320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna oli siiski selge tasemevahe näha. Mitte Tammeka halvustamiseks aga tahaksin öelda ,et sisuliselt amtöörmängijatega ongi raske proffide vastu saada ja ma olin enne mängu 100 % kindel ,et võit tuleb koju. Pinget minu jaoks peaaegu et ei olnudki täna. Aga ma loodan siiralt et Tammeka saab ükskord samuti proffisatsiks ja suudab meestele palka maksta,et nad ei loobuks nii noorelt jalgpallist kuna peab elatist hakkama teenima. Tammekas on mitu väga head ja perspektiivikat mängijat ,kes mulle imponeerivad aga kas klubi suudab nad endale jätta ja edasi arendada? Olen kindel ,et kui selle meeskonna tuumikut suudetakse 2-3 aastat koos hoida siis on medalid kaelas.
    Aga jah võit oli ülekaalukas , noored tartlased ei ole lihtsalt veel nii suureks suutäieks valmis.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Muuseas viimane Eesti meister jalgpallis enne Eestile pealesunnitud poolesajandilist pimedust ja eestikeelse jalgpalli hävitamist/venestamist oli just Tartu PK Olümpia 1939/40 hooajal.

      Hoian pöialt, et just Tartu Tammeka on kunagise Olümpia vääriline mantlipärija ja mõne-kolme aasta pärast võime rõõmustada, et Eesti jalgpalli meistritiitli eest pole Floral vaja enam võidelda Levadia või teiste võõrkeelsetele, kutsumata külalistelele kuuluvate Ida-Viru klubidega, vaid tiitliheitlus on eestikeelsete klubide, Tallinna Flora ja Tartu Tammeka omavaheline heitlus.

      Põhja-Eesti vs Lõuna-Eesti, Ida-Viru klubid kolmandasse liigasse!

      Kommentaar


        Kui Tammeka rahastamine sama viletsaks jääb nagu hetkel siis on sinu märg unenägu monorahvuslikust liigast ainult märg unenägu.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Muuseas viimane Eesti meister jalgpallis enne Eestile pealesunnitud poolesajandilist pimedust ja eestikeelse jalgpalli hävitamist/venestamist oli just Tartu klubi Olümpia 1939/40 hooajal.

          Ehk on just Tartu Tammeka kunagise Olümpia vääriline mantlipärija ja mõne-kolme aastapärast võime rõõmustada, et Eesti jalgpalli meistritiitli eest pole Floral vaja enam võidelda Levadia või teiste võõrkeelsetele, kutsumata külalistelele kuuluvate Ida-Viru klubidega, vaid tiitliheitlus on Eesti klubide, Tallinna Flora ja Tartu Tammeka omavaheline heitlus.
          See oleks tegelikult väga lahe, ükskõik kas siis Tartu või Pärnuga.
          Aga see jääb ainult unistuseks siin riigis.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Muuseas viimane Eesti meister jalgpallis enne Eestile pealesunnitud poolesajandilist pimedust ja eestikeelse jalgpalli hävitamist/venestamist oli just Tartu PK Olümpia 1939/40 hooajal.

            Hoian pöialt, et just Tartu Tammeka on kunagise Olümpia vääriline mantlipärija ja mõne-kolme aasta pärast võime rõõmustada, et Eesti jalgpalli meistritiitli eest pole Floral vaja enam võidelda Levadia või teiste võõrkeelsetele, kutsumata külalistelele kuuluvate Ida-Viru klubidega, vaid tiitliheitlus on eestikeelsete klubide, Tallinna Flora ja Tartu Tammeka omavaheline heitlus.

            Põhja-Eesti vs Lõuna-Eesti, Ida-Viru klubid kolmandasse liigasse!
            Ma liitun selle postitusega. Aga üks Ida-Viru klubi võiks olla. Ja see võiks olla tavaliselt 4. koha peale mängiv Trans. Muidugi ilma sihilike kaotuste ja muu jamata. Tibladevaba ML oleks sümpaatne.
            Tartu on taas väga hästi suutnud püsida tiblavaba. Miski 2 hooaega oldi seda värdjalikku Maag-Tammekat endiste Narva ja Levadia poistega, kus Tartu eestlastele oli jäänud vähe ruumi. Aga omadega mängides tõuseb Tartu taas.
            Muidugi pikapeale peaks poistele leidma ka palgaraha, et ei peaks baaris teenindajana töötama vms. Iga aasta üks mees väljamaale müügiks, et eelarve täituks, kui muidu ei saa
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Vabandan, et vahepeal oli kiire aeg ja unustasin teavitada, et eelmise vooru protokollis läks algkoosseisu kogemata Kallandi, kuigi mängis Kaldoja. Parandage oma kodukal ära, kui huvi on. Tunnistan enda viga. Karistus olgu karm, aga õiglane.

              Kommentaar


                ja venelased on süüdi, et neile jalgpall rohkem meeldib kui eestlastele
                kõik klubid peaksid vene omad olema, ilmselt oleks palju rohkem pappi klubidel ja sellega seoses tase ka kõvem

                liigas siis 4 vene klubi ja 3 tükki esi nelja seas koguaeg
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  EJL WEB TV: Eesti karikavõistluste poolfinaal FC Flora - Tartu Tammeka (27.04.2010)

                  Kommentaar


                    Täna läheb Tallinnasse vaid üks fänn, kes häält teeb ja see olen mina. Hoidke alt Levadia

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Äkki mõned kaastundlikumad tallinlased tulevad appi?

                      Kommentaar


                        Väidetavalt täna Tammeka pingil varuväravavahiks Kutter. Tiszail midagi katki või parematele jahimaadele siirdumas?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          sai vist vigastada vähe eelmine nädal duubli eest mängides... tammekal siis täna enam ei jopanud... kahjuks.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            sai vist vigastada vähe eelmine nädal duubli eest mängides... tammekal siis täna enam ei jopanud... kahjuks.
                            Just nimelt ei jopanud ja ilmselt ei joppa ka järgmises mängus Transi vastu.
                            Juba Flora mängus oli näha ,mis nende tegelik tase on. Nad on paremad ,kui eelmisel aastal aga siiski piisavalt kaugel ML-i tippudest.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              ma küll torni nägin täna mängul ja palle ja palle ka tassis ta täna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                                Täna läheb Tallinnasse vaid üks fänn, kes häält teeb ja see olen mina. Hoidke alt Levadia
                                Teie sektor nägi välja nii:

                                <---------Mällar
                                <----------ülejäänud tartukad


                                Aga tegelt ka, tubli et üksindagi andsid tuld!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X