320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma ei õigusta seda, et reklaami üldse ei tehta, aga Flora fänn, kes ei tea, et meeskond mängib on ikka ka omaette saavutus.

    Flora kodulehelt oleks seda ikka märkama pidanud, kui juhuslikult Flora fänn juba ollakse. Ja siis võiks sinna kiigata, kui juhuslikult on omandatud arvutikasutamise oskused ja seda vahel ka kasutatakse.

    Lisan kindluse mõttes, et ma ei püüa väita, et reklaami ikka tehakse.
    Vabandan juba ette, et vihase reageeringu pärast, aga mu järgnev tekst on üldistavalt pigem suuremale ringile mõeldud!

    Kuule mees, mine purki, ausalt...
    Teema pole praegu selles, et paar inimest avastasid mängupäeval soccernetti lugedes, et täna mäng on, vaid probleem on selles, et EJL ega enamus meeskondi ei suuda teha avalikus sektoris isegi elementaarset reklaami, mis üldiselt inimesi staadionitele juurde meelitaks.
    Rahapuuduse jutu võite kõik endale perse pista, sest andekamaid lahendusi leitaksegi rahapuuduses olles, seda siiski vaid siis kui inimestel tõsist soovi ja ettevõtlikust olemas on!

    Fännide tuumik teeb oma raha ja vahenditega oma meeskonnale kogu aeg stabiilselt reklaami ning toob seeläbi uusi nägusid OMA sektoritesse regulaarselt juurde, kuid see ei tähenda seda, et EJL ja klubid võiksid lubada enda poolt seetõttu lõdvemalt võtmist...

    Kurat, mille eest ja pärast teil seal palka mastakse inimestele, kelle ametinimetused väljendavad seda, et nad peaks turunduse kandis tegutsema???
    Selle eest, et mõni vend saaks siin demagoogitseda teema üle "miks mõni mees kodulehte iga 5 minuti tagant ei külasta" v?

    Võtke ennast kokku või astuge rongilt maha!
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Fänne meie klubide võistkondadel isegi on, aga ei Meistriliigat ega ka Balti liigat ei käi vaatamas need fännide lemmikud: tennisepublik. Ainukesed vaatajad ongi need, kes on fännid, sponsorid või muidu jalgpalliga seotud. Kuidagi tuleb aga see "tennisepublik" tribüünile saada.

      Kommentaar


        Nagu näha sain, oli minu siinne sekkumine vale käik. Avaldasin vaid imestust, et Flora fänn ei tohiks küll väita, et mängust midagi ei teadnud. Oma lihtsameelsuses arvasin, et nad ikka vahel Flora kodukat ka vaatavad, et sealt kalendrit otsida. Aga kus sa seda. Tuleb välja, et isegi selle mainimine on mõne Flora fänni jaoks kurjast.

        Väikese vabandusena ütlen, et mina ei ole mingi reklaamitegemisega tegelev ja selle eest palka saav tegelane. Aga ega see ei vabanda muidugi midagi. Jätan sellel teemal edasiseks sõna neile, kes spetsimad.

        Kommentaar


          Ära nüüd väikse plika kombel solvuma hakka, parem võta mõnel "spetsialistil" kratist kinni ja pane ta jõuga kasvõi soccerneti lugema!


          Mõnikord on tunne, nagu peaks kohati koeri haukuma õpetama...

          Edit.... Ja Trans viigistas 52. minutil... 1-1, mõlemad väravad penaltitest
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Peaks ikka ühe veel ära lööma muidu väga palju sanšše pole enam edasi saada

            Kommentaar


              Tüüpiline pööbli seisukoht - miks avalik sektor (riik/kov ja nende hallatavad asutused) ei aita ja kui aitabki, siis miks nii vähe.

              Pööbel peaks mõistma rohkem "Alusta iseendast" tähendust.

              Kui jutt nüüd konteksti viia, siis kõige enam peab vaeva nägema klubi, et publikut meelitada. Jalkaliit on siinkohal pigem tugiisiku rollis.

              ... ja pole vaja koguaeg urmarit tümitada. Spetsialistid ei ole tegelikult nii lollid ja saamatud, ehkki üldusele võib selline mulje jääda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                ... ja pole vaja koguaeg urmarit tümitada.
                nagu küla koerale, nõnda koer külale
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  nagu küla koerale, nõnda koer külale
                  ega müts meest riku ... või pole asi üldse mütsis?

                  Kommentaar


                    3-1!
                    See juba läheb!

                    Kommentaar


                      Õu Noonik
                      Kuule mees, khhmmm, vabandust su suhtumisest kumab välja, et tegemist võib olla isegi verinoore härraga, sa loe mu postitus teinekord korralikult läbi, ennem, kui "pööbli" kalla haukuma hakkad...
                      Ma ei kujuta isegi ette, kui palju mina ja mitmed teised meist on oma isiklikku aega, raha ja närve kulutanud selleks, et toimuks progress paremuse suunas, see polegi tegelikult tähtis, sest neid ohvreid tuleb tuleviku nimel tuua!
                      Kaua võib seda "alusta iseendast" paska veel taluda?

                      Kurat, mõnikord paneb ikka imestama, et kelle jaoks mehed seal platsil seda palli taga ajavad siis üldse? Klubiomanike, sugulaste ja sponsorite jaoks? Lisame siia EJL arusaama järgi veel mõned "hullud", kes ML jälgivad ja kõik...

                      On see normaalne?
                      Kuidas kurat meie meeskondadel üldse sponsoreid saab/tahab olla, kui nende ostetud reklaami näevad nädalast nädalasse vaid ühed ja samad vähesed "hullud"!?!?!?

                      Pööbel, hehe....

                      Jalgpalli mängitaksegi igal maal reaalselt "pööbli" rõõmuks. Meil on see vaid idee tasemel ning mõni julgeb selle üle isegi irvitada....

                      Edit:
                      Narva juhib nüüd juba 5-1.... Teine Narva poolne värav löödi mänguolukorras ja kolmas värav on jällegi penalti... neljas veel tuli juurde, viies...minge purki Uskumatu
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        Paremini kui Flora, uskumatu Trans ikka.

                        Kommentaar


                          pööbel, üldsus - poteito, potato

                          "alusta iseendast" paska tuleb kahjuks igavesti taluda, sest niikaua kuni inimesed seavad etteotsa oma isiklikud huvid, ei saa me rääkida üldsuse huvidest. See on umbes nii, et kõik teavad mida see "alusta iseendast" pask tähendab ja mõte on kah tore, aga las keegi teine teeb sellega algust.

                          Kui mul on valida, kas ma saan mingist tegevusest isiklikku kasu ja selle tegemata jätmisest saaks ühiskond kasu (nt mingitsorti ettevõtlus), siis suure tõenäosusega ma hooliks eeskätt enda edust - sama on ka jalkaklubidega. Oleme siiski kõigest inimesed. :P

                          Kommentaar


                            Süüdistage mind ebapatriooklikkuses aga sellist tühjust staadionil vaadates, kus ainukesed, keda kuulda on... on käputäis Ventspilsi fänne, soovin, et Kalju kiiremas korras välja langeks.

                            Häbi! Häbi kogu Eesti jalgpallile...

                            Kus on Kalju "paljad poisid"? Kus on fännid, Nõmme uhkus?

                            Mis on juhtunud Nõmme Kalju?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kus on Kalju "paljad poisid"? Kus on fännid, Nõmme uhkus?

                              Mis on juhtunud Nõmme Kalju?
                              Ilmselt lõugavad Hiiu staadionil või mõnes Nõmme bussipeatuses.

                              Kommentaar


                                Kalju fännid on samasugune kummitus nagu Põhja-Korea fännid selle aasta MM-l... Hiinast palgatud klounid. Ju siis ei makstud enam...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X