320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • peters
    replied
    Mis siin reporteritest, tundub, et tammekaga toimuv ei paku ootusärevust toetajatelegi, vähemalt foorumis nad ei kurda oma olukorda.

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    kell tiksub... kas Soccerneti reporterid on sündmuskohal?

    Leave a comment:


  • Lillezoni
    replied
    Täna peaks siis olema otsustav päev -
    Ühtlasi andis EJL Tammekale litsentseerimises ajapikendust: klubi poolt 6. jaanuariks esitamata jäänud dokumentide, seal hulgas peatreeneri ja tegevjuhi leping, viimane tähtaega on 28. jaanuar. Kui selleks päevaks vajalikke dokumente ei laeku, siis eemaldatakse Tammeka litsentseerimisprotsessist.

    Leave a comment:


  • elevant
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kust tuleb optimism? Nii palju, kui ma olen aru saanud, siis viimase kolme aastaga on Afsarid klubi siiski edasi viinud ning võlgasid kõvasti vähendanud. Kui eelnevate aastatega on võlga vähendatud, siis miks ei võiks järgmise kolme aastaga sama tendents jätkuda?
    Küsimus on ilmselt selles, kuidas ja mis vahenditest on võlga vähendatud. Kui seda on tehtud oma vahenditest ja nüüd need on otsa saanud (kontojääki pole näinud, aga antud olukorras on keeruline muud eeldada), siis ei saa sama tendents jätkuda.

    Klubi edasi viimise definitsiooni ja mõõtmise üle saab ka ilmselt pikalt vaielda.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Niisiis, kui kõigil on probleeme, siis oleks justkui aktsepeeritav?

    Tegelikult tahtsin küsida hoopis, kust tuleb optimism, et algaval aastal suudetakse paremini majandada kui seni? Et eelarve üldse kokku saadakse? Seda eriti tingimustes, kus nõuded eelmisest aastast on veel üleval? Usk hakkama saamisesse ei maksa väljakute eest...
    Omast arust ütlesin kohe esimeses lauses, et selline asi ei ole aktsepteeritav. Samas tõin ka välja, et ka teistel on probleeme - mis tähendab seda, et võib-olla Afsaride töö ongi äärmiselt raske ning selle eest neid risti lüüa võib-olla pole õiglane.

    Kust tuleb optimism? Nii palju, kui ma olen aru saanud, siis viimase kolme aastaga on Afsarid klubi siiski edasi viinud ning võlgasid kõvasti vähendanud. Kui eelnevate aastatega on võlga vähendatud, siis miks ei võiks järgmise kolme aastaga sama tendents jätkuda?

    Leave a comment:


  • optiums
    replied
    Ei saa sest Tammekast enam asja. Parem juba kohe Santos Premiumi. Kui Kurest ja Tarvasest asja ei ole.

    Leave a comment:


  • Zigmaister
    replied
    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Vabandage lolli küsimust, aga kust need Afsharid punkt üks üldse välja ilmusid ja kas nad on klubis omanikud või juhid või mis asjad üldse?
    Kui ma Tartust ära kolisin oli juhtkond ikka hoopis teistnägu.
    Võid siit natukene lugeda, siin on ka kirjas, millises olukorras nad tulid: http://toetantammekat.eu/index.php/a...eeme-seda-meie

    Kokkuvõtvalt ütlen, et Afsharid tulid 2009. aastal, kui endise Juhtkonna esimees(omanik?) Madis Hünerson oli klubile võlgu käristanud ca 200k€.
    Afsharid on klubi nii omanikud, kui ka Juhatus

    Leave a comment:


  • malagar
    replied
    Vabandage lolli küsimust, aga kust need Afsharid punkt üks üldse välja ilmusid ja kas nad on klubis omanikud või juhid või mis asjad üldse?
    Kui ma Tartust ära kolisin oli juhtkond ikka hoopis teistnägu.

    Leave a comment:


  • elevant
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Olen muidugi nõus, et maksmata palgad ja ennekõike katteta lubadused ei ole aktsepteeritavad. Samas on valdaval osal Eesti kõrgliiga klubidel antud probleemid eksisteerinud, kas just katteta lubadused, kuid palgamaksmisega seonduvaid hädasid on teistelgi.
    Niisiis, kui kõigil on probleeme, siis oleks justkui aktsepeeritav?

    Tegelikult tahtsin küsida hoopis, kust tuleb optimism, et algaval aastal suudetakse paremini majandada kui seni? Et eelarve üldse kokku saadakse? Seda eriti tingimustes, kus nõuded eelmisest aastast on veel üleval? Usk hakkama saamisesse ei maksa väljakute eest...

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Julged väited, Silver, ma oleks sinu asemel kasutanud küsimärke küll läbivalt.
    Naised saunas rääkisid. Kui see muidugi nii polnud, siis võid mind siinkohal parandada. Mina ennast tõekuulutajaks ei pea.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Maksmata palkades ja katteta lubadustes on tõesti jalgpallikool süüdi? Pluss veel üsna ajuvaba jutt Asfarite poolt ning omajagu näitab ka Veiko ja Kalle lahkumine. Tammekal pole hetkel ei treenerit, mängijaid, tegevjuhti ja tähtaeg on vähem kui kahe nädala pärast.
    Puhtalt selle põhjal, millised vastastikused süüdistused meediasse on jõudnud, ei ruttaks ma ka Afshare süüdlasteks tembeldama. Nagu aru saan, siis ei heida jalgpallikool jalgpalliklubi juhtidele ette pahatahtlikkust, vaid lihtsalt ebakompetentsust ja sellest põhjustatud finantskriisi. Aga millal üldse mõni meistriliigas mängiv Tartu klubi finantsraskustes poleks olnud? Olenemata sellest, mis parajasti meeskonna nimeks või kes parajasti pukis. Afsharid on vähemalt ka isiklikku raha klubisse matnud.

    ML-is kasvõi püsimajäämine nõuabki suurt finantsi ja et seda Tartu jalgpallis just üleliia ei liigu, siis ilmselt paratamatult ka teatud riskide võtmist. Jalgpallikooli argumendid, et neil on kõik rahaliselt kontrolli all ja et nemad majandaksid kogu klubi võimaluste piires mõistlikult, kõlavad üsna väheütlevalt. Noortetöös ongi oluliselt lihtsam asju kontrolli all hoida, sest suuremad kulutused ja riskid on seotud esindusmeeskonnaga.

    Kas Tartu fännid on siis ka rahul, kui see "võimaluste piires" tähendab näiteks teist liigat? Või kust tuleb optimism, et papp peaks äkitselt voolama hakkama, kui teised inimesed pukki lasta?

    Võib-olla on selle "peretüli" taga isiklikud vastuolud, võib-olla liiga autoritaarne juhtimine, võib-olla ebamäärased ootused välismaalastest omanikele, aga lihtsalt kehv rahaline hetkeseis ... ma millegipärast ei usu. Kahjuks on see Eesti vutis tavaline, nii Tartus kui enam-vähem igal pool.

    Muidugi võivad teadjamad tegelased mind parandada, sest mina tean asjast ainult niipalju kui avaldatud.

    Leave a comment:


  • mortan
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kui sügisel (?) oleks saadud kolme sponsoriga asja ametlikuks ajada, siis poleks talvel (?) pidanud katteta lubadusi uueks hooajaks andma. Käed olid klubil sponsoritega löödud, kuid kool töötas diilile 100% pühendumusega vastu. Seejärel hüppas üks potentsiaalsetest sponsoritest alt ära ning kuna oli käed löödud selle peale, et kõik kolm sponsoreerivad kas korraga või mitte üldse, siis langesid ka ülejäänud kaks ära.
    Julged väited, Silver, ma oleks sinu asemel kasutanud küsimärke küll läbivalt.
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kalle on siin samas foorumis olemas, tema võib oma lahkumist ise kirjutada.
    Mina loobusin perekond Afsharide heaks töötamisest, sest sellist kaost, nagu on Afsharide asjaajamises, pole ma oma eelmistes töökohtades ja kodanikuühiskonnakohustustes näinud. Mina arvan - kas õigesti või valesti - et Eesti jalgpalli viimine eri inimesteni, paigusse, ettevõtteisse, mõtteisse on paljuski siiruse ja usalduse kasvatamise küsimus, usalduspõhine asi. Afsharide tegevus on eri tasanditel sellega vastasmärgiline. Kõik.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Maksmata palkades ja katteta lubadustes on tõesti jalgpallikool süüdi? Pluss veel üsna ajuvaba jutt Asfarite poolt ning omajagu näitab ka Veiko ja Kalle lahkumine. Tammekal pole hetkel ei treenerit, mängijaid, tegevjuhti ja tähtaeg on vähem kui kahe nädala pärast.
    Olen muidugi nõus, et maksmata palgad ja ennekõike katteta lubadused ei ole aktsepteeritavad. Samas on valdaval osal Eesti kõrgliiga klubidel antud probleemid eksisteerinud, kas just katteta lubadused, kuid palgamaksmisega seonduvaid hädasid on teistelgi.

    Kui sügisel (?) oleks saadud kolme sponsoriga asja ametlikuks ajada, siis poleks talvel (?) pidanud katteta lubadusi uueks hooajaks andma. Käed olid klubil sponsoritega löödud, kuid kool töötas diilile 100% pühendumusega vastu. Seejärel hüppas üks potentsiaalsetest sponsoritest alt ära ning kuna oli käed löödud selle peale, et kõik kolm sponsoreerivad kas korraga või mitte üldse, siis langesid ka ülejäänud kaks ära. Sellest lähtuvalt ma julgeks öelda, et Tammeka probleemid ei erine suuresti teistest, kuid klubisiseselt on kõvasti rohkem kaikaid kodaratesse visatud kui mujal Eesti klubides.

    Veiko lahkumise täpseid tagamaid ma ei tea, äkki EJL pakkus lihtsalt paremat tööd? Inimesed ikka lahkuvad ning otsivad uusi väljakutseid. Naiivne oleks muidugi arvata, et ideaalses seisus olnust Tammekast Veiko nii kergekäeliselt lahkunud oleks, probleeme Tammekas muidugi on. Kalle on siin samas foorumis olemas, tema võib oma lahkumist ise kirjutada.

    Mis aga puudutab mängijate puudumist, siis sellega aega on - kes ei tahaks kõrgliigas mängida? Usun, et vajalikud mehed saadakse ikka kätte. Hoopis suurem tundub olevat probleem tegevjuhi ning peatreeneriga, kuid olen kuulnud, et ka antud positsioonidele on kandidaate. Usun, et 12 päevaga saavad need kaks kohta ka täidetud ning Tammekat Meistriliigast välja ei heideta.

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    No eks siis jaanuari lõpuks on selge, kas Tammeka suudab litsentseerimisprotsessi läbida. Kõige suurem mure tundub Tammekal olema, et kes seal jätkata soovib ja kas see punt üldse laiali ei jookse.
    Nõus.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    No eks siis jaanuari lõpuks on selge, kas Tammeka suudab litsentseerimisprotsessi läbida. Kõige suurem mure tundub Tammekal olema, et kes seal jätkata soovib ja kas see punt üldse laiali ei jookse.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Olen ka Tammeka osas optimistlik ning usun, et kui Afsarid EJL'i saneerimisettepanekut vastu ei võtnud, siis on neil endal usk iseseisvalt hakkama saada olemas. See on peamine. Iseenesest arusaadav ka, et praegused omanikud lahkuda ei taha. Tegu on ju siiski Tammeka läbi aegade suurimate investeerijatega ning sellest kõigest loobumine oleks nende jaoks üsna valus löök. Ei usu ma ka seda, et nemad siin loos ainsad kurjajuured on.

    Küllap ka jalgpallikool on omalt poolt piisavalt ussitanud (potentsiaalsete sponsorite äraajamine, lastevanemate ässitamine) ning omakasu peale välja läinud. Jääb mulje, et jalgpallikool soovib lihtsalt meestejalgpallist loobuda ning tegeleda noortega. See ju toob raha sisse ning vähendab hulgi suuri kohustusi. Seetõttu loodan, et jalgpallikool oma tahtmist ei saa. Pärast juhtub nagu Pärnu Vaprusega - a'la läheme "korraks" madalamale ja siis tuleme sealt üles. Ei ole sealt nii lihtne üles tulla midagi.
    Maksmata palkades ja katteta lubadustes on tõesti jalgpallikool süüdi? Pluss veel üsna ajuvaba jutt Asfarite poolt ning omajagu näitab ka Veiko ja Kalle lahkumine. Tammekal pole hetkel ei treenerit, mängijaid, tegevjuhti ja tähtaeg on vähem kui kahe nädala pärast.

    Leave a comment:

Working...
X