320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    24. jaanuaril sõlmis FC TVMK kaheaastase lepingu Eesti koondise mängija Sergei Terehoviga. Sergei alustas eelmist hooaega Venemaa klubis Jaroslavli Šinnik ning lõpetas hooaja Soome klubis Espoo FC Honka.

    Kommentaar


      Algselt postitas lennat Vaata postitust
      24. jaanuaril sõlmis FC TVMK kaheaastase lepingu Eesti koondise mängija Sergei Terehoviga. Sergei alustas eelmist hooaega Venemaa klubis Jaroslavli Šinnik ning lõpetas hooaja Soome klubis Espoo FC Honka.
      Kui sa veidi viitsiksid lugeda, siis 2 postitust üleval mainisin ma sedasama..

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Kui sa veidi viitsiksid lugeda, siis 2 postitust üleval mainisin ma sedasama..
        vabandust, terja viineritele, kas see või?

        Kommentaar


          Algselt postitas lennat Vaata postitust
          vabandust, terja viineritele, kas see või?
          Täpselt seesama.

          Kommentaar


            see hea et kogemusi meeskonda juurde tuli,usun et Terjast on palju kasu a see hooaeg suudame võidelda tiitli üle.eriti hea meel on selles et ta tvmk-d fc florale eelistas
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              TArtu poistel saab olema päris keeruline platsile saada. Tomsoni kohale toodi Leetma, Jürgensoni kohale Terja, Konsa kohale oli ennegi juba Neemelo ja Gussev, nüüd siis veel Kulatšenko ...

              Kommentaar


                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                TArtu poistel saab olema päris keeruline platsile saada. Tomsoni kohale toodi Leetma, Jürgensoni kohale Terja, Konsa kohale oli ennegi juba Neemelo ja Gussev, nüüd siis veel Kulatšenko ...
                neemelo ei ole ju tvmks või rootsi klubi laenas neemelo tvmk jälle?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                  TArtu poistel saab olema päris keeruline platsile saada. Tomsoni kohale toodi Leetma, Jürgensoni kohale Terja, Konsa kohale oli ennegi juba Neemelo ja Gussev, nüüd siis veel Kulatšenko ...

                  no hetkel oli soomes asi nii, et Jürgenson ja Konsa põhis, Jürgenson vb tõesti nüüd pingile, aga Konsa on kindel. Tvmk ootab temalt palju........mina kah!
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                    no hetkel oli soomes asi nii, et Jürgenson ja Konsa põhis, Jürgenson vb tõesti nüüd pingile, aga Konsa on kindel. Tvmk ootab temalt palju........mina kah!
                    aga zenjov ja see leedukas?

                    zenjov neemelo viki konsa kula gussev

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                      TArtu poistel saab olema päris keeruline platsile saada. Tomsoni kohale toodi Leetma, Jürgensoni kohale Terja, Konsa kohale oli ennegi juba Neemelo ja Gussev, nüüd siis veel Kulatšenko ...
                      Tartu võllidele tuleb konkurents kindlasti kasuks . Tammekas sügati kotte siin tuleb aga palk välja teenida.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Zenjov tulgu tagasi Pärnu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Tartu võllidele tuleb konkurents kindlasti kasuks . Tammekas sügati kotte siin tuleb aga palk välja teenida.
                          jah ega pealinna elu pole mingi meelakkumine
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Tartu võllidele tuleb konkurents kindlasti kasuks . Tammekas sügati kotte siin tuleb aga palk välja teenida.
                            Huvitav, et kottide sügamisega nii hästi trenni kannatab teha, et suurem klubi nad endale värbas?! Mina soovitaksin sellisel juhul kotte edasi sügada - järgmine samm välismaa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                              Zenjov tulgu tagasi Pärnu.

                              See on küll õige jutt. Kes teab võibolla rendivad Pärnusse tagasi mingi sümboolse raha eest ,et poiss mängida saaks.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                                Huvitav, et kottide sügamisega nii hästi trenni kannatab teha, et suurem klubi nad endale värbas?! Mina soovitaksin sellisel juhul kotte edasi sügada - järgmine samm välismaa.

                                Ütleme nii ,et mõnele mehele tuli keskonna vahetus viimasel hetkel muidu oleks eluks ajaks andekaks jäänud nagu meie kuulsad NBA kandidaadid liba-Kalevist.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X