320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    õiged fännid vaevalt hinna üle nurisevad aga vinguvad need kes ise niikui nii ei ostaks
    Nagu praegune tribüüni olukord näitab, ongi seal 2-3 inimesel särk

    Ju siis 2-3 fänni ongi.

    Kommentaar


      Asi, mis selle hinna kõrgeks ajab, ongi just logo trükk: värvilised sponsorlogod, lisaks seljale nimi ja number. Kui olete tähele pannud, siis numbritel on sees väikesed täpikesed, iga numbri tegemisel peab need augud käsitsi "tühjaks noppima". Paraku on ju teada, et käsitöö on sigakallis.

      Kommentaar


        Ilma nime ja numbrita särke ei taha teha nagu Flora särkide puhul mis müügis? Tuleks vähe odavam. Oleks ostjaid rohkem. Või siis kaks varianti, et üks nime ja numbriga ja teine ilma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saharov Vaata postitust
          Asi, mis selle hinna kõrgeks ajab, ongi just logo trükk: värvilised sponsorlogod, lisaks seljale nimi ja number. Kui olete tähele pannud, siis numbritel on sees väikesed täpikesed, iga numbri tegemisel peab need augud käsitsi "tühjaks noppima". Paraku on ju teada, et käsitöö on sigakallis.
          Kulla Sass, nii lolli juttu ei tahaks küll uskuda.
          Loll on see kes vabandusi ei leia.
          Nagu ka ballack juba mainis- saab ka ilma nimede ja numbriteta.
          Palju teil neid täpitähtedega mängijaid ikka on?
          Samuti ei pea olema särk kirju (nagu juudi jõulupuu), keda need reklaamid ikka huvitavad. Peale Kalju juhtkonna ja sponsorite muidugi.
          NB! Minu teada pole küll erilist hinnavathet nimedel mis selja peale lähevad. Nimi on nimi ja hind on sama. Vähemalt KTM Disainis oli vanasti nii. Tundub, et olete vale firma valinud trükkimiseks.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kulla Sass, nii lolli juttu ei tahaks küll uskuda.
            Loll on see kes vabandusi ei leia.
            Nagu ka ballack juba mainis- saab ka ilma nimede ja numbriteta.
            Palju teil neid täpitähtedega mängijaid ikka on?
            Samuti ei pea olema särk kirju (nagu juudi jõulupuu), keda need reklaamid ikka huvitavad. Peale Kalju juhtkonna ja sponsorite muidugi.
            NB! Minu teada pole küll erilist hinnavathet nimedel mis selja peale lähevad. Nimi on nimi ja hind on sama. Vähemalt KTM Disainis oli vanasti nii. Tundub, et olete vale firma valinud trükkimiseks.
            Sa oled nüüd natuke valesti aru saanud sellest "täppide" jutust. Jutt on siiski sellest, et särgil olev valge number sisaldab endas hunnikut musti auke, mida ilmselt, siis tuleb käsitööne sinna kuidagi tekitada ja see võib sel juhul tõesti päris kallis olla, kui neid sinna sisse nokitakse. Küll aga ei peaks ehk fännisärk olema sellisel moel trükitud st. neil võiks olla siis number tavaline ühtlane värv ilma sellise käsitööta.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Sa oled nüüd natuke valesti aru saanud sellest "täppide" jutust. Jutt on siiski sellest, et särgil olev valge number sisaldab endas hunnikut musti auke, mida ilmselt, siis tuleb käsitööne sinna kuidagi tekitada ja see võib sel juhul tõesti päris kallis olla, kui neid sinna sisse nokitakse. Küll aga ei peaks ehk fännisärk olema sellisel moel trükitud st. neil võiks olla siis number tavaline ühtlane värv ilma sellise käsitööta.
              Minu viga, olen tõsti siis valesti aru saanud.
              Samas jääb siis arusaamatuks, miks sellist "käsitööga" tehtud numbrid head on?
              Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Minu viga, olen tõsti siis valesti aru saanud.
                Samas jääb siis arusaamatuks, miks sellist "käsitööga" tehtud numbrid head on?
                Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.
                Varsti pole enam mehi kas mängiks v õigemini mängumehi sest kuuldavasti on pärdikud koju saadetud aga duublist pole väga kedagi võtta

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Minu viga, olen tõsti siis valesti aru saanud.
                  Samas jääb siis arusaamatuks, miks sellist "käsitööga" tehtud numbrid head on?
                  Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.
                  Ma pakun, et kui disainer kujundas särki, ei mõelnud ta tõesti niiväga hinnale. Ilus särk tuli aga ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                    Ma pakun, et kui disainer kujundas särki, ei mõelnud ta tõesti niiväga hinnale. Ilus särk tuli aga ikkagi.
                    Nõustun , ainuke mis kaljul see hooaeg vist ilus on olnud ongi vorm.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Minu viga, olen tõsti siis valesti aru saanud.
                      Samas jääb siis arusaamatuks, miks sellist "käsitööga" tehtud numbrid head on?
                      Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.
                      No aga mõtle selle peale, kes neid auke peab tegema - tema tahab ka vorsti leiva peale osta:P
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Fännidele pole neid augulisi numbreid ega sponsorlogosid vaja. Võiks ju ilma kõigi nende viguriteta teha ühe odavamat sorti särgi näiteks.

                        Kommentaar


                          Oeh seda kalju foorumit on vahepeal kohutav lugeda , HÄDA AJAB HÄDA TAGA. Kui ei olnud särke müügil siis oli paanika , miks ei ole nüüd kui on , jälle paaniks miks nii kallis. Ei ole ju kohustust osta ja kui väga tahad ma arvan , et kõik fännid leivad, kust see raha kõrvale panna ja oma lemmiku särk osta ja miks mitte ka mõni teine.

                          Kommentaar


                            Naljakas tegelikult mõelda, et Nõmme Kalju mängijate varustusse kuulub mingi 8000+ krooni eest varustust ning Narva Transi mängijad jagavad oma haisvaid särke juba umbes viiendat hooaega. Omaette küsimus, kes väljakul parem on.

                            Aga kui masturri poolt öeldud fakt paika peab, siis teeb see klubi ikka kõike nii valel ajal kui võimalik. Positiivne on muidugi see, et taaskord peaks mu mõtteavaldus paika, et neid pooletoobiseid pole vaja, aga kui sa saadad 5 mängijat minema, siis jääb koosseis ikka üpris lahjaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Aga kui masturri poolt öeldud fakt paika peab, siis teeb see klubi ikka kõike nii valel ajal kui võimalik. Positiivne on muidugi see, et taaskord peaks mu mõtteavaldus paika, et neid pooletoobiseid pole vaja, aga kui sa saadad 5 mängijat minema, siis jääb koosseis ikka üpris lahjaks.
                              aga Smironov naaseb ju laenult ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Ma pakun, et kui disainer kujundas särki, ei mõelnud ta tõesti niiväga hinnale. Ilus särk tuli aga ikkagi.
                                Disainer mai ääs.
                                Mingi suva jorss nagunii kuskilt kontorist kujundas või siis mõni suvaline Rahumäe põhikooli õpilane.
                                Järjekordne rumal lüke lihtsalt Kalju poolt. Soovite särkide pealt tõesti palju teenida, et rikkaks saaksite? Parem väänake Prives rummikoksile 5 eeku juurde ja saate ikkagi rohkem kasumit kui 1000 eeguseid särke müües.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X