320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jaanuaris turniir Venemaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Rootsi Kunn pole tükka aega midagi täpsustanud.....Kas on siis ikka plaan sõita või oli see vaid hetkeline mõttevälgatus?
    Kui ma teaks, et kindlalt mińek on, siis hoiaks kokku kõvasti.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #17
      Plaan sõita on 100% ,ma lihtsalt saan alles esmaspäeval täpsed hinnad teada. asi venis natuke nii ,et jlgige teemat.
      annan varsti infi. soovijaid tundub ka olevat nii,et veits kannatust.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Krt kool rikub kõik ära, muidu tahaks VÄGA tulla.
        Aga eks järgmine aasta siis...

        Kommentaar


          #19
          Kahjuks ei saa kuidagi sellega arvestada sest elu jääks seisma mul tööl.No on lihtsalt oina parv tööle võetud?!?
          Naiste kohapealt:tegelege seal Venemaal käsitööga ja jooge viina siis ka haigused ei kimbuta.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            täna õhtul siin täpne reisikirjeldus jsa hinnad,praegu pean trenni minema ei jõua.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              Nüüd siis lubatud sõidukirjeldus ja hinnad.

              1. vene viisa+kindlustus nädalaks=435.-eeki
              pass+2 passipilti minu kätte,sest nüüd kleebitakse viisa passi nagu vnasti olid soome viisad.
              2.sõita saab kahte moodi--a) rong-edasi,tagasi=1450.-eeki
              b) buss-Peterburi sealt rongiga
              Moskvasse= 180.- +320.- =500.-eeki üks ots, seega edasi tagasi oleks 450.- odavam. Kuid jamamist rohkem.
              3. öömaja on hostel ,,Aasia;-kahene tuba 35 USD
              puhtad toad ,kuid vanamoodsad.
              Kuid teades venemaad võib paari Vana-Tallina eest ka 3-4 inimest tuppa mahtuda..
              sööki seal hotellis ei ole,kõik tuleb ise osta või kohapeal valmistada.
              mängu piletite hindu ei tea aga rvan ,et FCF-kontorist saaks võibolla teada ehk isegi tellida.
              kohapealt saab muidugi osta ja odavamalt.

              Nädala jooksul tahan vastuseid ,kes on 100% tulijad.
              siis viin passid sisse ,sest viisade tegemine võtab aega
              Ise pooldan rongiga sõitu, mõnusam ja saab pulli ka.
              reisi pikkus oleks umbes 4-5 päeva, 3ööd hostelis.

              Ootan vastuseid. tervitades R.KUNN
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                OOTAN VASTUKAJA!!!! TEL: 05214160
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  On tekkinud veel üks versioon ,kuidas sõita Moskvasse.
                  Tallinast bussiga Moskvasse ja tagasi (LIINIBUSS)-840.-eeki
                  . Öömaja oleks tasuta,kohalike jalkafännide juures ,vastu võetakse kuni 15 inimest.
                  Tingimusel ,et kevadel kui tuleb Eesti- Venemaa saavad nemad siin peavarju. Samuti tagavad nad meile Moskvas ka turvalise olemise.
                  Viisaga jääb nii nagu ma ennist kirjutasin . Ning jõusse jääb ka hostelisse minek ,vastavalt soovile.
                  Kes ei saa kogu turniiri vaadata , võib ka varem tagasi sõita sest mingit gruppi me ei moodusta ,sõidame kõik ühistranspordiga ja kõigil on võimalus osta tagasisõidupilet vastavalt vajadusele.
                  OOTAN VASTUKAJA.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #24
                    Njaa, see variant, mida sai PaPa ja Rootsi Kunniga pühapäeval kõrtsus arutatud, on muidugi huvitav, kuid minu sõit jääb vist puht rahalistel põhjustel ära..... .
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #25
                      njah, töö tõttu ei saa veel 100% ütelda, kas olen käpp või mitte, seega veel viisat taotlema pole mõtet hakata - tegelikult saab selle viisa ka hoopis kiiremini kätte, paari päevaga (kogemus Valgevene viisaga, kus esmaspäevase sõidu tarvis andsin taotluse Reede hommikul sisse ja reede pärastlõunaks oli mul passis viisa sees, kõik ametlikud kutsed jms. korras)
                      Howay the lads!

                      Kommentaar


                        #26
                        Ka NTV Futboli vahendusel on võimalik neid mänge näha.
                        Esimene võimalus Florat mängimas näha juba 19.12.2002 kell 12.00 (Eesti aeg).

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by tanielo

                          Ka NTV Futboli vahendusel on võimalik neid mänge näha.
                          Esimene võimalus Florat mängimas näha juba 19.12.2002 kell 12.00 (Eesti aeg).
                          Oot, oot...väike parandus, 19.01.2002, sa mõtlesid vist ikka
                          igal juhul väga hea, et NTV futbol seda näitab

                          Kommentaar


                            #28
                            Kutsun kõiki kel huvi neid mänge vaadata, Mustamäele
                            TTÜspordihoone pubisse vaatama,sest seal on suur telekas ja omanik on minu tuttav . Õlu 20.-
                            NTV on sees ja meie kasutada.
                            andke teada ,kes on tulijad!
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              mina ei tule sest mina vaatan selle turniiri ära ja siis tulijalul torman ise vutti mängima flora eest
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by eestieest

                                mina ei tule sest mina vaatan selle turniiri ära ja siis tulijalul torman ise vutti mängima flora eest

                                Seda oli muidugi väga oluline kõigil teada,et sa ei tule. Ja
                                PAPA on kindlasti väga õnnetu.:P
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X