320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Türa, Beaf, käi perse! Osila jooksis koos kaameramehega kiiresti toimetusse ja lasi lindi ära töödelda ning viie mindi pärast tuleb erisaade, kus sulle golle näidatakse.
    See oli hea
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Ma klge tõesti pakuks, et te olete mingid 8-11 aastased põrnikad, kellel on pahur meel, sest Kalev kaotas TVMK'le.
      Tra te võiksite ise olla vähegi rohkem reaalsemad, igast asjast pole vaja nii suurt numbrit võtta ja kruvi nii pingule keerata. Ma ei mõelnudgi, et kohe mingit videopilti, totakad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
        Flora siis ainus Eesti meeskond kes teenis BaltiLiigas võidu, kahjuks küll edasipääsu se ei toonud, kuid vähemalt tuli võit Vetra vastu võõrsil 1:0 E. Jäägri väravast.

        Palju õnne minu poolt kõikidele teistela kaasfännidele!
        Lisaks kogus FC Flora ka Eesti klubidest kõige rohkem punkte!

        Kommentaar


          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Ma klge tõesti pakuks, et te olete mingid 8-11 aastased põrnikad, kellel on pahur meel, sest Kalev kaotas TVMK'le.
          Tra te võiksite ise olla vähegi rohkem reaalsemad, igast asjast pole vaja nii suurt numbrit võtta ja kruvi nii pingule keerata. Ma ei mõelnudgi, et kohe mingit videopilti, totakad.
          Tra ma ütlesin lihtsalt et Indreku postitus oli vaimukas, sa ei pea sellepärast kohe sõimama hakkama ja see, et mul Kalevi avatar on ei tähenda et ma Kalevi tulihingeline fänn olen.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
            Tra ma ütlesin lihtsalt et Indreku postitus oli vaimukas, sa ei pea sellepärast kohe sõimama hakkama ja see, et mul Kalevi avatar on ei tähenda et ma Kalevi tulihingeline fänn olen.
            Sa oled mulle ennemgi pinda käinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              Ma klge tõesti pakuks, et te olete mingid 8-11 aastased põrnikad, kellel on pahur meel, sest Kalev kaotas TVMK'le.
              mis see märtsi keskel saadud kaotus siia puutub? peale seda on ju Kalevil hästi läinud...

              hea töö Flora, võit on võit, olenemata koosseisust või vastase motivatsioonist!

              Kommentaar


                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Sa oled mulle ennemgi pinda käinud.
                Ma olen viimasel ajal isegi viisakalt sinuga käitunud ning jätnud vahemärkused tegematta?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Ossipov ja Zelinski lõid üpris sarnased väravad täna

                  Kuna ei talu ma seda urmari kekutamist, siis olgu mainitud, et paraku hoolimata sellest, et teeniti kõige rohkem punkte näidati tõenäolisemalt kõige kehvemat mängu. Flora oli enamjaolt siiski oma vastastega jõuetu ning millegiga hakkama ei saadud.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Ma lihtsalt ütlesin, et koguti kõige rohkem punkte ja see on täitsa tõsi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ma lihtsalt ütlesin, et koguti kõige rohkem punkte ja see on täitsa tõsi.
                      Vbl tõesti.. sorry, et siis nati teravaks läksin. Mõtlen nii sellegipoolest. Aga uskumatult hale tase meil siiski nagu näha.

                      kuidas see võimalik nagu on et meie meisterklubi poolkaitse nulliti lihtsalt nii ära :S
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kuna Flora koosseis on sellel aastal nagu on, siis võib öelda, et teine ring läks neil enamvähem korda. Hoopis viletsamat mängupilti demonstreeris ju Levadia, kes mängis parimas koosseisus ja ometi ei suudetud millegagi hakkama saada. Vaid Zelinski näitas oma head realiseerimisoskust.

                        Tänu Flora võidule ei saa siiski öelda, et Eesti klubid ei võitnud mitte ainsatki mängu. Ka suht tähtis fakt.

                        Kommentaar


                          Balti liiga alagrupid on nüüd mängitud ja võib hakata esimesi kokkuvõtteid tegema.
                          Isiklikult olen näinud vaid Flora ja Levadia mänge.TVMK ja Transi esitused jäid nägemata ,kuna kattusid just teiste vaadatud mängudega.
                          Turniiri algus tundus vähemalt Levadia seisukohalt üsna lootustandev ,kui Liepajas näidati varakevade kohta ilusta mängu aga tundub ,et see oli petlik ,sest lätlastel polnud veel hooaeg alanud.
                          Tõele au andes toodi nii Levadia ,kui kogu meie klubijalgpall maa peale tagasi. Ja see on tegelikult üsna kurb seis.
                          Edasi sai vaid üks klubi ja sedagi ainult tänu ühele jamale. Õiges mängus oleks ka vastupidi võinud minna.
                          Kokkuvõttes siis üks võit hunnik viike ja kaotusi. (Transi võitu ei saa tõsiselt võtta
                          Me oleme oma naabritest selgelt maas. Meie klubide eelarved on väiksed,l need üksikud leegionärid ,kes meil mängivad on pehmelt öeldes just nende samade naabrite poolt ära visatud vanad kantossid, talvised treeningud algavad meil lumerookimisega ,samal ajal,kui naabrid käivad kaks korda lõunas.või harjutavad sisehallides.
                          No ja lõpuks ei ole meil ka fännide osas suurt vastu panna ,publiku hulgas rääkimata.
                          Kui me mingil hetkel kusagil 2000.a. paiku , leedukaid ja hiljem lätlasi koondise tasemel korra võitsime siis tundus ,et hakkame järgi jõudma aga nüüd on mahajäämus ilmne ,alates juba noortest. Võibolla ma olen liiga pessimistlik aga tulemused räägivad enda eest.
                          Siiski tuleb edasi minna ja mõelda ,kuidas saaks midagi paremini teha.Balti liigal on perspektiivi .Tähtis ,et selle loojail nüüd isu otsa ei saaks.Kui me ka järgmisel aastal mingit konkurentsi ei suuda pakkuda siis võib just naabritel huvi ära kaduda. Positiivse poole peale võib kanda ehk selle ,et kõik klubid lõid väravaid ja mitte vähe. Koondis pole ju seda suutnud. Balti liigat tuleks jätkata ja täiendada.Võibolla kaasata ka keskmikke.Mõelgu asjapulgad selle üle.
                          Aga tõelistel eesti jalgpallihulludel ei jää vist tõesti muud üle ,kui lähiajal Narva sõita ja sealseid publikunumbreid suurendada.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Aga tõelistel eesti jalgpallihulludel ei jää vist tõesti muud üle ,kui lähiajal Narva sõita ja sealseid publikunumbreid suurendada.
                            Ma pakun, et narvalased saavad sellega ikka ise hakkama, sest 1500 pealtvaatajat Kaunasega mängides on ikka pä'ris kõva sõna
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              ma ei tea kes on Urmar. Ja ma ei ole päris kindel, et kas see, mida ta räägib on provokatsioon või lihtsalt ila.
                              Flora võit ei oma turniiri tulemuse, Eesti jalgpalli taseme, klubide olukorra ja meil evitava klubide arendusstrateegia kõrval mitte mingit rolli. Hakkab jälle peale jutt stiilis, kuidas me kaotasime väga ilusasti.

                              Ma ei jõudnud eile jalgpalliuudiseid lugeda, kas FC Flora tegevjuhtkond teatas oma tagasiastumisest?
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                                Hakkab jälle peale jutt stiilis, kuidas me kaotasime väga ilusasti.

                                Ma ei jõudnud eile jalgpalliuudiseid lugeda, kas FC Flora tegevjuhtkond teatas oma tagasiastumisest?
                                Tõsiselt, mis sinu p....t torgib? Enam ei või klubi võidu üle ka rõõmu tunda?
                                Ei ole vaja peale igat Flora mängu sama ila ajada.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X