320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aaaa, ja kuida sa siis jätad võõrmängija pingile? kohe kysitaxe et mix siis talle üldse makstaxe? selles on ka minu arust point

    Kommentaar


      Algselt postitas almar Vaata postitust
      aaaa, ja kuida sa siis jätad võõrmängija pingile? kohe kysitaxe et mix siis talle üldse makstaxe? selles on ka minu arust point
      Kui mones klubis seda tehakse siis on see nende enda viga, et lambad on. Kui leegionär pole piisaval tasemel voi ei näe piisavalt vaeva istugu pingil ning lepingut ei pikendata temaga.


      Algselt postitas almar Vaata postitust
      OK, sõnastus ja arusaam oli natuke sitavõitu. Mõte oli mul selles, et kui tuuaxe võõrmängijaid sisse, ise mänguaega platsil ei saa, olematu papp pannaxe tasku, mille nimel sa siis pingutad? parem olex ikka klubis (olgu see IV või esiliiga) kus saax mänguaega ja praktikatki (niikuinii pead peale jalgpalli veel tööl käima), et end arendada miskitmoodi, kuid ML kus on võõrlegionärid, ei saa ju pingisoojendamisega kuidagi mängupraktikat.
      Mängijast, kes annab alla peale seda kui kohe meeskonda ei saa ei saagi kunagi korraliku profisportlast.

      Kommentaar


        Tundus et eile oli küll rohkem kui protokolli järgi 200 pealtvaatajat, aga kuna osad tulevad teisest väravast, kus pileteid ei müüa ja mõned tulevad enne kui pileteid müüma hakatakse, siis tundub et need arvesse ei lähe ja publikuarvu määratakse piletite järgi, näiteks meil olid fännid kohal juba 2h enne mängu.

        edit: Märgiks ära ka kohtuniku! ..ei ole mina veel nii kehva peakohtuniku tegutsemist Tammeka mängudel näinud, krdi tünn (Mart Martin).. see ei ole kohtunik see on idioot

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Mille eest penalti anti?

          Välismängijatest nii palju, et see Maroko poiss seal ründes ei saanud suurt midagi aru, mis platsil toimus. Jooksis nagu peata kana seal kaitsjate vahel ringi. Parema meelega näeksin Tiirikut seal. Muidu vv oli väga hea ja teised mängisid okeilt. Konal "the Barbarian" oli päris temperamentne - selgelt meeles, kuidas Sillamäe mängijat küljejoone juures küünarnukiga torkis.

          Ahjaa, kukkuda neile ka meeldis. Päris kristiaanoronaldolikku graatsiat ei olnud, aga kui natuke harjutada, siis võib kohtunikult rohkem vigasid välja meelitada küll.

          Aristov oli muidu väga asjalik, kuid kahju, et sellise sünnipäevakingi endale tegi.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Õnne kahjuks Tartul ei ole, selgelt praegu mu teine lemmik. Teisel poolajal pärast 0:2 seisu mängiti väga ilusasti ning suruti Sillamäed mõnuga.

            Järgmine nädal usun, et Viljandilt võetakse küll juba punkte, millalgi peab õnn ka Tartu õuele tulema.

            Kommentaar


              Hästi kukkusid Sillamäes sokud ja kahju, et kohtunik nende teesklemise õnge läx. Penalti oli kyll juba liiast a nuh..... Samas olex ka meie võinud penalti saada, kui vastaste kaitsja selgelt oma karistusalas palli käega mängis. Seda muidugi peale pealtvaatajate keegi ei näinud. Ja selle käega mängu peale kyll ei saa öelda, et pall otsis kätt. Tublilt võitlesid meie omad ja väärisid ka sel korral vähemalt punkti. Popi klõpsas ka mõned pildid http://jflash.pri.ee/pilt/thumbnails.php?album=349

              Kommentaar




                See vend peaks olema siis Tartu brass.
                Last edited by PraS; 23.08.09, 23:42.

                Kommentaar


                  Kui tõesti see mängija siis on ju tegu päris tegija vennaga. Varasemad klubid on super ja isegi vist Brasiilia eest üles astunud (?). Samas ei tea mis vormis ta antud hetkel on (35 aastane siiski), aga arvan, et kindlasti kasulik mängumees Tartule

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                    Tundus et eile oli küll rohkem kui protokolli järgi 200 pealtvaatajat, aga kuna osad tulevad teisest väravast, kus pileteid ei müüa ja mõned tulevad enne kui pileteid müüma hakatakse, siis tundub et need arvesse ei lähe ja publikuarvu määratakse piletite järgi, näiteks meil olid fännid kohal juba 2h enne mängu.

                    edit: Märgiks ära ka kohtuniku! ..ei ole mina veel nii kehva peakohtuniku tegutsemist Tammeka mängudel näinud, krdi tünn (Mart Martin).. see ei ole kohtunik see on idioot
                    Mis nii kehva oli siis?
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Õnne kahjuks Tartul ei ole, selgelt praegu mu teine lemmik. Teisel poolajal pärast 0:2 seisu mängiti väga ilusasti ning suruti Sillamäed mõnuga.

                      Järgmine nädal usun, et Viljandilt võetakse küll juba punkte, millalgi peab õnn ka Tartu õuele tulema.
                      Viljandilt punktide võtmine unustagu kohe ära,Tulevik on siiski klass kõrgem
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Sillamäe vastu poleks seljuhul tohtinud vist platsilegi minna, kui tulevikuga mängides tuleb punktid ära unustada
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          Mis andmetel Tartus brass on? On sakslasi, kreeklasi, hollandlane, kamerunlane ja austerlane

                          Kommentaar


                            Saab kah nagu tavaks Tammeka u.kord või kaks hooaja jooksul Õhtulehe tähelepanu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                              Kui tõesti see mängija siis on ju tegu päris tegija vennaga. Varasemad klubid on super ja isegi vist Brasiilia eest üles astunud (?). Samas ei tea mis vormis ta antud hetkel on (35 aastane siiski), aga arvan, et kindlasti kasulik mängumees Tartule
                              Brasiilia koondis ei vasta tõele. Samas klubid on mõned üsna korralikud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                                Mis andmetel Tartus brass on? On sakslasi, kreeklasi, hollandlane, kamerunlane ja austerlane
                                Ta nädal aega trennis osalenud, registreerimata hetkel, sest ootab transferit
                                ...hollandlast meil pole

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X