320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Olevat raksu läiinud klubi juhtidega.
    Ei läind ta kellegiga raxu. Ära kujuta ette.

    Kommentaar


      tegelikult ei peaks kedagi juurde palkama Vahkito. Oleks pidanud jätkama nende välismaalastega lepingut. Väga rumal otsus kui nad tagasi saadeti...

      Kommentaar


        Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
        Ei läind ta kellegiga raxu. Ära kujuta ette.
        Aga äkki põhjendad, siis miks lepingut ei pikendatud?

        Kommentaar


          Siiski-siiski Silver

          Kommentaar


            Minuni jõudis teade, et Hurt ei jätka Tammeka peatreenerina kuskil kuu tagasi. Põhjuseks toodi, et klubi ja treeneri nägemused ei lähe kokku. Kuna Hurt on väga hea treener ning korraliku perspektiiviga, siis tuli ka mulle üllatusena, et miks ei jätka? Kui ma eksisin, siis palun Teele paranda. Sina oled pressiesindaja ja peaksid Tammeka asju vähe täpsemalt teadma, mitte mina.
            Last edited by Silver; 18.12.09, 11:33.

            Kommentaar


              Hurt-Voolaid, normaalne oleks.

              Kommentaar


                Mina toetan Silverit vähemalt selles mõttes, et kui Hurta klubi juurde ei jäeta, siis on tõenäoliselt küll midagi valesti, sest tema ideed ei tundunud küll eelmise hooaja põhjal valed. Kuidagi imelik oleks, kui ta täiesti eemale lükataks. Ei suudaks seda küll kuidagi põhjendada.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Hea otsus, respekt! Kristal-Hurt koostööd hakkan huviga jälgima.

                    Kommentaar


                      Dubleerin täielikult Silverit. Tohutult hea otsus ja Kristal-Hurt koostöö saab võimas olema, minu arvamuse poolest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Dubleerin täielikult Silverit. Tohutult hea otsus ja Kristal-Hurt koostöö saab võimas olema, minu arvamuse poolest.
                        nõus et võib tulla hea koostöö-kui ainult ei löö välja Kristali või Hurti ambitsioonid,ja mehed hakkavad tõstma end esiplaanile

                        Kommentaar


                          Hurt peakski järgima Kivisilla põhimõtet, et esmalt kogub kogemusi ja jõuab veel küll ja küll peatreener olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            Hurt peakski järgima Kivisilla põhimõtet, et esmalt kogub kogemusi ja jõuab veel küll ja küll peatreener olla
                            Samas treenerina on Hurt Kristalist ikkagi kogenum.

                            Kommentaar


                              ja Kivisild Reimist

                              Kommentaar


                                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                                ja Kivisild Reimist
                                Kõik on suhteline, Kivisild on jälle Reimist tervelt 7 aastat noorem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X