320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Dan_ Vaata postitust
    Tammeka - Jurmala 1:0

    Ütleks, et kindel võit. Juba esimene meie rünnak oli ohtlik, kui Tamm äärelt läbi murdis ja hea tsenderduse andis. Esimese poolaja parim võimalus oli Vouisil, kui tekkis võimalus väravavahiga üks-üks minna, kuid löögile ta ei jõudnudki, mängis palli endale ette ja kadunud see võimalus oligi.
    Teine poolaeg oli võimalusterohkem - neli väga head võimalust oli, millest ühe Perlin u 70. minutil realiseeris. Korra oli Tamm väravavahiga üks-üks olukorras, kuid vv tõrjus ning korra veel Perlin, millele vv sai samuti näpud vahele ning pall käis tõrjest postis ära. Hea võimalus oli ka Sonnil (oli vist ikka tema?), kui sai vabalt löögile u 10. meetrilt, kuid lõi üle.
    Jurmalal oli ka paar võimalust kui pall veeres napilt postist mööda. Meie vv-d tõrjed näitama ei pidanudki, kui nüüd õigesti kõike mäletan. Kokkuvõttes oli Jurmala surve episoodiline.
    Tore oli endist kaptenit Roopsi taas Tammeka särgis näha, tegi hea mängu, loodevasti jätkab meil.
    kas Tammekal oli uusi mehi ka testimisel?mingist uuest väravavahist on juttu olnud?mis koosseis oli?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Meie koosseis siin: http://www.jktammeka.ee/uudised/kont...m-ka-jurmalast

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kas Tammekal oli uusi mehi ka testimisel?mingist uuest väravavahist on juttu olnud?mis koosseis oli?
        Toom (Kutter); Kaldoja (Kallandi), Roops, Kiidron (Haljak), Valtna (Anderson); Hansi (Laas), Teniste (Sonn), Tenno, Laabus, Tamm (Tororp);
        Vouis (Perlin)

        Ei ole kindel, kas said kõik.

        Rumeenia väravavaht on läinud, palk polnud piisav.

        Kommentaar


          Testimisel ikka käib uusi a siiamaani ei midagi erilist

          Kommentaar


            Tulevik - Tammeka 2:2 , no võib rahule jääda..

            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


            Kommentaar


              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
              Tulevik - Tammeka 2:2 , no võib rahule jääda..
              Oli nii tugev tuul, et mäng käis peasjalikult ühte väravasse. Üldiselt võrdsed vastased. Tammeka eelis rohkem kokkumänginud koosseis. Erinevalt Lelovist, ei pidanud Kristal hakkama meeskonda hooajaks nullist ette valmistama.

              Ja ühe Tammeka kuti jaoks lõppes õhtu paraku traumapunktis. Antti Kammiste lahkel abil (autoga) ta sinna sõidutati.

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust

                Ja ühe Tammeka kuti jaoks lõppes õhtu paraku traumapunktis. Antti Kammiste lahkel abil (autoga) ta sinna sõidutati.
                Räägi asjast!

                Kommentaar


                  Ega ma pannudki tähele mis oli. Aga no sellisel alal ikka juhtub. Eriti veel sellisel hokiväljakul.

                  Kommentaar


                    Tammekal on Sebastian väravas olnud? See siis on see Küti moodi kutt tegelikkuses sakslasena.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Tammekal on Sebastian väravasse olnud? See siis on see Küti moodi kutt tegelikkuses sakslasena.
                      Sebastian on jah Tammeka kodulehel märgitud, kuid tahaks veel teada, et kes see siis otse mängult traumapunkti viidi?

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Kes teab, see teab.

                        Kommentaar


                          Minu info kohaselt käis Marko Sonnil õlg korraks liigesest väljas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Tammekal on Sebastian väravas olnud? See siis on see Küti moodi kutt tegelikkuses sakslasena.
                            Mis kuradi iba sa ajad kui ise mängu näinud pole. Mina ei tea kes selle koosseisu Tammeka lehe jaoks tegi, aga no kurat...!
                            Nii loll ma ka pole, et Kert Kütti ära ei tunneks. Tammeka väravat kaitsesid u. 70 minutit Kütt ja seejärel Mait Toom. (e: Urmar: kui ei usu, küsi kasvõi Lelovi käest)
                            Jutul lõpp! Punkt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Mis kuradi iba sa ajad kui ise mängu näinud pole. Mina ei tea kes selle koosseisu Tammeka lehe jaoks tegi, aga no kurat...!
                              Nii loll ma ka pole, et Kert Kütti ära ei tunneks. Tammeka väravat kaitsesid u. 70 minutit Kütt ja seejärel Mait Toom.
                              Jutul lõpp! Punkt.
                              Kütt oli sel ajal Kaljuga Soomes, küllap ikka oled..., ei hakka välja ütlema, sest ei pea selleks. Tegelikult ma isegi laupäeval vist küsisin seda Lelovi käest ja ta vist ütles, et sakslane oli jah Küti moodi.

                              Kommentaar


                                Homme siis mäng duubliga ja tuleb ka oma silmaga seda Kyti kaxikvenda kaema minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X