320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda oli nats hale vaadata kuidas kalju juhtkond enne mängu lõppu areenilt lahkus.Võidud ja kaotused tuleks ikka meeskonnaga koos üleelada või mis?
    Monica

    Kommentaar


      Sorry aga Albani on kehv. Kui esimene mäng oli korralik siis kõik muu on kehvasti läinud. Aeg vist koju saata või pingile jätta mees järele mõtlema, mis ta töö väljakul on. Duublis noori kutte küll, kes mängiks motivatsiooni pealt ainuüksi paremini ning lisaks on noored:P Et arenemis võimelised. Äkki oleks aeg mõelda selle peale.
      MASENDAV.
      Kas Teever on lahkumas, et täna ei mänginud??? Tuult tiibadesse!!! Koondis vajabki uut meest sinna ette tipuründesse. Kõlule vist jääb hetkel veel Teeveri saapad suureks aga mõne aja pärast loodetavasti ta on juba võimeline asendama Teeverit. Kogemusi ja mänguaega ainult vaja.

      Kommentaar


        kaljus on oodata muutusi..

        Kommentaar


          Algselt postitas flo Vaata postitust
          seda oli nats hale vaadata kuidas kalju juhtkond enne mängu lõppu areenilt lahkus.Võidud ja kaotused tuleks ikka meeskonnaga koos üleelada või mis?
          Kes see lahkus?
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Duublis noori kutte küll, kes mängiks motivatsiooni pealt ainuüksi paremini ning lisaks on noored
            Seni kuni M.C. Tallinnalt 1-3 pähe saadakse, pole mõtet sealt duublist vast mehi tuua Ok, see selleks.
            Aga väga hea meel on Dmitri Kovtunovitši üle. Kutt on alles 18 ja ta oli vaatamata ühele suurele prohmakale üks meeskonna parimaid kindlalt. Temast võib täitsa midagi tulla.

            Kommentaar


              sina see ei olnud Petsinhoaga.Aga kahjuks sina ei ole ka juhtkond.Sa oled lihtsalt pantrinahas poiss,kes on ülendatud kannupoisiks anna andeks.
              Monica

              Kommentaar


                Algselt postitas flo Vaata postitust
                sina see ei olnud Petsinhoaga.Aga kahjuks sina ei ole ka juhtkond.Sa oled lihtsalt pantrinahas poiss,kes on ülendatud kannupoisiks anna andeks.
                Kui nii, siis nii.
                Kes sealt juhtkonnast siis ikka lahkus enne mängu lõppu?
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Kui nii, siis nii.
                  Kes sealt juhtkonnast siis ikka lahkus enne mängu lõppu?
                  100% kindel ei ole aga Kunot nägin meie tribüünilt mööda minemas väljapääsu poole ja kui käimlat läksin kasutama siis teepeal teda tähele ei pannud kusagil...kuna ei otsinud spetsiaalselt siis ei tea kas läks ära või mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    100% kindel ei ole aga Kunot nägin meie tribüünilt mööda minemas väljapääsu poole ja kui käimlat läksin kasutama siis teepeal teda tähele ei pannud kusagil...kuna ei otsinud spetsiaalselt siis ei tea kas läks ära või mitte.
                    Ei läinud ära, nägin vahetult pärast mängu teda staadioni ääres.

                    Kommentaar


                      Ma niisama huvi pärast küsin mitu õhuvõitlust Bruno võitis? Ja Mario mõtle palju Unibetist tagasi võis tulla kui enda vastu panna

                      sha la la la laaaa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
                        Ma niisama huvi pärast küsin mitu õhuvõitlust Bruno võitis? Ja Mario mõtle palju Unibetist tagasi võis tulla kui enda vastu panna

                        sha la la la laaaa
                        Hea, et küsid kuna fännid lugesid kõik Bruno peapallid kokku Bruno sai õhust mingi 23-25 palli (parandage mind mõni fänn kui eksin )

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Kõlule vist jääb hetkel veel Teeveri saapad suureks aga mõne aja pärast loodetavasti ta on juba võimeline asendama Teeverit. Kogemusi ja mänguaega ainult vaja.
                          ise usud ka seda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mister Vaata postitust
                            Nahhuj mis kuradi asi see Giovani Albani on? enne hooaeg asai loodetud, et kõige asjalikum võõrleegionär üldse, aga see vend on ajaloo kõige kehvem keskkaitsja Meistriliigas absoluutselt. Saatke sinna Itaaliasse see vend tagasi raisk!
                            minu tagasihoidlik arvamus on selline, et vennal ei ole häda midagi. ma ei tea, mis analüüsiva pilguga teie küll tema mängu vaatate aga minu arust on ta täitsa oky mängija eesti jaoks. aga noh mida mina ka tean mängijatest... kalju fännide viga on see, et nad ootavad kohe mingit ime meest siia lammutama aga kui ta oleks väga hea, siis ta ei mängiks ju eestis või mis? ma arvan, et olge rahul, mis teil on ja toetage oma meeskonda edasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              minu tagasihoidlik arvamus on selline, et vennal ei ole häda midagi. ma ei tea, mis analüüsiva pilguga teie küll tema mängu vaatate aga minu arust on ta täitsa oky mängija eesti jaoks. aga noh mida mina ka tean mängijatest... kalju fännide viga on see, et nad ootavad kohe mingit ime meest siia lammutama aga kui ta oleks väga hea, siis ta ei mängiks ju eestis või mis? ma arvan, et olge rahul, mis teil on ja toetage oma meeskonda edasi.
                              No, selleks, et mõista kui koba Albani on ei pea Kalju fänna olema.ja Kalju ikka suudab iga hooaeg 2-3 sitta meest endale hankida. Miks Eesti liiga parim äärepoolik nii hilja mängu sai? Äkki küsiks Floralt nõu välismängijate hankimise osas, see Grusiin on tunduvalt parem kui need Kalju leegionärid. Loodan, et Teever saab välja, kaua ta ikka enam siin amatöörsatsis mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                minu tagasihoidlik arvamus on selline, et vennal ei ole häda midagi. ma ei tea, mis analüüsiva pilguga teie küll tema mängu vaatate aga minu arust on ta täitsa oky mängija eesti jaoks. aga noh mida mina ka tean mängijatest... kalju fännide viga on see, et nad ootavad kohe mingit ime meest siia lammutama aga kui ta oleks väga hea, siis ta ei mängiks ju eestis või mis? ma arvan, et olge rahul, mis teil on ja toetage oma meeskonda edasi.
                                Ma ka nägin eile sitemaid mehi kaitses kui Albani. Eks ta on pange pannud mitmeid kordi eelmistes mängudes, aga seekord ma küll midagi ei näinud mida nüüd eriliselt kritiseerima peaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X