320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ja jälle saavad mingid suvalised välismaalased, kellel polegi kunagi lootust meie noorfännide iidoliteks saada, mänguaega meie oma andekate eestlaste asemel. Mida see aitab?
    Sorry, aga tihti on meie noorte kehva taseme põhjuseks erinevatel pallimängualadel just see,et nad ei pea palju just pingutama mänguaja saamiseks kuna teavad, et "anname noortele võimaluse" suhtumine ei sunni neid põhisse pääsemiseks pingutama. Kui noored peavad väljakule saamiseks vaeva nägema ja veri ninast väljas tööd tegema, siis see sõelub välja need poisid kel suhtumist, töökust ja annet tippu saamiseks on. Hea näide on ses osas Levadia,kus noortele midagi niisama ei kingita vaid tuleb olla mees ja mänguaega väärt olla. Tulemusi näeme koondise tasemelgi juba ise.

    Kommentaar


      Ma ei saa sellest "mõttetud välismaalased võtavad Eesti poiste mänguaja ära" halast aru. Hooaeg on näidanud, et ainult nende noorte toel langeb meeskond suure tõenäosusega välja.

      Kommentaar


        Viimastes mängudes ei olegi Tammeka nii kehv enam olnud. Ja need viimased mängud on juba üsna kaua kestnud ka ju. Kuigi ka välismaalased on mänginud (Schachner vms.), on ju ikkagi tala saadud. Seni pole neist kasu olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei saa sellest "mõttetud välismaalased võtavad Eesti poiste mänguaja ära" halast aru. Hooaeg on näidanud, et ainult nende noorte toel langeb meeskond suure tõenäosusega välja.
          Välja langeb Tammeka nii või naa,sellest pole pääsu kahjuks ja leian ,et süüdi on Hurt,kes on lihtsalt liiga EGO ja ennast täis poisiklutt
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Huvitav ,mis sellest kõigest välja tuleb ? Vähemalt tekitavad elevust ja mingil määral kerget sabinat Tartu soikku vajunud jalgpalliellu. Et mõnel Eesti klubil on välismaalasest omanikud ,selles ei näe ma küll mingit probleemi. See on maailmas väga levinud teema.
            Nii ,et pole mõtet halada ja vinguda ,et jälle meie poisid ei saa mängida. Küllap nad saaks ,kui tase lubaks.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Eedu Tammekale! Nõustun teistega, et väljamaa meeste tulek motiveerib noori enda kallal tööd tegema topelt, et teenida mänguaega väljakul. Jään tartlaste poolt juba tuleval hooajal ootama suuri tegusi. ML-i püsimajäämises ma miskipärast ei kahtle.

              Kommentaar


                Eks tibusid loetakse muidugi aasta lõpus.

                Kommentaar


                  Esimesel poolajal oldi Kaljust selgelt üle, kuid mis poolajal toimus, jääb müstikaks, sest teine poolaeg polnud Tammekat väljakul ollagi.

                  Välismaalased olid täitsa lahedad, Aristov aga lohakas.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Välja langeb Tammeka nii või naa,sellest pole pääsu kahjuks ja leian ,et süüdi on Hurt,kes on lihtsalt liiga EGO ja ennast täis poisiklutt
                    Peale tänast mängu Kaljuga julgen küll väita, et Tammeka jääb püsima...ja teiseks kui võtta Kaitz ruutu ja korrutada sajaga, siis ei anna taseme poolest poolt hurti ka kokku - see on fakt
                    Pain is temporary, honour lasts forever...

                    www.fcotepaa.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Tunnistan, et Tammeka on sitasti mänginud, aga ma sügavasti kahtlen, et ühestki klubi noormängijast ei saa Eesti mõistes arvestatavat tegijat. Kui mingite suvaliste välismaalaste palkamine nende arengut ja mänguaega pärssima peaks, siis pole nagu erilist mõtet. Kui aga klubi jahib vaid tulemusi taga, siis palun väga - miks mitte.
                      duubeldan

                      kuida siis saab tuua noormängijaid ML-i kui juba välisresursse on kasutatud ja hirmsad lepingud sõlmitud? kuida saavad eesti noored endale mängupraktikat? esiliigas mängides? sinnagi on suvatsetud panna võõrvägesi mängu ja kuhu nad siis lõppudelõppux minema peavad? võetaxe aina juurde suurte( oki rahalisi värke päris ei tea kuid olen üsna kindel et rohkemate summade eest kui eestlased saavad) eesmärkide puhul ja rahalisi resursse raisates võõrleegionära ja suure kaarega lastakse peale meie endi noorkoondislastele. WTF? kuigi on leegionärid suhtkoht sama tasemega kui meie endi omad kuid eestlastele vaadataxe minu mõistes läbi sõrmede et las kasvab ja kosub veel. nagu on näha et välismaa liigadest mängijaid tuues ple veel asi paremax läinud, ehk nyyd mõni sattus tõesti hiilgava mehe peale.
                      siiamaani ei saa aru välismaalt toodud mängijatest? üx, kax okitoki aga pool meeskoda? igal koondisel 4-5 meest? mis toimub? EESTI ML?

                      Kommentaar


                        käisin ka täna mängul, võib öelda, et kahetsema küll ei pea. Uute meeste nimesid kahjuks ei tea, aga see must poiss kaitses on küll väga hea ja osav. Siiski parimaks pean väravavahti, eelmisega ei anna kahjuks võrreldagi. Väljalöögid on mehel väga pikad. Aga Tammeka ründajad on küll udud. Väravavaht lõi mitu korda palli väga kaugele, aga ened tüübid ei jaganud kuni mängu lõpuni seda lahti. nemad ootasid keskjoone juures ja hakkasid siis jooksma, kui juba hilja oli. hiljem väravavaht ei julgenudki enam pikka ette lasta... Varem oli kaitse ja vv-ga selgelt probleeme, nüüd seis hoopis parem, aga rünnakul on seis üsna kehv. a vahetused tegid mängu kehvemaks, sealt see kaotus tuli.

                        Kes sisin eelnevalt rääkis, et välismaalased on sama tasemega kui eestlased. Kindlasti mitte... tasemevahe on selgelt näha, midagi pole teha. Käisin ka umbes kuu tagasi Kuressaarega mängu vatamas. Siis olid kõik Eesti poisid ja mängu polnud ollagi. Vist 1-2 ohtlikku olukorda oli Tammekal, nüüd oli mängu rohkem ja vastane oli ka tugevam.

                        to almar
                        Jah sul on õigus, et välismaalased saavad rohkem palka kui eestlased, sest suurem osa eestlasi pole juba peaaegu aasta palka saanud

                        Kommentaar


                          Soccernet võiks Tammeka uutest omanikest mingi loo teha.Oleks huvitav teada ,mis plaanid neil on.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            I p.a oli tõepoolest Tammekalt väga super, taktikaliselt väga ilus mäng, meenutas veidikene LAVi suurte vastu. Kõik tsoonid hoiti kinni ning Kaljul polnudki väga kuskile palli toppida.

                            II p.a Kaljult taktikaliselt väga õige lüke, oli Hurt kaitsesse viia (äär ei tohiks kuidagi olla tema õige koht) ning Nunes äärele tuua, mis on minu silmis jätkuvalt ainus positsioon, mida ta väga hästi mängib. Jalgpall on selline huvitav mäng, kus selline väike lüke muutis väga palju.

                            Ja Tammeka uued mängumehed kindlasti väga head täiendused, olen täiesti kindel, et pikaajalisema kokkumängu puhul kaotavad suured veel kindlasti punkte. Eriti hea oli Kameruni vend, kindlasti Eesti Meistriliiga TOP5 kaitsja.

                            Penaltidega läks teist mängu järjest kehvasti, hoolimata sellest, et hoidsin 3 penaltit väravast eemale, aga ründemeestel vist jalg liialt värises

                            Kommentaar


                              Tra, kus neile siuke papp kaela langes? See pole Eesti spordis igapäevane, et keset hooaega üliraskes seisus rahalaev saabub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas almar Vaata postitust
                                duubeldan

                                kuida siis saab tuua noormängijaid ML-i kui juba välisresursse on kasutatud ja hirmsad lepingud sõlmitud? kuida saavad eesti noored endale mängupraktikat? esiliigas mängides? sinnagi on suvatsetud panna võõrvägesi mängu ja kuhu nad siis lõppudelõppux minema peavad? võetaxe aina juurde suurte( oki rahalisi värke päris ei tea kuid olen üsna kindel et rohkemate summade eest kui eestlased saavad) eesmärkide puhul ja rahalisi resursse raisates võõrleegionära ja suure kaarega lastakse peale meie endi noorkoondislastele. WTF? kuigi on leegionärid suhtkoht sama tasemega kui meie endi omad kuid eestlastele vaadataxe minu mõistes läbi sõrmede et las kasvab ja kosub veel. nagu on näha et välismaa liigadest mängijaid tuues ple veel asi paremax läinud, ehk nyyd mõni sattus tõesti hiilgava mehe peale.
                                siiamaani ei saa aru välismaalt toodud mängijatest? üx, kax okitoki aga pool meeskoda? igal koondisel 4-5 meest? mis toimub? EESTI ML?
                                Minu arust tammekalt väga positiivne lähenemine. Meistriliiga peaks olema ikkagi selline koht kuhu jõudmiseks peab tohutult pingutama. Mitte nii et klubil pole ressursse ja paneme noored mängima. Eks paljudel klubidel(k.a Tammekal hooaja alguses) polnud paremat alternatiivi.

                                Aga vaata kasvõi viimast mängu koosseisu:
                                5 välismaalast(tõesti ideaalist võiks neid olla 3 v 4 korraga platsil)
                                4 tammeka noort(3 neist 19 aastased)
                                pluss siis kaks nii öelda vanemat kellest Aristov nüüd ka teab mis vana pole..
                                + vahetusest sekkusid noored.
                                Minu arust korralikes liigades ja isegi siin lähinaabritel on igas satsis ikka 4 v 5 välismaalast. Ja vaevalt et nad nüüd igamäng kõik korraga platsil on.

                                Selles suhtes ma muidugi nõustun, et välismaalased peavad siis selgelt olema ka kohalikest poistest paremad. Kas tammeka omad on? Seda ma tõesti ei tea.

                                Igatahes jõudu ja jaksu tammekale. Loodame et siis hooajalõpus jälle aur otsa ei saa.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X