320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Vaadates EM-i ülekannete ülirohkeid taktikalisi arutelusid, tekkis kahtlus.
    Kas vastupidiselt levinud arvamisele, et eesti klubide eelis on käimasolev hooaeg on just see meile miinuseks. Oleme vastastele nagu avatud raamat, samas ise me hooaegade vaheliselt pausilt naasnud sügis-kevad hooaega mängivate vastaste taktikast ei tea muhvigi.
    Ma arvan, et see taktika ja meeskondade eeltöö on eesti klubide kõige väiksem mure.

    Kommentaar


      Kuulasin trenni kõrvale selle Pikk Ette podcasti episoodi ära ja ikka maru maru positiivselt meelestatud on kõik meie klubide Euroopa mängude suhtes - karm, aga aus hinnang viimase vormi ja komplekteerituse pealt ütleks, et oleks ime, kui me esimesest ringist rohkem kui ühe võidu saaks. Ja suure tõenäosusega jääbki see 1 võit ainsaks sel juhul.

      Kas ma olen ainus?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kuulasin trenni kõrvale selle Pikk Ette podcasti episoodi ära ja ikka maru maru positiivselt meelestatud on kõik meie klubide Euroopa mängude suhtes - karm, aga aus hinnang viimase vormi ja komplekteerituse pealt ütleks, et oleks ime, kui me esimesest ringist rohkem kui ühe võidu saaks. Ja suure tõenäosusega jääbki see 1 võit ainsaks sel juhul.

        Kas ma olen ainus?
        No aga sa vaata kelle häälekandja kõnealune väljaanne on.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Kuulasin trenni kõrvale selle Pikk Ette podcasti episoodi ära ja ikka maru maru positiivselt meelestatud on kõik meie klubide Euroopa mängude suhtes - karm, aga aus hinnang viimase vormi ja komplekteerituse pealt ütleks, et oleks ime, kui me esimesest ringist rohkem kui ühe võidu saaks. Ja suure tõenäosusega jääbki see 1 võit ainsaks sel juhul.

          Kas ma olen ainus?
          Positiivsust peab olema. Ise usun, et tuleb hea eurosuvi. Ideaalis Levadia ja Paide esimesest ning teisest ringist edasi. Sealt edasi juba vaatab! Flora tõenäoliselt kukub välja Champions Leaguest, kuid ehk siis annab miskit toimetada!

          Kommentaar


            JuriM, siin vōiks ju max omasid toetada ja uskuda eelnevalt. Meil seda sitta suusailma ka selles osas ju nagunii 10 kuud, kus saab faktiliselt ja ausalt rääkida.

            ärme vähemalt enne tulemust kaikaid kodarasse loobi ja tōstame ikka vaimu enne ülesse.

            Kommentaar


              Väga õige! Vaataks ikka mõne tugevama vastase ka jälle ära ja las meie õuel toimub ka ikka paar korda aastas mõni klubi jalgpalli pidu! Nii meie jalgpalli kultuur saabki ainult kasvada ja lootust, et on jälle kunagi kümned tuhanded staadionil nagu enne maailmasõdu oli nagu Eesti jalgpalli ajaloolased teavad rääkida. Siuksed klubid nagu Anderlecht, Frankfurt Eintracht, Legia jt + Flora konverentsi grupi mängud on viimastest aastatest meeles, kus on mõnza atmosfäär olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Väga õige! Vaataks ikka mõne tugevama vastase ka jälle ära ja las meie õuel toimub ka ikka paar korda aastas mõni klubi jalgpalli pidu! Nii meie jalgpalli kultuur saabki ainult kasvada ja lootust, et on jälle kunagi kümned tuhanded staadionil nagu enne maailmasõdu oli nagu Eesti jalgpalli ajaloolased teavad rääkida. Siuksed klubid nagu Anderlecht, Frankfurt Eintracht, Legia jt + Flora konverentsi grupi mängud on viimastest aastatest meeles, kus on mõnza atmosfäär olnud.
                See oleks ülikõva, lihtsalt vaadates kui palju toona nende klubidel kes kaugele jõudsid oli mängijaid, kellel oli juba korralik rahvusvaheline kogemus vs praegused, kel seda tõsiselt napib. Väga raske saab olema, aga kõik pöidlad pihtu ja tuleb ennast ületada!

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Kuulasin trenni kõrvale selle Pikk Ette podcasti episoodi ära ja ikka maru maru positiivselt meelestatud on kõik meie klubide Euroopa mängude suhtes - karm, aga aus hinnang viimase vormi ja komplekteerituse pealt ütleks, et oleks ime, kui me esimesest ringist rohkem kui ühe võidu saaks. Ja suure tõenäosusega jääbki see 1 võit ainsaks sel juhul.

                  Kas ma olen ainus?
                  Episoodi pole küll veel jõudnud kuulata, aga Bala Towni suguse võistkonna alistamist meie ühelt tippklubilt ei tundu nagu küll midagi, mida oleks liiga palju oodata. Eriti kui me räägime enda koduliigast kui profiliigast. Samuti tunduks mulle tõsine pettumus, kui meie hetke tabeliliider ei saaks kahe mängu kokkuvõttes Leedu kaheksandaga hakkama või kui Flora ei alistaks San Marino punti (kellel elanikke riigis sama palju kui meil inimesi Võrumaal). Ma usun küll, et nende tõketega tuleme toime. Kõik muu oleks juba boonuseks. Näiteks äkki Kalev ikka punnib esimeses mängus, juhul kui armeenlastel jääb pool koosseisu maha, vähemalt viigikese välja, ja see oleks juba tore.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X