320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Isegi neil kellel C-kategooria puudus?
    Absoluutselt!
    Aga nagu sa kindlasti aru said, siis ma mõtlesin kaasasõitmist.

    Kommentaar


      ja tundubki nii, et Voolaid ongi siis peatreener, ka peale seda kui Getulio tagasi on. Ta jääb vaid motiveerijaks

      «Pole saladus, et meeskonna treenimisega tegeleb nüüd Karel ja minu ülesanne on eelkõige motiveerimine. Minu kahe aasta jooksul jõudsime Euroopa liigasse ja karikafinaali, aga juhtkond otsustas, et on vaja muutusi,» ütles Aurelio.

      / allikas http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375000

      iseasi on see, kui usutav see ÕL on

      Kommentaar


        Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
        ja tundubki nii, et Voolaid ongi siis peatreener, ka peale seda kui Getulio tagasi on. Ta jääb vaid motiveerijaks

        «Pole saladus, et meeskonna treenimisega tegeleb nüüd Karel ja minu ülesanne on eelkõige motiveerimine. Minu kahe aasta jooksul jõudsime Euroopa liigasse ja karikafinaali, aga juhtkond otsustas, et on vaja muutusi,» ütles Aurelio.

        / allikas http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375000

        iseasi on see, kui usutav see ÕL on
        See oli ju alates Karla palkamisest nii.

        Kommentaar


          seda küll, kuid ta oli ametinime poolest abitreener. Ja seda, et Getu nüüd enamasti ainult motiveerimisega tegeleb, ei teadnud

          Kommentaar


            Seni pole siis oma tööga vähemalt hakkama saanud, kui kaks staarmängijat II liigas peavad oma suhtumise tõttu pallima.

            Kommentaar


              eks see ole enamasti ikkagi mängijate probleem, kui treeneri süü.
              muidugi peab ka treener mängijatele motivatsiooni süstima, kuid siiski, pigem mängija enda asi

              Kommentaar


                jääte teeverist ka ilma? kreeka 2 liigas on tase parem, kui kalju oma .

                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!



                teever saaks ju ühe Eesti koondise võtmemängijaga koos mängida

                Kommentaar


                  Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                  jääte teeverist ka ilma? kreeka 2 liigas on tase parem, kui kalju oma .

                  Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!



                  teever saaks ju ühe Eesti koondise võtmemängijaga koos mängida
                  Kui Eesti liiga tase on nii madal, siis miks mehed siin ei lammuta?
                  Võibolla tuleks see mees ka duublisse saata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                    Kui Eesti liiga tase on nii madal, siis miks mehed siin ei lammuta?
                    Võibolla tuleks see mees ka duublisse saata.
                    nad ei hakka jamama, muidu Eesti liiga tase tõuseb ja tulevad mängijad, kes on neist paremad

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Isegi neil kellel C-kategooria puudus?
                      Siiski vist ikka D-kategooriast räägime, kui ma nüüd ei eksi.

                      Aga see selleks, mind parem huvitav küsimus, et miks see Adriel Ochoa staarmängija on, kui ta pole end isegi ML tasemel tõestanud, Felipe kohta saaks seda isegi Eesti tasemel öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Siiski vist ikka D-kategooriast räägime, kui ma nüüd ei eksi.

                        Aga see selleks, mind parem huvitav küsimus, et miks see Adriel Ochoa staarmängija on, kui ta pole end isegi ML tasemel tõestanud, Felipe kohta saaks seda isegi Eesti tasemel öelda.
                        Ilmeselgelt tõusis ju eliitmängijaks peale vapustavaids driblasi Aastalõpukal ning seepärast on ka see japs üks liiga parimaid poolikuid.

                        Kommentaar


                          Panter ja nöör kaelas väga mõnus huumor.meeldivalt naljakam,kui mingid paljaste tagumentidega kalju fännid mööda hiiu statkat silkamas.
                          Monica

                          Kommentaar


                            Algselt postitas flo Vaata postitust
                            Panter ja nöör kaelas väga mõnus huumor.
                            Ma ei oleks üllatunud, kui Flora fännid gaasikambri oleksid kaasa võtnud Hiiule ja siis Pantri sinna pistnud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ilmeselgelt tõusis ju eliitmängijaks peale vapustavaids driblasi Aastalõpukal ning seepärast on ka see japs üks liiga parimaid poolikuid.
                              Ochoa pole jaapanlane Märt. Japs pole ML-is veel mänginudki....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Ochoa pole jaapanlane Märt. Japs pole ML-is veel mänginudki....
                                Eks jaapanilane seepärast ongi nii hea, et pole veel platsil käinud, tahtis Pras öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X