320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Kel vutihaiguse kõrvalt on õnnestunud veel suhet hoida, võivad laupäevast alatest naise ja lapsed maale ära saata. Järjekordne vutiorgia on algamas!

    Laupäeval 30. juuni kell 19:30 Levadia - Kalju (Kadrioru staadion)
    Teisipäev 3. juuli kell 20:45 Eesti – Portugal (Lilleküla staadion)
    Neljapäev 5. juuli kell 18:45 Levadia ja Šiauliai (Kadrioru staadion)
    Reede 6. juuli kell 17:00 Eesti – Kreeka (Kadrioru staadion)
    Esmaspäev 9. juuli kell 17:00 Hispaania - Eesti (Lilleküla staadion)
    Teisipäev 10. juuli kell 17:45 Nõmme Kalju - Khazar Lankaran (Kadrioru staadion)
    17. või 18. juuli Flora - Basel (Lilleküla staadion)


    ---

    ROOSA - meistriliiga
    SININE - U19
    ORANŠ - euromängud
    Väga ülevaatlik ja värviline nimekiri. Jalgpalli rohkem kui rubla eest. Nojah, esimese ja teise mängu vahele mahub ka miskine EM finaal. Samas ootan iga kell rohkem meie noorte ja oma klubi mänge. Ja kui sealt veel mingi tulemus ka tuleks...

    Kommentaar


      Haha, Trans "kodus" juba 0:4 taga. võtke see tontide tiim maha!

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Haha, Trans "kodus" juba 0:4 taga. võtke see tontide tiim maha!
        Selleks hetkeks kui postitasid oli 5 juba

        Kommentaar


          Levadia võitis kodustaadionil 1:0 Šiauliai. Loodame, et kordusmängus läheb hästi ja jõutakse edasi.

          Kommentaar


            Olen ikka väga rahul tänaste tulemustega. Transist on pohhui, minu jaoks suvaline x riigi "meeskond", mille ainus seos Eestiga on see, et kogemata asuvad napilt Eesti territooriumil. Pigem olen juba Kuopio poolt, kus on vähemalt rohkem Eestlasi

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Selleks hetkeks kui postitasid oli 5 juba
              Kas EJLl poleks võimalik sekkuda? Annaks selle I ringi tasu Transile oma liigapositsiooni eest ära ning lülitaks nad konkurentsist välja. Ausalt, mul on häbi vaadata Transi ees Eesti lippu, kes aastast-aastasse saab samasuguseid kaotuseid. Olgu, ehk mõni aasta polegi meelega kaotatud,, see aasta on ka nende tase nõrk, aga maine on neil nvn rikutud, seega mõeldakse alati kõige halvemast. Narva piirkonnana oleks ehk meie jalgpalli arengule vajalik (ei pea silmas publikunumbreid), aga tõesti. Kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis nad pole ju viimased 10+ aastat võitnud mitte ühtegi euro-mängu. Kas ei aita mitte?

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kas EJLl poleks võimalik sekkuda? Annaks selle I ringi tasu Transile oma liigapositsiooni eest ära ning lülitaks nad konkurentsist välja. Ausalt, mul on häbi vaadata Transi ees Eesti lippu, kes aastast-aastasse saab samasuguseid kaotuseid. Olgu, ehk mõni aasta polegi meelega kaotatud,, see aasta on ka nende tase nõrk, aga maine on neil nvn rikutud, seega mõeldakse alati kõige halvemast. Narva piirkonnana oleks ehk meie jalgpalli arengule vajalik (ei pea silmas publikunumbreid), aga tõesti. Kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis nad pole ju viimased 10+ aastat võitnud mitte ühtegi euro-mängu. Kas ei aita mitte?
                Mingit Belgia klubi võideti. Lokeren vms oli klubi nimi vist

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kas EJLl poleks võimalik sekkuda? Annaks selle I ringi tasu Transile oma liigapositsiooni eest ära ning lülitaks nad konkurentsist välja. Ausalt, mul on häbi vaadata Transi ees Eesti lippu, kes aastast-aastasse saab samasuguseid kaotuseid. Olgu, ehk mõni aasta polegi meelega kaotatud,, see aasta on ka nende tase nõrk, aga maine on neil nvn rikutud, seega mõeldakse alati kõige halvemast. Narva piirkonnana oleks ehk meie jalgpalli arengule vajalik (ei pea silmas publikunumbreid), aga tõesti. Kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis nad pole ju viimased 10+ aastat võitnud mitte ühtegi euro-mängu. Kas ei aita mitte?
                  Lihtne, teised klubid Eestis peaksid neist paremini mängima. Pole vaja mingeid skeeme leiutada, seni kuni Narva sellisel kujul nagu nad eksisteerivad suudavad koguaeg ennast esikolmikusse Meistriliigas mängida pole midagi kobiseda. Ma kahtlustan, et ükskõik, kes Narva asemel Euroopasse pürgiks mängiks ilmselt suhteliselt samal tasemel nagu nemad. Pigem äkki tuleks Eesti klubidel 1 koht maha võtta, kuna tase ei luba mängida.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Olen ikka väga rahul tänaste tulemustega. Transist on pohhui, minu jaoks suvaline x riigi "meeskond", mille ainus seos Eestiga on see, et kogemata asuvad napilt Eesti territooriumil. Pigem olen juba Kuopio poolt, kus on vähemalt rohkem Eestlasi
                    eks nad siiski meie omad venelased, meeldigu see kellelegi või mitte.
                    ja noh... medaleid nad järjest eestikatelt nopivad, konkurentsi muule eestile pakuvad... ja ehk on nad ka kohalikele noortele mingi positiivne eeskuju. narkomaaniat/aidsi/eestiviha eestis niigi palju.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      medaleid nad järjest eestikatelt nopivad
                      Mitte enam

                      Kommentaar


                        Karikasari võiks mitte eurokohta anda, siis oleks päris normaalne. Kolm klubi on eurosarjades lagi minu meelest. Praegusel hetkel pole mingit vahet, kas neljandana mängib Narva, Sillamäe või keegi kolmas, sest tase on neil sama. Sillamäe saanuks täna kindlasti samasuguse koslepi Bakuu Interi käest.

                        Kommentaar


                          Jah, aga kui UEFA annab neljanda koha ka, siis miks mitte teha 2 kõva tasemega mängu aastas. Mis sest, et pähe saadakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Loen ja ei usu oma silmi. Eestlased ise soovivad ühe eurokoha loovutada?
                            mis selle point on hetkel? trios võimalik ainult raha teha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              mis selle point on hetkel? trios võimalik ainult raha teha
                              See ongi point
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Mul õnnestus Transi tänast euromängu vaadata. Malkov oli man of match. Poleks teda, oleks vähemalt 10:0 tulnud. Transi kaitseliin oli hästi kõrgel ja Interi omad jooksid järjest Malkoviga vastamisi, vähemalt 5 korda võttis vv need ära, osa lööke läks ka mööda, lõpu eel lõid veel kaks korda latti ka.

                                Transi poolelt oli üks Gruznovi heast kohast peaaegu auti läinud löök ja ühel rünnakul saadi vv tõrje järel ka korner. Rahvast oli 200 ringis, ka Transi fänne oli, kes teadsid mängijaid eesnime pidi. Otsustasime koos mängul viibinud legendaarse Paide treeneri Viktor Metsaga, et lähme kordusmängu Bakuus ka vaatama. Homme sõidame juba välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X