijatele olla vait, kui neile kõik meeldib ja elu on lill. Sina oled veel üks naiivne, kes mõtleb, et päkapikud on olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel
          Soovitus soccerneti inimestele, selliste postituste tegevate inimeste ip aadressidel keelata soccerneti foorumites postitamise.
          Õnneks on sinu intelligentsustase umbes sama kõrgel, niiet leidsid endale sobiva paarilise, palju õnne!

          Kurb panter, minu postitus ei ole suunatud sulle, niiet ära sellepärast pead vaeva.

          Kommentaar


            Huvitavaks läheb

            Kommentaar


              Ma ei saa nüüd aru, et kas Kalju on nii kõva klubi, et sinna pääsemiseks peab ise peale maksma. Nagu F1 või WRC kus osalemiseks mõnel andekal on vaja paksu rahakotti. Muidugi tegu võib olla ka kibestunud Vitali Šuganoviga, kes praegu siia postitab. Papa Šuganovil sai raha otsa, et poissi veel Kaljus pidada ja Vitja tuli siia kurtma. Kolmas võimalus on muidugi tore ja peen huumor.

              Leegionäride nimel,
              Piksenool
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Tervist Pantrikesed

                Laupäeval Sillamäel näeme :P
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  kas muidu nende ududega tehti ka 3 aastased lepingud nagu eesti omadega, kui nii, siis mingi agent tegi eriti hea diili - 4 turisti eestis ja natuke plönni tiksub iga kuu. Need turistid ei viitsi trenni isegi ronida, neid tuleb kaikaga sinna peksta ja ise kohale toimetada, siis teevad trenni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                    Ma ei saa nüüd aru, et kas Kalju on nii kõva klubi, et sinna pääsemiseks peab ise peale maksma. Nagu F1 või WRC kus osalemiseks mõnel andekal on vaja paksu rahakotti. Muidugi tegu võib olla ka kibestunud Vitali Šuganoviga, kes praegu siia postitab. Papa Šuganovil sai raha otsa, et poissi veel Kaljus pidada ja Vitja tuli siia kurtma. Kolmas võimalus on muidugi tore ja peen huumor.

                    Leegionäride nimel,
                    Piksenool
                    Ma ei nimetanud ühtegi mängijat. Oma postitusse. Teeme nii, et hakkame nimesid ütlema, kui oleme 100% kindlad. See info ma sain ühelt selle manageri mängijalt. Kõik see jubedus toimub praegu, mite eelmine aasta. Kahjuks kõik mida me saame hetkel näha: ühte agenti, kes valetab, et oma ahakotti suurendada. Aga eks kõik teevad oma äri. Kui ta valetab oma mängijale, siis ma ei taha teada, mida ta teeb Nõmme Kaljule.

                    Kurb, kurb, kurb

                    Kommentaar


                      Ennem kui kedagi laimama hakata, oleks vist tõesti parem ka selles 100% kindel olla, või mis ?

                      Kommentaar


                        inimesed, te olete nii tõsised
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Ega ma ässitaja ei ole , aga verd tahaks küll näha
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel
                            Vaat kes räägib. Loe palun oma postitusi ja siis hakka kilkama.
                            Kokku-lahku kirjutamine pole sul ka just kõige tugevam külg.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              JK Kalju: 1-Savitkski, 2-Haavistu, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 4-Sala, 13-Kuusk, 9-Gomes, 3-Albani, 26-Kovtunovitš, 8-Rafael.
                              Varus: 96-Hermanson, 27-Kõlu, 28-Kägo, 5-Nunes, 7-Ochoa, 23-Jakobson, 11-Kaukvere

                              Vau, millise koosseisu Voolaid on Sillamäe vastu üles ladund..

                              Kommentaar


                                1-1 seis Sillamäel. Penaltist Jevdokimov siis värava autoriks. Haavistu on välja vahetatud 18. minutil, vigastus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X