320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora sõlmis lepingu norralasega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Ott

    Kui Frankel ja see Hamre tulevad siis on kokku koos Kim Solbrgiga neli uut välismaalast, parem kui tuua edasi venelasi. Pealegi see neli uut välismaalast ei ole midagi veel palju, see on ju hädavajalik, eriti kui Flora tahab järgmine aasta Euroopas midagi teha .
    Eks see ole rohkem majanduslik mõtlemine. Norralased lähevad reeglina paremini kaubaks kui venelased, seega on igati mõistlik tuua tasuta sisse mõni suht andekas norralane, kes natuke mängib siin ja siis kasudega kuhugi maha müüakse. Kust see raha muidu ikka tuleb... Frankelit on võibolla raskem maha müüa, aga kui tasuta antakse. Üldiselt oleks kaitses sellist venda küll tarvism kes palle lihtsalt umbe ette ei taoks.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #17
      neljap. enne kahvli saadet rääkisime Pohlakuga nendest norrakatest. ta kiitis küll mõlemaid kõvasti. ise pole neid veel näinud aga arvatavasti Moskvas näen.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Frankel poleks esimene must mees Eesti meistrisarjas. Kunagi oli Tevaltes kaks brasiillast. Yks l6i yhes m2ngus vist 7 kolli.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          midagi tuleb meelde küll ,olid mingid brassid ,kes soomes mängisid.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Jaan

            Frankel poleks esimene must mees Eesti meistrisarjas. Kunagi oli Tevaltes kaks brasiillast. Yks l6i yhes m2ngus vist 7 kolli.
            Ja need vist olidki mehe ainukesed väravad hooajal.
            Howay the lads!

            Kommentaar


              #21
              LuaLua ! terekest Kunni poolt.
              minu kõrvadeni jõudis üks jutt,et sa olevat enne Kaza mängu kõva häälega Arnot kirunud. Kas see vastab tõele?
              Asi olevat isegi nii hulluks läinud ,et Poom olevat sulle märkuse teinud. Millest selline vihane reaktsioon?
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by ROOTSI KUNN

                LuaLua ! terekest Kunni poolt.
                minu kõrvadeni jõudis üks jutt,et sa olevat enne Kaza mängu kõva häälega Arnot kirunud. Kas see vastab tõele?
                Asi olevat isegi nii hulluks läinud ,et Poom olevat sulle märkuse teinud. Millest selline vihane reaktsioon?
                Hei,

                See ei lähe nüüd küll topicusse, a vastan:

                Kirusin Arnot, kuna mulle ei meeldi see, mis ta koondisega teeb. Ma ei usu, et aasta (või paari-kolme, nagu Smutov ütles) pärast asi parem on. Ründav mäng ei ole meile sobiv, ma sain palju rohkem emotsioone, kui me mängisime Teituri stiilis kõva kaitsega ja pikki palle ette Operile anti.
                Selline on igatahes minu arvamus ja mängu ajal ka Pijpersile seda hüüdsin - et ta ei ole sobiv mees. Seda kuulnud Poom hüüdis midagi a la "oled fänn või ei ole?". Vot selline lugu.
                Howay the lads!

                Kommentaar


                  #23
                  Selge ,minu meelest on meil riigis sõna ja trükivabadus nii et kõigil on õigusd oma arvamusele.
                  Ega ma paha pärast küsinudki,lihtsalt sinu reaktsioon oli mulle üllatus.
                  FCF Forever

                  Kommentaar

                  Working...
                  X