320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvan et Paide peab vastu kodus, raske saab olema. Levadia võiks kossid alla saada, Hibernians pole nii raske vastane.

    Kommentaar


      Mu ainus palve on see, et kui ma ETVst Paide mängu vaatan, siis Tiisler või kesiganes seal on EI MULISEKS teise mängu tulemusest nagu eelmine nädal oli.

      Kommentaar


        Mu ainus palve on see, et kui ma ETVst Paide mängu vaatan, siis Tiisler või kesiganes seal on räägiks teise mängu tulemusest ka.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Nevermind, juba Tiisler tuututab...

          Kommentaar


            Flora jooksis täna vilega lati alt läbi. Seejuures on mehed ka varasemalt suureskoorilised edud mäha mänginud aga õppust ei võta. Paide üllatas meeldivalt. Dinamo oli tugev vastane. Raskelt Paidele see võit tuli aga mehed üritasid mõlemas mängus selle nimel tõsiselt,

            Kommentaar


              Täna olid 3. ringi loosimised.

              Levadia läheb edu korral kokku RFS-iga.
              Paidet ootab edasipääsu korral Anderlecht.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Täna olid 3. ringi loosimised.

                Levadia läheb edu korral kokku RFS-iga.
                Paidet ootab edasipääsu korral Anderlecht.
                Levadial päris okei loos, peaksid suhteliselt võrdsed meeskonnad olema.
                Kahjuks Paide sai vist kõige raskeima võimaliku vastase...

                Kommentaar


                  Levadia sai endast tugevama satsi taaskord. Pigem eelistanuks San Marino/Kosovo või Montenegro/Fääride satsi.

                  Kommentaar


                    Mulle hakkab vägisi tunduma, et see eelmise aasta Flora konverentsialagrupp on täpipealt samasugune üksik täistabamus nagu koondise play off kümmekond aastat tagasi. Kokkuvõttes on meie kannatused täpselt meie taseme väärilised.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Aga vaadates meie harrastajate arvu ja infrat, siis on kõik üliloogiline. Seda vähest ressurssi peaks ikka efektiivsemalt juhtima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Mulle hakkab vägisi tunduma, et see eelmise aasta Flora konverentsialagrupp on täpipealt samasugune üksik täistabamus nagu koondise play off kümmekond aastat tagasi. Kokkuvõttes on meie kannatused täpselt meie taseme väärilised.
                        amen, brother.

                        ma natuke siiski loodan, et Paide näitab veel hambaid ja mängu, mida täisa võib vaadata. okei, isegi kui Araratist jagu saadakse, siis Anderlechtist ilmselt läbi ei närita. aga 3. eelringi jõudmine oleks ka siiski nagu väike eurorun .. meie tavareaalsust silmas pidades.

                        Kommentaar


                          Kurja jah, meie klubid Eurosarjades on minujaoks väga atraktiivne koht, mis tähelepanu endale tõmbab. Päris jalgpall, no BS ehk ühe linna klubide mitmekordne kaugemate klubide kottimine hooaeg after hooaeg.

                          Selles mõttes et kuna jalgpalli meie ümber on nii palju, siis meie klubide Eurosarjade jälgimine on lihtne - seda pidu on vähe ja saabki varsti jälle muule keskendudada. A siis kui on, on täiesti exciting. Reaalsuse päevad.

                          Kommentaar


                            Mul kohati tekib tunne, et eelmise hooaja Flora edu tõstis liigselt meie ootuseid ning tegu oli ühekordse anomaalia, mitte regulaarse liiga töö tulemusega.

                            Tänavu esiklubid ikkagi feilisid räigelt, kui läksid rind kummis enesekindlalt mänge mängima, rääkides eelmistest aastatest ja mingistest eurokogemustest.

                            Paide see-eest hoidis ennast tagasi ning rääkis ausalt välja, et oleme nõrgemad, aga ka meil tekib võimalusi. Ootame kaitses oma võimalusi ja hea meeskonnatöö ja vaibiga usume et suudame üllatada.

                            Kommentaar


                              Lihtsalt pall on ymmargune, natuke loosi õnne ja natuke mänguõnne ning korratav, aga iga-aastaselt alagruppi oodata ei tasu. Kord kahe, kolme v nelja aasta jooksul pigem.

                              Paide edenemine ikka epic run, kus alates Eesti karika(euro koht tuli just tänu karikavõidule) poolfinaalist nelja lisaaja ja kolme penaltiseeriaga praegusesse punkti jõutud.

                              Kommentaar


                                No kui iga aasta suudab vähemalt 1 klubi meie klubijalgpalli au päästa Euroteekonnal, siis ilus. Üldise arenemise mõttes see võiks saada miinimum eesmärgiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X