320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ballack Facebook'is
    Weeee aaaare following Flooooraaaaaa over land and sea...shallallallallallaaaaalaaaa...
    Näe, isegi Flora tulihingeline fänn Ballack võtab Kaljust shnitti.. shalalalalalalaaa!

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Ei saa aru ,miks Kalju juhtkond peab Felipe teemat( kaardijama ) pressi kaudu kommenteerima. Kaljus on ju kõik nii kõvad meediagurud ,kas mõni selle peale ei tule ,et taoline lahmimine teeb ainult halba .
      meedia seisukohalt on alati parem kommenteerida, kui sul just midagi varjata pole. mitte vastamine ja kommentaari mitteandmine pigem loob mulje justkui oleks sul midagi varjata.

      eks igal juhtumil on oma finessid, ent põhiliselt selline käitumismaneer peaks toimima. kui oled avatud, valmis suhtlema, siis üldiselt ka meedia peksupoisiks ei jää, pigem vastupidi.

      Kommentaar


        meesmuiste, ma arvasin, et need laused, mida sa tsiteerisid, on iroonia ja nali. Või on tõesti tõsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          meesmuiste, ma arvasin, et need laused, mida sa tsiteerisid, on iroonia ja nali. Või on tõesti tõsi.
          ma ei saa täpselt aru mida mõtled? mina räägin sellest krediitkaardi jamast ja Kuno kommentaarist. Ajakirjanik helistas Kunole ja küsis, et mis tema klubi juhina asjast arvab. Kuno vastas, et kui leiab kinnitust, siis bye bye. Suhteliselt adekvaatne. Kui Kuno poleks kommenteerinud, siis oleks jama ehk suuremgi. Lugu oleks nii ehk naa lehes olnud ja kui oleks lisatud, et klubi juhtkond ei soostu kommenteerima, tekkinuks mulje, et justkui oleks neil midagi nagu varjata. Või mida sa mõtlesid?

          Kommentaar


            Ai, sa saibd väga valesti aru.
            Ma pidasin silmas, et laused, mida sa tsiteerisid ja millele vastasid (see Rootsi Kunni jutt, et miks peaksidki Kalju meediagurud väikest pettust, et mitte öelda kriminaalkuritegu kommenteerima) oli ehk tolle postitaja väike sarkasm ja sa vahest ei hammustanud teise meeskonna fänni nalja läbi. Aga võib-olla ma muidugi eksin ja Kunn mõtlebki nii.
            Kui eelnevalt halvasti väljendusin, siis proovin teise nurga alt: loomulikult ma jagan seisukohta, et kommentaaridest keeldumine või mingi ümmargune jutt oleks klubi poolt taolises olukorras ja kõiki lisanüansse arvestades (et mehega varemgi jamasid olnud ja ängu ka ei näita) mõttes suur viga.

            Kommentaar


              Selle krediitkaardi kohta nii palju, et minu teada lööb kirja "varastatud kaart" kassas ette siis, kui kaart on kinni pandud omaniku poolt. Seega ei pruugi see olla alati just varastatud.

              Kommentaar


                Ok, Gallacher, selge pilt Mina ei saanud aru, et see sarkasm oleks olnud

                Kommentaar


                  Can it be does Kalju sign no brazil players sign at the summer transfermarked?
                  I hope not, they need new players, i hope too that Kalju realsed the contracts
                  from Ochoa and Gomes this 2 players are to bad for Kalju. Has got Kalju
                  enough money to sign players?

                  Kommentaar


                    Silver, sa siin mõni päev tagasi ütlesid, et kuidas sind häirib, kui ma siin lambist kritiseerin jne. Mõistan.

                    Mind aga häirib see kui ma Nõmme Kalju poolehoidjana esidan seda klubi. Mõned päevad tagasi tulid mitmed inimesed minu juurde, kes siinse jalgpalliga väga kursis ei ole ning kuna nad teadsid minu ja Kalju suhet, siis uurisid, kas toetan ikka seda varaste ja neegrite punti. Lisaks pidevad märkused inimestelt, et noh, treileriga toodud sadamatöölistega tiim ei saavutagi tulemusi jn. Ma ei soovi käia ora perses ringi.

                    Ma soovitaks klubi töötajatel lugeda 2008. postitusi siinses foorumis, kus 9 inimest 10-st, kes üleüldiselt ei kuulunud ühegi võistkonna fännklubisse, toetasid südames Kaljut. Mis on aga praegu juhtunud? 9 inimest 10-st, kes on erapooletud vaatlejad mõnitavad ainult Kaljut. Kui palju on neid inimesi, kellele Kalju kui jalgpalliklubi meeldib? Ehk on millegagi mööda pandud?

                    Aga loodame, et laupäeval tuleb võitluslik mäng ning meestel on tahtmist, et võidelda veel kõrgete kohtade nimel. LWB on platsis ning loodame, et Eesti suurima fännklubi liikmed kah!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      ning loodame, et Eesti suurima fännklubi liikmed kah!
                      Jalgpallihaigla on koondise fännide ühendus mitte klubi fännide ühendus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Jalgpallihaigla on koondise fännide ühendus mitte klubi fännide ühendus
                        Eesti vanima jalgpalliklubi Nõmme JK Kalju fännigrupp, ehk Roosad Pantrid on suurim jalgpalli fännirühmitus Eestis!

                        @jkkalju.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ma ei soovi käia ora perses ringi.
                          Mario, ma austan sind. Aga tekkinud üks küsimus, et sa toetad võiskonda eks? Aga miks sa tunned ennast nii süüdlasena kui klubi on teinud kahjuks nati valesid valikuid? Kas sina saad teha sinna midagi? Ma ei taha öelda et su hääl ei mõju kellegile. Sa võiksid kasvõi koguma mingeid hääli või alkkirju et klbu muudaks midagi. Ma ei tahaks ka Nõmme Kalju juhtkonda ja manageri laita aga see aasta olete teinud mõned vead võistkonna valikutes. Aga Mario räägib tõtt ja minu teada on Eestis sõnavabadus ja selleeest et 1!!!! fänn julgeb avalikult sõna võtta teha talle piirangud.
                          Aga Mario, sa võiksid selleeest võtta LWB kokku ja tulla mängule ja toetada võitkonda hoolimata nende poolsetest tegudest. Näitada et olete siiamaani ustavad võiskonda keda toetama hakkasite.
                          Ma ei teagi mis öelda edasi ja pole kursis su väitetega kuna ei ole eriline lugeja aga kui sa mind kurssi viiksid siis saaks rohkem aru. Kui sul huvi on võid kurssi viia ja siis saame koos arutada ja lahendata probleemi ( loodetavast ).
                          Kusjuures polegi mina mängudel see aasta käinud, kuna ei ole aega olnud ja siis olen tõesti ära unustand kuna nv tahan puhata. Kalju mängudel oleks seda tõesti hea teha aga siin kohal on minul omad põhjused mida ma ei hakka lahkama foorumis.
                          Vabandan kui läksin teemast mööda või solvasin kedagi.

                          Parimat soovides
                          Taniano.
                          Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                          Kommentaar


                            Süüdi ma ei saa ega olegi midagi tunda, lihtsalt iga fänn esindab oma klubi, nagu iga perekonnaliige esindab oma perekonda jne. Ja kui ei ole käsil parimad hetked (juba 14 kuud miinus off-season), siis tuleb ka fännil taluda kogu klubiga kaasnevat ebameeldivust kui ei lähe kõige paremini.

                            Aga viimasel mängul vs Lootus tegid Laagri omad ilusti häält oma sektorist ning esineti täitsa võrdväärselt. Tulemused on aga näidanud see hooaeg, et ilma fännideta on tulnud paremad tulemused, ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Süüdi ma ei saa ega olegi midagi tunda, lihtsalt iga fänn esindab oma klubi, nagu iga perekonnaliige esindab oma perekonda jne. Ja kui ei ole käsil parimad hetked (juba 14 kuud miinus off-season), siis tuleb ka fännil taluda kogu klubiga kaasnevat ebameeldivust kui ei lähe kõige paremini.

                              Aga viimasel mängul vs Lootus tegid Laagri omad ilusti häält oma sektorist ning esineti täitsa võrdväärselt. Tulemused on aga näidanud see hooaeg, et ilma fännideta on tulnud paremad tulemused, ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?
                              Hea töö siis(Y).
                              Ei usu et fännid pigestavad. Kuigi nendel mängijatel kes on avaliku kriitika all olnud võib pingestada kuna tahavad näitada Fännidele hästi. Aga paljudele mängudele mõjub hästi isegi kui klubi kaotab , lähevad fännid ja löövad patsu ja ütlevad et andsid endast parima. See tõstab enesehinnakut ja toob parema tulemuse. Fännid annavad palju juurde eriit kui nad püüavad tõsta enesehinnakut.
                              Mario sulle kiituseks oled olnud võitkonna juures alati ja su kohal oleks peaks andma palju, kuigi paljud mängijad ei mängi enam kes olid ammu aega tagasi.
                              Meenutaks sulle Kuresaare reisi mis olid siis kui Kalju tõusis meistriliigasse. kui mängijad hüppasid riierusruuumi ees ja lausid oo-d. Ja kuidas me neid väljakule joostes tervitrasime ja neile kaela langesime. Kas see mälestus pole meenutamist ja pingutusi väärt? Mängijad on vaja tuua samale tasemele.
                              Aga kuidas? See on küsimus...
                              Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                              Kommentaar


                                Sellest Kuressaare efektist pole enam ju miskit alles, kui selle osalistest on ainult üks mängija esinduses, okei teine kakerdas kah täispeaga tribüünil. Selline suhe nagu oli siis mängijate ja fännide vahel on kahjuks minevik. Mõistan, et meeskonda oli vaja tugevdada, aga mängijate poolt loodud identiteet kaotas klubi ise ära. Ja nii mõnelgi endisel mängijal ei ole üldse halb meel, et Kaljul nii kehvasti läheb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X