320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Eelroana on täna plaanis Tallinna Kalevi ja Tammeka mängu vaadata. Põhimõtteliselt huvitav mäng kuna nende seas võib olla otsene Meistriliigast väljalangeja. Samuti saab esimest korda näha ,mida kujutavad ennast Tammeka leegioärid.
    Ja Tammeka näitas kes see on.

    Kommentaar


      Suurim võit neil Meistriliigas ? Võimas tulemus igaljuhul.

      Kommentaar


        TÄIEST PERSSSESSS!! selline seis, no meeletu. Tammeka teile hoian ma igatepidi pöialt, pange täiega ja jääge püsima!! ) palju edu!

        Kommentaar


          Nonoh, selline surakas viskas vererõhu kohe paari pügala võrra kõrgemaks! Hea töö, Tammeka!

          Kommentaar


            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
            Suurim võit neil Meistriliigas ? Võimas tulemus igaljuhul.
            Minu teada vist ei ole. Kui ma õieti mäletan, võitis Tammeka kunagi meistriliiga avavoorus tulemusega 9:0 (võibolla oli vähe väiksem) Tallinna Dünamot (vist oli selline klubi). Igatahes hea töö ja nüüd vaja Kuressaare kinni püüda.

            Kommentaar


              jдrgmisel mдngul, Kalevil pole ka lootust
              E Pluribus unum

              Kommentaar


                ossa rsk!
                10

                Kommentaar


                  Kalev võiks kaduda küll ja Tammekast saab veel järgmine hooaeg asja!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                    Minu teada vist ei ole. Kui ma õieti mäletan, võitis Tammeka kunagi meistriliiga avavoorus tulemusega 9:0 (võibolla oli vähe väiksem) Tallinna Dünamot (vist oli selline klubi). Igatahes hea töö ja nüüd vaja Kuressaare kinni püüda.
                    Selge
                    Aga tundub, et see tiim võib veel üllatada.

                    Kommentaar


                      Noh, täna võimalusi oli veelgi, mille oleks võinud ära lüüa, aga kuus on ka täitsa kena ju.

                      Kommentaar


                        Aristov on hea ikka ja tema nurgalöögid on päris muljetavaldavad

                        Kommentaar


                          See oli vajalik info

                          Kommentaar


                            Pildigalerii: http://sport.err.ee/index.php?0598565
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              Mis kuradi oma poistest koguaeg jahutakse. Ega kedagi sellepärast pea platsile saatma, et ta on oma poiss, kui võõrad mängivad paremini siis peab ju neid kasutama mängus, et punkte saada!

                              Kommentaar


                                Hea töö poisid! Kure on vaid 1 punkti kaugusel ja Paide püüame ka veel kinni!

                                Ära muretse Vova, Aadu ei saa praegu öösiti korralikult magada, sest Tammekas mängib neeger.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X